بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان کیست؟ بیوگرافی و عکس های اینستاگرام

0

الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان کیست ؟ در ادامه به بیوگرافی و عکس های جنجالی و شخصی الهام اخوان “بازیگر نقش گوهر” (نقش اصلی زن) در سریال باخانمان میپردازیم تا با این بازیگر آشنا شوید.

بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان کیست؟ بیوگرافی و عکس های اینستاگرام

بیوگرافی الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان کیست

مجموعه تلویزیونی طنز و کمدی با نام سریال باخانمان از شبکه سه در حال پخش است و کاراکتر دختری به نام گوهر نظر مخاطبان را جلب کرده که ما در ادامه به معرفی کامل و بیوگرافی و عکس های شخصی الهام اخوان “بازیگر نقش گوهر” (نقش اصلی زن) در این سریال میپردازیم تا با این بازیگر آشنا شوید.

خانم الهام اخوان بازیگر تئاتر و تلویزیون و سینما، متولد ۹ شهریور ۱۳۶۷ در تهران می باشد. او فارغ التحصیل رشته تئاتر در مقطع لیسانس و فوق لیسانس کارگردانی می‌باشد

شروع بازیگری

اخوان اولین تجربه بازیگری خود را در ۱۱ سالگی با بازی در ویدیو کلوپ برادرش فیلم آمریکایی «همشهری کین» به کارگردانی «اورسن ولز» بوده.

او بطور حرفه ای، کارهای هنری را از تئاتر شروع کرده و سپس به عنوان منشی صحنه در دوران دانشجویی با بیشتر پروژه های سینمایی همکاری داشته و بعد از سال‌ها توانست بطور حرفه ای وارد بازیگری در سینما و تلویزیون شود.

بیوگرافی الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان

علاقه به بازیگری

وقتی دوازده سالم بود علی مردانی عشق به هنرو تو دلم نشوند. دیدن کتاب‌های هدایت و مارکز رنگ زندگی من رو عوض کرد. تا اینکه با شما آشنا شدم خوبای سوره اصفهان.

از شانزده سالگی من شد پر از تجربه با شما باتجربه ها… یه دختر کوچولو که شده بود سر جهازیتون… از همتون ممنونم که سال‌ها منو کنار خودتون تحمل کردید… شماها بهترینید و خداروشکر که شماها بودین.

اسم واقعی نقش گوهر در سریال باخانمان

این بازیگر در جدیدترین کار هنری خود در سریال باخانمان در نقش دختری به نام گوهر حضور دارد که به کارگردانی برزو نیک نژاد است

وی سابقه همکاری با برزو نیک نژاد به عنوان منشی صحنه در سریال خانگی ساخت ایران ۲ و سریال تلویزیونی پنچری، دوزیست را دارد و حالا در قامت بازیگر با او در سریالی طنز و کمدی همکاری کرده است

فیلم ها و سریال های جدید این بازیگر

از جمله فیلم ها و سریال های اخوان که به عنوان منشی صحنه حضور داشته میتوان به کشیک قلب به کارگردانی «حسین مهکام» ،فیلم «یادم تو را فراموش» به کارگردانی «علی عطشانی، فیلم پرفروش «لونه زنبور» و …. اشاره کرد.

درباره ازدواج و همسر الهام اخوان خبری در دست نیست .

الهام اخوان و شهره لرستانی در نمایی از باخانمان

عکس های لو رفته و جنجالی الهام اخوان

این بازیگر جوان طی روزهای آینده سریال طنز «خانمان» به عنوان نخستین تجربه بازیگری‌اش در تلویزیون روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. او در این سریال نقش دختری به نام گوهری را دارد که درگیر ماجراهایی جالب و کمدی می‌شود.

الهام اخوان در کنار بازیگرانی مانند حسام محمودی (مسعود) حسن پورشیرازی شهره لرستانی، امیر کاظمی، سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا (رئیس دانشگاه)، خسرو احمدی، امید روحانی، افسانه بایگان (مهری)، آتیلا پسیانی (خاکپور پدر مسعود)، بهنام تشکر و شقایق دهقان و مارال فرجاد (سمانه) ، مهناز کرباسچیان (خانم نعیمی) ، فرزانه سهیلی (نگار) در این مجموعه تلویزیونی نقش آفرینی کرده است.

او درباره کاراکتر گوهر میگوید: در ابتدا خیلی ارتباط با فضای كمدی سریال نمی‌گرفتم، اما آرام آرام با فضای سریال و نقشم ارتباط گرفتم و برایم ملموس شد.

بیوگرافی بازیگر نقش گوهر در سریال باخانمان

در این سریال نقش گوهر را بازی می‌كنم كه یك دختر نخبه از طبقه پایین شهر است. او دختر باهوشی است كه مرتب مراقب خانواده‌اش است، زیرا خانواده تا حدودی بی‌خیال هستند و او حواسش به آنهاست.

در مجموع شخصیت این دختر لایه‌هایی دارد كه برایم جذاب بود. البته گوهر یك دختر امروزی هم است، در واقع نگاهش علی‌السویه نیست و به همه چیز نگاه جدی دارد. تقابل روابط او و خانواده‌اش منجر به خلق موقعیت‌های جذابی می‌شود كه به نظرم تماشای آنها خالی از لطف نیست.

نقش پدر و مادرم را هم در این سریال آقای حسن پورشیرازی و خانم شهره لرستانی بازی می‌كنند.

نظرات