تفریحات

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم آتش پنهان +‌عکس و داستان

0

فیلم آتش پنهان به کارگردانی و نویسندگی حبیب کاووش و با موضوع جنگی و اکشن تولید شده و قرار بر این است از شبکه نمایش پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون ادیب قدوره، علی اکبر بهادری، امیر باران‌لوئی، مونیا جمالپور، معصومه تقی‌پور، فرهنگ مهرپرور، فرحناز شادمانی، محمدرضا حقگو، خداداد احمدی، فائزه نوشیروان، فرهاد محبت، محمود مقامی، محسن محمدیه، فریبا لشگری، خدیجه علیپور، حاجی علمایی، نادیا جمالپور، منوچهر مردخوب، علی‌اصغر نجات، محسن فخاری، مجید فروغی، سعید خوشدل، علی حضرتی، ژینوس سیاف، لیلی احمدی در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم آتش پنهان همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم آتش پنهان و بیوگرافی نقش هایشان در فیلم آتش پنهان با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در فروردین ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم آتش پنهان +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم آتش پنهان با عکس جدید

فیلم آتش پنهان فیلم ایرانی به کارگردانی و نویسندگی حبیب کاووش محصول کشور ایران بوده و در سال ۱۳۶۹ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در همان سال از تلویزیون پخش شد. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: ژاکوب، یهودی لبنانی الاصل، در یک میهمانی، به همراه تعدادی از نزدیکانش به دست گروهی که به لباس رزمندگان فلسطینی درآمده اند کشته می شود. خواهر و دختر ژاکوب، سارا، از این حمله جان سالم به درمی برند.

بیوگرافی همه بازیگران فیلم آتش پنهان با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم آتش پنهان

بازیگران فیلم آتش پنهان به کارگردانی حبیب کاووش با نقش عبارتند از:

ادیب قدوره، علی اکبر بهادری، امیر باران‌لوئی، مونیا جمالپور، معصومه تقی‌پور، فرهنگ مهرپرور، فرحناز شادمانی، محمدرضا حقگو، خداداد احمدی،
فائزه نوشیروان، فرهاد محبت، محمود مقامی، محسن محمدیه، فریبا لشگری، یوسف آذری، هوشنگ معتضدی، حسن فروند، خدیجه علیپور، حاجی علمایی، نادیا جمالپور، منوچهر مردخوب، علی‌اصغر نجات، محسن فخاری، شهریار وزیری‌تبار، مجید فروغی، عبدالحسین فرهنگ سعید خوشدل،
عباس امینی‌فر، احمد حضرتیان سبزمیدانی، احسان‌الله موجودی، فریدون بخشایش حسین نقیبون، محمد جمیل، اسماعیل رضایی، مرتضی رحیمی، محمدعلی دشتی، هومن شهرستانی، علی حسین‌ناصری، عبدالعزیز نوری‌زاده، احمد مسعودی‌راد، علی حضرتی، هومن پورانصاری، رضا مختاری‌فر محمدجان یارمحمدی، علی حسن‌زاده، مسعود شاهوردی، خلیل آزیده، بابک فرجی، محمد سعیدی، حسن اکبری، علی سبزواری، ژینوس سیاف، لیلی احمدی، جعفر تراب‌پور، بهروز خوش‌فطرت، کمال عباسی، مجید فلاح‌شجاعی، فریدون مستوفی که از بازیگران فیلم آتش پنهان می باشند.

اسامی بازیگران فیلم آتش پنهان

معرفی کلی فیلم آتش پنهان

فیلم آتش پنهان یکی از قدیمی ترین فیلم های ایرانی در ژانر اکشن و جنگی وده که تاکنون بارها از تلویزیون پخش شده است و حالا در فروردین امسال نیز قرار است بر روی آنتن شبکه نمایش برود.

فیلم اتش پنهان به کارگردانی حبیب کاووش در سال ۱۳۶۹ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر اکشن و جنگی می‌باشد.

معرفی کلی فیلم آتش پنهان

خلاصه داستان فیلم آتش پنهان

داستان فیلم آتش پنهان داستان اکشن و جنگی و مبارزه مردم فلسطین دارد. ژاکوب، یهودی لبنانی الاصل، در یک میهمانی، به همراه تعدادی از نزدیکانش به دست گروهی که به لباس رزمندگان فلسطینی درآمده اند کشته می شود. خواهر و دختر ژاکوب، سارا، از این حمله جان سالم به درمی برند. رزمندگان فلسطینی که درمی یابند هدف صهیونیست ها از این ماجرا برانگیختن افکار عمومی علیه مبارزه آنها است مسببان اصلی واقعه را افشا می کنند و….

بازیگر نقش سارا در فیلم آتش پنهان کیست

 

هنگام اشغال بخشی از لبنان توسط نیروهای اسرائیل در سال ۱۹۸۳، یک مهمانی خصوصی در خانه‌ی یهودی لبنانی‌الاصلی به نام «ژاکوب» برپا شده که ناگهان گروهی ملبس به لباس و اسلحه‌ی مبارزان فلسطینی با خشونت هرچه تمام‌تر به مهمانان و خود «ژاکوب» شلیک می‌کنند. در این حمله «سارا» دختر «ژاکوب» و چند نفر دیگر از جمله خواهر «ژاکوب» جان سالم به در می‌برند. مأموران اسرائیلی به بازماندگان این حادثه وانمود می‌کنند که گروه‌های مبارز فلسطینی اقدام به این عمل وحشیانه کرده‌اند. به همین جهت «سارا» که به یکی از سران مبارزان فلسطینی به نام «ابوخلیل» و پسرش «ابوعلی» مضنون شده، در یک ترور ناموفق درمی‌یابد که آن‌ها در کشتار خانواده‌اش نقشی نداشته‌اند. از آن پس «سارا» و «ابوعلی» با همکاری یکدیگر ضمن مبارزه با ارتش اسرائیل، در جستجوی مهاجمین واقعی برمی‌آیند.

زمان پخش و تکرار از شبکه نمایش

فیلم سینمایی «آتش پنهان » یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

بیوگرافی معصومه تقی پور متولد ۱۳۳۴

 

خلاصه داستان فیلم آتش پنهان

معصومه تقی پور بازی در تئاتر را از سال ۱۳۵۰ و همچنین فعالیت در دوبله را از سال ۱۳۶۵ تجربه کرد. کار در سینما را از سال ۱۳۵۲ با فیلم «مغربی» به کارگردانی «رضا فاضلی» آغاز کرد.او در آثار بسیاری همچون فیلم های سینمایی برگ برنده، آتش پنهان و سایهٔ خیال حضور داشته است.

محمود مقامی متولد ۱۳۳۹

اسامی نقش های فیلم آتش پنهان

محمود مقامی هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است که با فیلم تاراج به کارگردانی ایرج قادری سال ١٣٦٤ به عرصه سینمایی وارد شد. او در فیلم های سینمایی بسیاری از جمله اشك نرگس، سایه، چهار اصفهانی در بغداد، اخراجی ها ۳، اخراجی ها، کوچولوی خوش شانس، می خواهم زنده بمانم و سریال های تلویزیونی امام علی،پس از باران، فصل زرد، یک مشت پر عقاب و کیمیا نقش آفرینی داشته است.

لیست عوامل

مدیر فیلمبرداری بروگرنی مارتیروس بغوسیان
تدوین روح‌الله امامی و داوود یوسفیان
موسیقی متن مجید انتظامی
کارگردانی حبیب کاووش
تهیه‌کننده حبیب کاووش
نویسنده حبیب کاووش
تاریخ‌های انتشار
۱۳۶۹
مدت زمان
۹۳ دقیقه
کشور ایران
زبان فارسی

نظرات