بیوگرافی و عکس های کاوه سماک‌ باشی بازیگر

0

بیوگرافی و عکس های کاوه سماک‌ باشی بازیگر

بیوگرافی کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی (زاده ۲۷ فروردین ۱۳۵۹ – تهران) بازیگر اهل ایران است. او فارغ التحصیل مهندسی مکانیک است. وی علاوه بر بازیگری خوانندگی نیز کرده و تیتراژ برنامه رژان را اجرا کرده است.

کاوه سماک‌ باشی

خانواده سماک‌ باشی

یک خواهر کوچکتر از خودش به اسم تارا دارد. پدرش محمود سماک باشی از صدابردارهای قدیمی و مادرش هم فرهنگی است.

خصوصیات اخلاقی از زبان خودش

در کل آدم جدی هستم و برعکس نقش هایی که تا به حال ایفا کردم اصلا احساساتی و خیلی اهل شوخی کردن نیستم اما خدا نکند، روی دنده شوخی کردن بیفتم آن وقت… اصلا اهل غیبت کردن نیستم و تا به حال هم بد کسی رو نخواستم برعکس چهره ام، آدم متکبر و مغروری هم نیستم!

همسر کاوه سماک‌ باشی

هنوز مجردم و فعلا هم قصد ازدواج ندارم، دوست دارم همسرم فرد روراست و صاف و صادقی باشد و در زندگی همیشه همراهم باشد.

تکذیب شایعه ازدواج از زبان کاوه

عزیزان من چهار سال پیش با همکار محترم و عزیزم،بانو ژیلا صادقی یک برنامه به نام (گل بیار؛گل ببار)رو در نقش(توجه کنید؛در نقش) زن و شوهر بازی کردیم که اجرا و بازی توامان بود.برای اینکه برنامه پر مخاطب شود کارگردان پیشنهاد داد با اسم واقعی خودمون بازی کنیم.

همین.به همین شبها قسم،به خداوندی خدا از بعد از اون برنامه که سیزده شب عید پخش شد؛الان چهار ساله من این همکار محترمم رو ندیدم.اخه دیگه چجوری باید عرض کنم رفقای جان؟من تا کنون به والله ازدواج نکرده ام.مگه میشه؟مگه داریم؟اینهمه توضیح و باز هم

کاوه سماک‌ باشی

فیلم‌شناسی کاوه سماک‌ باشی

سینمایی

سرگشته (۱۳۹۶سهیل سلیمی)
ماهور (۱۳۹۶)
اشنوگل (۱۳۹۵)
بزن بریم آبادان (شبکه خانگی) (سید علی نیاکان)
خشاب خالی (مسعود اب پرور۱۳۸۶)
آن مرد آمد (۱۳۸۶)
منفی هجده (۱۳۸۶)
میراث ‏
محکومین بهشت (۱۳۸۴)
چشمان سیاه (۱۳۸۱)

کاوه سماک‌ باشی

تلویزیونی

سریال نفوذ (۱۳۹۷)
گسل (۱۳۹۶)
عملیات ۱۲۵ (۱۳۸۷)
میکائیل ‏(سیروس مقدم)
پیله‌های پرواز (۱۳۸۵)
معما
ریحانه

شبکه خانگی

حادثه دیگر

گفتگو با کاوه سماک‌ باشی

دیده شدن

اکثر کسانی که وارد حرفه بازیگری می شوند میل به دیده شدن در آنها وجود دارد، شهرت، دنیای عجیبی است و در آن کشش خاصی وجود دارد با تمام مشکلاتی که وجود دارد من شهرت را دوست دارم اما گاهی اوقات شهرت باعث می شود آدم در مکان عمومی معذب باشد.

من مدت هاست که از غذا خوردن در رستوران لذت نمی برم چرا که مجبورم سنگینی نگاه دیگران را دائم احساس می کنم. اوایل وقتی به بیرون می رفتم و می دیدم آدم هایی را که من نمی شناسمشان خیلی راحت با من برخورد می کنند و با من صمیمی هستند برایم جالب حتی عجیب بود اما الان با این قضیه به خوبی کنار آمدم.

خوشبختی

من خوشبختی در کار را زمانی می بینم که اگر فردی کتاب سینما را ورق می زند از من به نیکی یاد کند و در بازیگری به ماندگاری برسم تو زندگی شخصی ام هم خوشبختی را در آرامش داشتن می بینم.

دوست و رفیق

در کل آدم رفیق بازی نیستم و تعداد دوستانم محدود و اکثر دوستانم هم همکلاسی های دوران دبیرستانم هستند چون معمولا با کسانی که قبل از شهرت با آنها دوست شدی صرفا تو را به خاطر خودتت می خواهند اما… به همین خاطر سعی کردم ارتباطم را با آنها محدود کنم در میان افراد مشهور هم با پژمان بازغی، حسام نواب صفوی، مهدی مقدم، حمید عسگری، علی لهراسبی و… دوست هستم.

بهترین و بدترین

بهترین اتفاقی که تو زندگی ام افتاده، داشتن یک خانواده خوب و صمیمی و تو کار هم همکاری با بهروز افخمی است و بدترین اتفاق زندگی ام فوت دایی بزرگم بود…

خوانندگی

من دوستان خواننده زیادی دارم، خودم هم یک ته صدایی دارم و چند سال قبل هم تیتراژ یک برنامه تلویزیونی به اسم رژان را خواندم، اما خب الان تصمیم گرفتم تمرکزم را تنها روی بازیگری ام بگذارم چرا که فعالیت در دو زمینه باعث می شود که تمرکز از بین برود و نتوانم در هیچ کدام موفق شوم به همین خاطر ترجیح دادم که فعلا تمرکزم را روی بازیگری بگذارم.

عکس های کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

کاوه سماک‌ باشی

نظرات