بیوگرافی و عکس های شهاب فالجی خواننده کُرد زبان

0

بیوگرافی شهاب فالجی خواننده کُرد و همسرش + خانواده و سوابق و آهنگ ها و پیج اینستاگرام و زندگی شخصی و هنری او آشنا شوید.

بیوگرافی شهاب فالجی خواننده کُرد و همسرش + خانواده و عکس های شخصی و آثار

بیوگرافی شهاب فالجی

شهاب فالجی خواننده ،متولد دهه هفتاد، در کرمانشاه، خواننده جوان و نوظهور کردی و کرمانشاهی است که با آهنگ طلسم و قسم و ….به شهرت رسید.

او با اینکه متولد کرمانشاه است، اما مدتی در تهران و مدتی نیز در کرج ساکن بوده است و در زمینه عکاسی نیز تبحر دارد.

سوابق خوانندگی

از اوایل دهه ۹۰ بطور حرفه ای خوانندگی را شروع کرده و از جمله هنرمندان کرد زبان است که با انتشار آهنگ ها و ترانه های زیبای کرمامشاهی و لکی خیلی زود به چهره مشهور در موسیقی تبدیل شد. او در کارهای موسیقی خود با یاسین آقایی دیگر خواننده جوان همکاری دارد و ترانه خائن را بطور مشترک اجرا کردند.


فالجی تاکنون چند تراک به بازار عرضه کرده که از جمله آهنگ های او می توان به فاصله و دلبر و لیاقت و طلسم و قسم و شاهرگ و رفیق و آموزا گیان و بیقرار …. اشاره کرد.

در بین همه موزیک ویدئوهای این جوان هنرمند، موزیک ویدیوی کینه و قسم و طلسم و دلبر بیشترین استقبال را داشته و پر بازدید بوده است.

همچنین بخوانید: بیوگرافی و عکس های مسعود جلیلیان خواننده کرد زبان

بیوگرافی و عکس های شهاب فالجی خواننده جوان کُردی

ویژگی صدا

صدا و سبک خوانندگی شهاب و منحصد بفرد بودن اجرای او باعث شد تا خیلی زود در غرب کشور به شهرت برسد و طرفداران زیادی را جذب کند.

وضعیت ازدواج و تاهل

این چهره فعلا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده و همسری ندارد

کلیپ های جدید شهاب فالجی

شهاب تاکنون چند کلیپ اجرا کرده که از جمله ای اسمان بوار ارام و  اتاق تاریک و  کینه و … میتوان نام برد. آهنگ دلبر او در فروردین ۱۴۰۰ به یکی از پرسرچ ترین ترانه ها در گوگل تبدیل شد

اینستاگرام شهاب فالجی خواننده کردی کرمانشاهی و لکی

پیج اینستاگرام شهاب فالجی

صفحه شخصی این چهره با آیدی زیر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال است که میتوانید با فالور تصاویر و آهنگ ها و کلیپ های جدید وی را ببینید. همچنین کانال تلگرام وی نیز به همین آیدی در تلگرام صفحه دارد.

shahabfaleji

ناگفته نماند که اطلاعات کامل و جامعی درباره تاریخ تولد و سن و اطلاعات شخصی وی موجود نیست و اگر اطلاعاتی درباره خواننده نوظهور جوان دارید در بخش کامنت ها با ما درمیان بگذارید تا با علاقه مندان وی بیشتر با او آشنا شوند.

نظرات