جزئیات و معرفی برنامه یازده با بیوگرافی مجری و کارشناسان + زمان پخش برنامه ۱۱

0

زمان و جزئیات پخش برنامه یازده با بیوگرافی مجری و کارشناسان + زمان پخش آنلاین برنامه ۱۱

زمان پخش و تکرار و جزئیات برنامه یازده (۱۱) علی کریمی + بیوگرافی مجری و کارشناسان با حضور خداداداد عزیزی ، علی کریمی ، مجتبی جباری ، آندو تیموریان و اشپیتیم آرفی و آشنایی و معرفی کامل برنامه یازده ۱۱ فیلم نت و روزهای پخش و مهمانان برنامه از قسمت اول تا قسمت پایانی را در ادامه در این بخش میخوانید.

زمان و جزئیات پخش برنامه یازده با بیوگرافی مجری و کارشناسان + پخش آنلاین برنامه 11

 

موضوع و جزئیات برنامه یازده 

برنامه یازده فیلم نت و برنامه ۱۱ جدیدترین برنامه فوتبالی محصول سال ۱۴۰۰ نمایش خانگی و اینترنتی است که از پلتفرم فیلم‌نت با حضور فوتبالیست معروف ایرانی در حال پخش است.

«یازده» به تهیه‌کنندگی علی باذل و کارگردانی بهمن دادفر، پیشتر در یک قسمت برای مسابقه فوتبال دربی استقلال و پرسپولیس اواخر تیرماه امسال جلوی دوربین رفته بود که اجرای آن را خداداد عزیزی بر عهده داشت و مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، علی کریمی و اشپیتیم آرفی بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس در آن حضور داشتند.

کارشناسان یازده در این برنامه بطور مفصل به سوژه انتخابان فدراسیون پرداخته‌اند و هر یک از دیدگاه خود سرمربی تیم ملی را نقد کرده است. البته از پرسپولیس و استقلال هم غافل نشدیم و به تفصیل شرایط آنها را مورد بررسی قرار دادیم. آیتم‌های جذاب دیگری هم با ستاره‌های محبوبتان ساخته شده که پیشنهاد می‌کنیم از دست ندهید.

تعداد قسمت ها

قسمت اول برنامه ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۰ از فیم نت پخش شد که بسیار مورد توجه مخاطبان و بینندگان برنامه های فوتبالی قرار گرفت و بیشتر کاربران گفتند به عشق علی کریمی و آندو و خداداد عزیزی و آقای جباری این برنامه را می بیینند.

قسمت های ۲ و ۳ و دیگر قسمت های جدید را حتما در روزهای آتی از فیلم نت تماشا کنید و لذت ببرید.

جزئیات پخش برنامه یازده با بیوگرافی مجری و کارشناسان + زمان پخش آنلاین برنامه 11

 

بیوگرافی مجری و کارشناسان برنامه یازده

برنامه‌ی یازده تجربه‌ای تازه و جسورانه به تهیه کنندگی علی باذل و با اجرای خداداد عزیزی، رویکردی متفاوت به پدیده فوتبال دارد و تلاش می‌کند کنجکاوی‌ها، پرسش‌ها و ابهام‌های مخاطبان فوتبال را با کمک کارشناسان برجسته‌ای همچون علی کریمی، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان و اشپیتیم آرفی پاسخگو باشد.

برنامه ۱۱ علی کریمی

زمان پخش برنامه 11 علی کریمی

علی کریمی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی، فوتبال حرفه‌ای خود را از سن ۱۸ سالگی و لیگ دسته دوم ایران آغاز کرد و سپس به پرسپولیس پیوست. علی کریمی با پرسپولیس موفق به کسب ۲ عنوان قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام حذفی شد. از دیگر افتخارت او می‌توان آقای به گلی لیگ امارات، بهترین بازیکن خارجی لیگ امارات و بهترین هافبک تاریخ جام ملت‌های آسیا اشاره کرد.

اشپیتیم آرفی کارشناس برنامه ۱۱

اشپیتیم آرفی کارشناس برنامه یازده

اشپیتیم آرفی سال ۱۹۷۹ در پریشتینای یوگسلاوی متولد شد و در خرداد ۱۳۸۷ به باشگاه فوتبال پیام مشهد در لیگ دسته اول فوتبال ایران پیوست. او در سال ۱۳۸۷ به همراه این تیم به لیگ برتر صعود کرد و در پایان فصل به پرسپولیس پیوست، ۲ بار با این تیم قهرمان جام حذفی ایران شد و در حال حاضر نیز سرمربی تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس تهران است.

اشپیتیم با ادامه زندگی در ایران به فعالیت هنری پرداخت و در فیلم سینمایی آوار و سریال‌های دیوار به دیوار و لژیونر نیز نقش آفرینی کرده‌است.

خداداد عزیزی مجری برنامه ۱۱

خداداد عزیزی مجری برنامه یازده

خداداد عزیزی فوتبالیست سابق و مربی کنونی فوتبال که به غزال تیزپای آسیا معروف است، فوتبالش را از تیم ابومسلم مشهد آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی به تیم پرسپولیس پیوست. پس از بازی های درخشان در تیم پرسپولیس، به تیم ملی ایران دعوت شد و این سکوی پرتاب او به فوتبال اروپا شد.

خداداد ۴۵ بازی ملی و ۱۱ گل ملی در کارنامه خود دارد و از جمله افتخارات او می‌توان بازیکن سال آسیا در سال ۱۹۹۶ و بهترین بازیکن جام ملت‌های آسیا نام برد.

مجتبی جباری

بیوگرافی مجری و کارشناسان برنامه 11

مجتبی جباری بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران و متولدخرداد ۱۳۶۲ در مشهد است. جباری ۳ عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران و ۲ قهرمانی جام حذفی به همراه تیم استقلال تهران را در کارنامه فوتبالی خود دارد.

آندرانیک تیموریان

آندرانیک تیموریان

آندرانیک تیموریان متولد اسفند ۱۳۶۱ در محله مجیدیه تهران است و فعالیت حرفه‌ای ورزشی خود را از سن ۱۵ سالگی و بازی در تیم فوتبال آرارات تهران آغاز کرد. آندرانیک در رده باشگاهی با تیم‌های استقلال و ابومسلم موفق به کسب عنوان قهرمانی جام حذفی شد، اولین کاپیتان ارمنی تیم ملی فوتبال ایران لقب گرفت و در سال ۱۳۹۲ بازیکن سال فوتبال ایران شد.

منبع: فیلم نت پخش اختصاصی برنامه ۱۱

نظرات