همه جا با فرادرس

تیکه سنگین و باورنکردنی شقایق دهقان به ورزشکاران بعد از کشف حجاب

4

تیکه سنگین و باورنکردنی شقایق دهقان به ورزشکاران بعد از کشف حجاب

کشف حجاب شقایق دهقان : تیکه سنگین و باورنکردنی شقایق دهقان به ورزشکاران بعد از کشف حجاب استوری کشف حجاب شقایق دهقان از روز گذشته با حواشی و جنجال های زیادی همراه بوده و بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته است.

کشف حجاب شقایق دهقان

در حالی که برخی چهره های ورزشی و هنرمندان سینما اقدام به کشف حجاب می کنند، شقایق دهقان بازیگر معروف و شناخته شده نیز حجاب از سر برداشت و نوشت: این کار سهوی نبوده و از کسی هم عذرخواهی نمی کنم. او در یک استوری به برخی چهره های ورزشی که پس از کشف حجاب مدعی شدند کشف حجاب آنها سهوی بوده و عمدی نبوده، تیکه سنگینی انداخته و پیشاپیش مدعی شده که این کار سهوی نبوده و از هیچکس عذرخواهی نخواهد کرد.

سلبریتی ها و چهره های معروف از جمله شقایق دهقان بازیگر سریال‌های طنز تلویزیون که در دو ماه اخیر نقش فعالی در جریان اغتشاشات اخیر داشت، تصویر بی حجاب خود را در فضای مجازی منتشر کرده و پیشاپیش مدعی شده که این کار سهوی نبوده و از هیچکس عذرخواهی نخواهد کرد. پیش از این بازیگرانی همانند ترانه علیدوستی، خزر معصومی، شبنم فرشادجو و… تصاویری بدون حجاب از خودشان منتشر کرده بودند.

استوری / ماجرای کشف حجاب شقایق دهقان با تیکه سنگین و باورنکردنی را ببینید

برخی ملی پوشان نیز مانند الناز رکابی و پارمیدا قاسمی نیز پس از کشف حجاب مدعی شدند که عمدی در کار نبوده و از بابت این کار عذرخواهی کردند.

شقایق دهقان متولد ۴ اسفند ۱۳۵۷ در آلمان است. این بازیگر سینما و تلویزیون همسر سابق مهراب قاسم خانی است. وی یک پسر به نام نویان دارد که در حال حاضر با پدرش زندگی می کند.

شقایق دهقان بازیگری را از حدود سال ۷۶ آغاز کرد و در اولین تجربه حضورش در تلویزیون به یک کار کودک و نوجوان پیوست و در سریال قطار ابدی نقطه آغاز بازیگری او در تلویزیون بود.سریال پاورچین به کارگردانی مهران مدیری در سال ۸۱ نقطه عطفی در زندگی شخصی و هنری شقایق دهقان بود.

این بانوی بازیگر در نقش یاسمن در این سریال خوش درخشید و بازی در مقابل هنرمندانی چون مهران مدیری و جواد رضویان به شناخت بیشتر او کمک کرد و در همین سریال بود که با مهران قاسمخانی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج آنها گردید.

 

4 دیدگاه در “تیکه سنگین و باورنکردنی شقایق دهقان به ورزشکاران بعد از کشف حجاب

 1. محمد گفت:
  17
  5

  خدا رو شکر این وقایع باعث شد خیلی ها ذات خودشون رو نشون بدهند و مردم متوجه نفرت این افراد به ظاهر مسلمان از دین و اسلام بشوند.

 2. -آناHkh گفت:
  18
  5

  آدمیزاد همیشه اشتباه میکنه. اول از خدا باید عذرخواهی کرد و توبه کرد.

 3. -آنا-Hkh گفت:
  13
  8

  ما همه دوستت داریم عزیز دلم. من یه ارمنی هستم.حجاب درستی ندارم ولی همیشه یه تیکه پارچه قشنگ روی سرم میزارم. کوچیکه ولی جلوی سرما و گرما رو میگیره.

 4. تینا گفت:
  32
  9

  اخه مگه شقایق کیه؟ کمر نظام خم شد با این حرکت. فقط خدایی چند وقت دیگه پول نداشتی پیغام پسغام نفرستی برا مسئولا که ببخشنت

نظرات