۵ دلیل قانع کننده برای داشتن وب سایت

0

در عصر تکنولوژی برخی از صاحبان کسب و کار هنوز ضرورت داشتن یک وبسایت را درک نکرده اند. شاید آنها نمی دانند که اکثر مشتریان قبل از خرید محصول و یا خدمات از وب سایت آنها بازدید می کنند.

 5 دلیل داشتن وب سایت

این سوال برای برخی از صاحبان کسب و کار پیش می آید که:

من صاحب کسب و کاری کوچک هستم و محصولی را به صورت آنلاین نمی فروشم آیا به یک وب سایت نیاز دارم؟

پاسخ به شما بدون شک بله است.

اگر کسب و کاری دارید حتی کوچک باید یک وب سایت داشته باشید تا از رقبا پیشی بگیرید. کووید ۱۹ این را برای ما ثابت کرد که هر چیزی از کتاب تا خانه، گل و … را می توان به صورت آنلاین فروخت. بنابراین شک نکنید که طراحی وب سایت می تواند تجارت شما را رونق دهد.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا کسب و کار شما به یک وب سایت حرفه ای نیاز دارد، حتی با وجود اینکه در همه شبکه های اجتماعی فعالیت دارید. با وب داران همراه باشید، در اینجا ۵ دلیل قانع کننده برای اینکه تجارت شما نیاز به وب سایت دارد، آورده ایم.

۱ –  کسب و کار شما اعتبار به دست می آورد.

هر روز به تعداد افرادی که برای رفع نیازشان جستجوی آنلاین می کنند اضافه می شود. اگر وب سایتی ندارید مشتریان بالقوه به سراغ رقبای شما می روند که یک وب سایت دارند. داشتن یک وب سایت نه تنها اطلاعات مورد نظر آنها را فراهم می کند بلکه به کسب و کار شما اعتبار می بخشد. شما در وب سایت خود مشخصاتی از قبیل آدرس، سابقه فعالیت، نمونه محصولات یا پروژه های انجام شده را قرار می دهید و این باعث اعتماد مشتریان بالقوه و اعتبار شما می شود.

۲- سئو و بهینه سازی

شاید یکی از جذاب ترین دلایل برای داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما این باشد که می تواند شانس شما را برای به دست آوردن مشتری های بالقوه در دنیای وب افزایش دهد.

مهمترین دلیل اهمیت سئو و بهینه سازی سایت شما این است که ترافیک ارگانیک را برای کسب و کار شما ایجاد کند.

سئو سایت رمز موفقیت

واقعیت این است که اگر وب سایت شما در موتورهای جستجو قابل مشاهده نباشد، افراد کمتری از محصولات یا خدماتی که می فروشید مطلع می شوند و این بدان معناست که شما مشتریان بالقوه و سود را از دست خواهید داد.

یک سئوی خوب باید با انتخاب کلمات کلیدی مناسب شروع شود و همراه با یک محتوای باکیفیت انجام شود شما نمی توانید فقط یک مقاله ضعیف را بهینه کنید و انتظار داشته باشید که رتبه خوبی داشته باشد.

۳ – در بلند مدت برای شما مقرون به صرفه است.

اگر یک کسب و کار کوچک دارید و یا به تازگی شروع به کار کرده اید، احتمالا به این فکر می کنید که بودجه طراحی سایت را ندارید، اما راه اندازی یک وب سایت ارزش سرمایه گزاری اولیه را دارد. فرقی نمی کند یک سایت حرفه ای با کدنویسی باشد یا یک سایت با قالب آماده.

“امروزه قطعا هزینه های طراحی و ساخت سایت در مقایسه با ابزارهای سنتی تبلیغات بسیار مقرون به صرفه است.”

طراحی سایت یک راه کم هزینه برای ترویج کسب و کار شما در بلند مدت است، حتی اگر مهارت شما در این زمینه کم باشد و نیاز داشته باشید یک طراح سایت برای نگهداری و به روز رسانی سایت خود استخدام کنید.

۴ –  یک سایت همیشه در دسترس است.

برخلاف یک کسب و کار سنتی و حضوری که فقط چند ساعت در روز می تواند کسب درآمد کند، یک وب سایت می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال باز باشد حتی وقتی فروشگاه یا مغازه شما بسته است.

خرید 24 ساعته

۵ – شما مالک وب سـایت خود هستید.

راه های رایگان و کم هزینه ای دیگری برای حضور در دنیای وب وجود دارد ولی شما مالک آن نیستید و کنترل کمی برروی همه چیز دارید.

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای ایجاد ترافیک به وب سـایت شما هستند و این یک راه عالی برای به اشتراک گذاری محتوای وب سـایت شما است ولی تنها شبکه های اجتماعی نمی توانند به شما در جذب مشتری کمک کنند.

برای مثال ممکن است به هر دلیلی اطلاعاتی که شما در صفحه شبکه اجتماعی بارگزاری کرده اید حذف شوند ولی در یک وب سـایت در صورت حذف داده ها می توانید از نسخه پشتیبان استفاده کنید.

هم اکنون با تیم طراحی سایت و سئو وب داران برای داشتن یک وب سایت موفق با شماره های ۸۸۸۰۴۵۴۰ – ۰۲۱ یا ۸۸۲۷۸۷۴۵ – ۰۲۱ تماس گرفته و از مشاوره رایگان توسط کارشناسان بهره مند شوید.

نظرات