فیلم کامل / کنسرت توهین آمیز جاستین بیبر با روسری را ببییند + واکنش ها

3

فیلم کامل / ماجرای کنسرت جنجالی جاستین بیبر با روسری و توهین به حجاب مسلمانان

ماجرای حرکت توهین آمیز جاستین بیبر در کنسرت نوامبر ۲۰۲۱ در یوتا آمریکا با پوشیدن روسری و حجاب و فیلم کامل کنسرت جاستین ببیر با تیپ زنانه و محجبه با روسری و واکنش ها به توهین جاستین بیبر خواننده کانادایی به مسلمانان پوشیدن روسری و حجاب و علت روسری سر کردن وی در کنسرتش در ادامه میخوانید.

فیلم کامل / کنسرت توهین آمیز جاستین بیبر با روسری را ببییند + واکنش ها

عکس و فیلم کنسرت جاستین بیبر با روسری و حجاب

کنسرت جاستین بیبر خواننده کانادایی جنجالی شد و او با پوشیدن روسری و حجاب مورد انتقاد بسیاری از کاربران شد. بیبر به تازگی بعد از شیوع کرونا کنسرتی در نوامبر ۲۰۲۱ در شهر یوتا آمریکا برگزار کرد، اما تیپ و ظاهر و پوشش او این بار با دیگر کنسرتهای او تفاوت داشت. جاستین در یک حرکت غیرمنتظره با روسری و با حجاب وارد سالن کنسرت شد و برنامه اش را اجرا کرد. در فیلم زیر ببینید:

وی در کنسرت اخیر خود با روسری وارد صحنه شد و حجاب مسلمانان را به سخره گرفت که این اقدام توهین آمیز انتقادات بسیاری را از سوی مسلمانان در پی داشت.

نتکه مهم اینکه جاستین بیبر قرار است به زودی یک کنسرت بزرگ در عربستان سعودی کشور مسلمان نشین برگزار کند و با این کار او مشخص نیست که آیا می تواند به عربستان برود یا نه و بنیاد حقوق بشر نیز درخواست داده تا کنسرت او در عربستان سعودذی لغو شود

ماجرای کنسرت جاستین بیبر با روسری

همچنین ببینید: فیلم کامل / رقص گروهی زنان اصفهانی در پارک با آهنگ بستنی فروش ترکیه ای را ببینید

واکنش ها

توهین یک خواننده مشهور کانادایی به حجاب در کنسرت اخیر خود خشم و انتقاد مسلمانان در شبکه‎های اجتماعی را در پی داشته است.

الوطنیة نوشت: «جاستین بیبر» خواننده مشهور کانادایی در جدیدترین کنسرتی که در ایالت یوتا در آمریکا برگزار کرد، به حجاب مسلمانان اهانت کرده است.

این خواننده کانادایی در کنسرت خود با یک تیشرت و شلوار گشاد سفید، روسری و عینک آفتابی به روی صحنه حاضر شد و حرکات عجیب و غریبی انجام داد که در شبکه‌ های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت.

تعداد زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به ویژه عرب‌ها با انتشار تصاویر و کلیپ‌هایی از این خواننده که در کنسرتش روسری بر سر کرده است، از او انتقاد کرده و عبارات تمسخرآمیز درباره وی بیان کردند.

جاستین بیبر متولد ۱ مارس ۱۹۹۴ در لندن است که در کانادا بزرگ شده است و در حال حاضر ۲۷ سال سن دارد. او از سال ۲۰۰۷ تاکنون در عرصه خوانندگی فعالیت می‌کند و وی را به عنوان یک خواننده جنجالی و پرحاشیه می‌شناسند.

3 دیدگاه در “فیلم کامل / کنسرت توهین آمیز جاستین بیبر با روسری را ببییند + واکنش ها

  1. M گفت:

    جمع کن بابا

  2. سارا گفت:

    روسری یچیزه کاملا اکسشره و تو فرهنگشون دختر پسر مسلمون یا هر چی نداره همه ارتیستا میپوشن میشه حمایت و….حالا واسه جاستین شد توهین ودف بابا

  3. سپیده گفت:

    خ خنده داره😊

نظرات