شلیر رسولی زن مریوانی کشته شده کیست بیوگرافی و ماجرای مرگ شلیر رسولی

2

شلیر رسولی زن مریوانی کشته شده کیست بیوگرافی و ماجرای قتل و خودکشی شلیر رسولی

حادثه تلخ مرگ شلیر رسولی زن ۳۶ ساله مریوانی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشته و به یکی از سوژه های روز تبدیل شده است همراه با جزئیات قتل و خودکشی و مرگ شلیر رسولی زن اهل مریوان با ماجرای چگونه کشته شدن شلیر رسولی را در ادامه مطلب می خوانید

شلیر رسولی زن مریوانی

بیوگرافی شلیر رسولی زن مریوانی

به نوشته رسانه‌های محلی مریوان، روز پنج شنبه هفدهم شهریور ماه، یک شهروند زن به نام شلیر رسولی ۳۶ ساله اهل روستای چشمیدر از توابع سروآباد ساکن مریوان که از ترس تجاوز خود را از پنجره منزل به پائین پرتاب کرده بود جان خود را از دست داد

ماجرای تعرض به شلیر رسولی زن مریوانی تا خودکشی

۱۷ شهریور ۱۴۰۱ مردی به نام «گ.ق» که قصد تعرض به زنی به نام شلیر رسولی داشت که این زن از پنجره ساختمان ۲ طبقه خود را به پایین پرت کرده است. مردی که عامل خودکشی این زن شده توسط پلیس دستگیر شده است و در بازداشت به سر می‌برد.

این زن روز پنج‌شنبه هفدهم شهریور از ترس تجاوز، خود را از پنچره منزل به پایین پرتاب کرد. گویا تا انتقال او به بیمارستان زمان زیادی کشیده و برای همین خون زیادی از او رفته است.

جزئیات حادثه

مردم مریوان ، مقابل دادگاه این شهر دست به تجمع زدند، این تجمع اعتراض در پی اقدام فرار یک خانم جوان و سقوط از پنجره برای ممانعت از تجاوز صورت گرفته است.
روز پنج شنبه هفدهم شهریور ماه، یک شهروند زن به نام شلیر رسولی ۳۶ ساله اهل روستای چشمیدر از توابع سروآباد ساکن مریوان که از ترس تجاوز خود را از پنجره منزل به پائین پرتاب کرده بود جان خود را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کردستان؛ به دنبال حادثه قتل و کشته شدن شیلر رسولی زن ۳۶ ساله مریوانی، حجت الاسلام والمسلمین حسینی، رییس دادگستری کردستان از دستگیری فرد متهم با قرار بازداشت موقت خبر داد و به رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مریوان دستور داد موضوع را با سرعت و دقت پیگیری کنند و ابعاد مختلف حادثه را مورد بررسی ویژه قرار دهند.

بر اساس افشاگری ها، این حادثه وحشتناک، به دنبال گروگانگیری با قصد تعرض به شلیر رسولی از سوی یکی از اراذل و اوباش رخ داده و حالا رئیس کل دادگستری استان کردستان دستور رسیدگی سریع به این پرونده را صادر کرد.

روابط عمومی دادگستری کردستان پنجشنبه شب در اطلاعیه ای اعلام کرد: به دنبال این واقعه، حجت الاسلام والمسلمین حسینی، رییس دادگستری کردستان از دستگیری فرد متهم با قرار بازداشت موقت خبر داد و به رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مریوان دستور داد موضوع را با سرعت و دقت پیگیری کنند و ابعاد مختلف حادثه را مورد بررسی ویژه قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی دستور رسیدگی خارج از نوبت به پرونده را در دادگاه کیفری یک استان صادر کرده و افزوده است: پرونده این حادثه باید توسط بازپرس و دادستان مریوان سریعا و خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار گیرد.

اطلاعیه روابط عمومی دادگستری کردستان افزوده است: حسب تحقیقات اولیه بازپرس دادگستری مریوان، در تاریخ ۱۴ شهریورماه سال جاری یکی از اراذل و اوباش این شهر، اقدام به گروگانگیری و قصد تعرض به یک زن ۳۶ ساله به هویت «شلیر رسولی» اهل روستای چشمیدر از توابع شهرستان سروآباد را می نماید و وی را از طبقه دوم ساختمان به پایین پرت می کند.

گزارش می افزاید: نامبرده بر اثر شدت جراحات وارده عصر امروز پنجشنبه ۱۷ شهریورماه سال جاری در بیمارستان کوثر سنندج فوت کرده است.

پیکر مرحوم شلیر رسولی عصر امروز با حضور گسترده مردم مریوان تشییع و به خاک سپرده شد، مردم مریوان در این مراسم خواستار اقدام سریع دستگاه قضا در رسیدگی به این پرونده شده بودند

2 دیدگاه در “شلیر رسولی زن مریوانی کشته شده کیست بیوگرافی و ماجرای مرگ شلیر رسولی

  1. بهروز گفت:
    1
    1

    تف

  2. U-238 گفت:

    من باید بازجوی این مردک شریر باشم.

نظرات