تفریحات

مانتوهای جدید و شیک عید ۱۴۰۱ + عکس مانتوهای جدید و خاص

0

انتخاب مانتو برای بعضی افراد بسیار سخت است، به همین دلیل برای کمک به این افراد ما در این پست بهترین و خاص ترین مانتوهای جدید و شیک عید را معرفی کرده ایم. همچنین مطالبی که تهیه کرده ایم به شما کمک می کند تا راحت تر انتخاب کنید.

مانتوهای جدید و شیک عید

مانتوهای جدید و شیک عید ۱۴۰۱

با نزدیک شدن به عید طراحان لباس مدل مانتوهای مد سال را طراحی می کنند. اگر به دنبال استایل جذاب و زیبا هستید، از مدل مانتوهایی که امسال مد هستند ایده بگیرید.  يکي از مهم‌ترين خريدهاي عيد خانمها مانتو نوروزي اسـت، در روزهاي سال نو سعي مي‌کنيم هر چـه بهتر ديده شويم، اين رسمي خوش يمن اسـت و پوشيدن لباس نو در آغاز سال مي‌تواند خوش شانسي را براي مان درسال جديد بـه ارمغان آورد.

مانتو مجلسی پارچه ژاکارد

مانتوهای جدید و شیک عید

مانتو ژاکارد جدید و شیک

مانتوهای جدید و شیک عید

پارچه های متنوعی برای دوخت مانتو و انواع بلوز و شومیز در بازار موجودند یکی از پارچه ها فوق العاده مناسب برای مانتو که تنخور زیبا و ایست عالی دارد پارچه ژاکارد است این مدل پارچه با طرح های مختلفی در دوخت مانتو کاربرد دارد.

مانتو کت و شلوار

مانتوهای جدید و شیک عید

مانتو کتی جدید

مانتوهای جدید و شیک عید

مانتو کتی یکی از مانتو های ترند امسال است که در طرح ها و رنگ های متنوع در بازار موجود می باشد. در دنیای مد از این مدل در موقعیت های گوناگونی مانند موقعیت های رسمی و کژوال استفاده می کنند. مانتو کتی در مدل های متفاوت اورسایز، طرح کت مردانه، مانتو کتی غیررسمی و …. وجود دارند. عید امسال مانتو کتی را با شلوار همرنگ آن بپوشید تا استایلی خاص و به روز داشته باشید. استایل مونوکروم شما را کشیده‌تر نشان می دهد.

انواع مدل های مانتوهای جدید و شیک عید

مانتوهای جدید و شیک عید

پس اولين نكته اينه كه هرروز طوري لباس بپوشين كه انگار يک قرار خيلي مهم دارين دليل اين نكته اين كه چـه باور داشته باشين چـه نداشته باشين اولين برخورد تأثير گذارترين برخورد و ممكنه اون لباسي كه پوشيدين با پيامي كه بـه ديگران ميده سرنوشتتون رو عوض كنه! شـما هيچ وقت اولين تصوير و برداشتتون رو از ديگران فراموش نخاهيد كرد.

 

نظرات