ماجرای فیلم جنجالی دستگیری احمد سعیدی توسط پلیس آمریکا با علت بازداشت

1

ماجرای فیلم جنجالی دستگیری احمد سعیدی توسط پلیس آمریکا با علت بازداشت

فیلم دستگیری احمد سعیدی توسط پلیس آمریکا امروز صبح با علت بازداشت احمد سعیدی خواننده پاپ ایرانی در آمریکا توسط پلیس همراه با جزئیات فیلم منتشر شده با عنوان بازداشت و دستگیری احمد سعیدی خواننده پاپ ایرانی معروف در امریکا را در ادامه با وقعیت ماجرا و جرم او چیست و چرا بازداشت شد را از مجله حرف تازه میخوانید:

دستگیری احمد سعیدی بازداشت

از ساعاتی پیش ویدئوی منتشر شده از لحظه دستگیری و بازداشت احمد سعیدی در شبکه های اجتماعی خبرساز شده و بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته است.طبق اخبار رسیده احمدسعیدی خواننده ایرانی الاصل امروز صبح ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ در آمریکا به دلیل نامعلومی توسط پلیس این کشور دستگیر شد. هنوز علت بازداشت شدن این خواننده مشهور کشورمان مشخص نیست. ویدئو و کلیپ کوتاه لحظه دستگیر کردن خواننده معروف ایرانی را در زیر ببینید:

علت بازداشت

برخی از کاربران می گویدند که فیلم دستگیری وی ساختگی است و احمد سعیدی برای تبلیغ آهنگ جدید خود دست به ساخت این کلیپ زده و این ویدئو بخشی از سکانس های تبلغاتی برای آهنگ و ترانه جدیدش می باشد و برخی از کاربران نیز معتقدند که فیلم واقعی است و بازداشت این خواننده صحت دارد، اما هیچکدام از این حدس و گمان ها نمی تواند اصل واقعیت را روشن کند. تاکنون هیچ واکنشی از سوی این خواننده و در پیج اینستاگرامش به این حادثه نشان داده نشده است.

احمد سعیدی خواننده ایرانی در حال حاضر مقیم لس آنجلس آمریکا است و در پس از مهاجرت از ایران به فعالیت های هنری خود در امریکا ادامه می دهد.

وی با آهنگ وابستت شدم به شهرت رسید و صدای او شباهت خاصی به مهدی احمدوند دارد و از سن ۱۳ سالگی با آهنگسازی فعالیت موسیقی خود را آغاز کرد.به غیر از خوانندگی و گاهی اوقات آهنگسازی به شغل دیگری مشغول نیست و ترجیح می دهد وقت خود را برای خوانندگی و تفریح صرف کند.یکی از نکات جالب در مورد وی ورزش کار بودنش است که کمربند مشکی تکواندو دارد. در حال حاضر احمدسعیدی به دلیل ممنوع الفعالیت شدن در ایران به واشنگتن رفته و درآنجا زندگی می کند و طبق گفته خودش همه فامیل هایش در ایران هستند. او خیلی دوست دارد تا در ایران به فعالیت اش ادامه دهد.

1 دیدگاه در “ماجرای فیلم جنجالی دستگیری احمد سعیدی توسط پلیس آمریکا با علت بازداشت

 1. Pasha گفت:
  6
  1

  کجای صدای احمد سعیدی به مهدی احمدوند شبیه؟!!!!
  مهدی جان سبک خودش داره
  احمد جان هم سبک خودش رو هیچگونه شباهتی بین صدای این دو نیست و دلیل دستگیری این عزیز یک مسئله شخصی هستش که به زودی رفع و حل میشه ❤️💯🌹

نظرات