فیلم کامل ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز و واکنش ها ببینید

2

فیلم کامل ماجرای تنبیه یک دانش آموز در شیراز و واکنش ها ببینید + علت کتک زدن و تنبیه دانش آموز شیرازی توسط معلم کلاس دهم مدرسه ناصریان شیراز و واکنش آموزش و پرورش استان فارس به عامل تنبیه و خشونت علیه دانش آموز در فیلم تنبیه دانش آموز در شیراز را ببینید

فیلم کامل ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز و واکنش ها ببینید

فیلم کامل ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز و واکنش ها ببینید

از روز گذشته ویدئویی از فیلم تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته و واکنش های کاربران فضای مجازی و برخی فعالان رسانه ای و چهره ها شده است.

انتشار ویدیویی از کتک زدن دانش آموز در شیراز در شبکه‌های اجتماعی و نحوه رفتار خشونت آمیز معلم با شاگردش در کلاس خبرساز شده و درپی انتشار ویدیویی در فضای مجازی که در جریان آن درگیری رخ داده میان یک دانش آموز و معلم به نمایش درآمده بود، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس واکنش نشان داده و از پیگیری ماجرا خبر داد

فیلم کتک زدن این دانش اموز در شیراز توسط یک معلم در کلاس پایه دهم دبیرستان ناصریان شیراز که ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ اتفاق افتاده است

در همین راستا روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس خبری را در این باره در اختیار رسانه‌ها قرار داد که ضمن تایید محتوای فیلم مذکور از برخورد با معلم خاطی خبر داد.

فیلم کامل ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز و واکنش ها ببینید

واکنش آموزش و پرورش فارس

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس، با تائید محتوای فیلم منتشر شده از تنبیه بدنی یک دانش اموز توسط یک معلم، به تشریح موضوع پرداخت و بر حساسیت بالا در این موارد و پیگیری جدی چنین موضوعاتی تاکید کرد.

حمیدرضا شعبانی به ایسنا گفت: حوالی ظهر روز شنبه ۱۷ اردیبهشت در کلاس پایه دهم دبیرستان ناصریان شیراز، یکی از معلمان، دانش آموزی را تنبیه کرده که فیلم آن شامگاه شنبه، در فضای مجازی منتشر و موجب واکنش اجرایی سریع آموزش و پرورش شد.

شعبانی با بیان اینکه موضوع اول وقت امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت از طریق آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز، مورد پیگیری قرار گرفت، گفت: براساس بررسی‌های اولیه، معلم مربوطه طی تماسی با دانش آموز، از وی دلجویی کرده و موضوع به صلح و سازش بین معلم و شاگرد انجامیده است.

این مقام مسئول در عین حال ضمن تاکید براینکه تنبیه بدنی، شان دانش آموز و معلم، جزو خطوط قرمز آموزش و پرورش است، گفت: با توجه به اینکه رفتاری خلاف قانون حادث شده، موضوع قاعدتا پیگیری و دنبال می‌شود.

شعبانی با بیان اینکه در اولین فرصت، معلم و دانش آموز فراخوان شده و شرح ماجرا دریافت و مسائل به شکل قانونی دنبال می‌شود، گفت: آموزش و پرورش فارس، همواره به دنبال حفظ و ارتقاء شان دانش آموزان و معلمان تلاشهایی را انجام داده است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: ما امیدوار هستیم که با انجام و تسری رفتارهای پیشگیرانه، در آینده شاهد چنین رخدادهایی در محیط‌های آموزشی نباشیم.

2 دیدگاه در “فیلم کامل ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز در شیراز و واکنش ها ببینید

  1. mahi گفت:

    یعنی چی که باید کتکشون زد هر دلیلی هم داشته باشه حق زدن ندارن فلان معلم میگه درس نمیخونه شیطونه جو کلاسو بهم میریزه از کلاس حذفش کن هرکی به هرکیه مگه

  2. حنانه گفت:

    آفرین به این معلم واقعا دمش گرم👏🏼
    باید دانش آموزان درس نخوان و نفهم را کتک بزند تا درس اخلاقی باشه برای تمامی کسانی که این ویدیو را میبینند

نظرات