بیوگرافی محمد آصف جلالی کمدین افغانی و همسر و فرزندانش + عکس درگذشت آثار

0

بیوگرافی محمد آصف جلالی کمدین افغانی و همسر و فرزندانش + عکس درگذشت آثار

بیوگرافی آصف جلالی طنزپرداز و کمدین اهل افغانستان و زندگی نامه محمد آصف جلالی کمدین معروف – بیوگرافی محمدآصف جلالی متولد سال ۱۹۵۷ میلادی برابر با سال ۱۳۴۵در ولایت کاپیسا و دانش آموخته رشته تئاتر و سینما بود.

محمد آصف جلالی افغانی طنز پرداز و کمدین اهل افغانستان را در این بخش از سایت حرف تازه با بیوگرافی کامل شخصی و هنری و سوابق و عکس های شخصی و خانواده و اجراهای طنز در تلویزیون و مجری برنامه شبخند و خندستان و زندگی نامه و بیوگرافی کاکا آصف معروف و زندگی نامه محمد آصف جلالی کمدین معروف افغانی و همسر و فرزندانش و علت فوت و علت درگذشت او را میخوانید

بیوگرافی آصف جلالی طنز پرداز و کمدین اهل افغانستان

محمد آصف جلالی (زاده ۱۳۳۵ ولایت کاپیسا – درگذشتهٔ ۱۱ دی ۱۳۹۸ در کابل، طنزپرداز و مجری اهل افغانستان بود. وی مجری برنامه‌های شبخند و در این اواخر برنامه خندستان بود. وی در ۱۱ دی ۱۳۹۸ در سن ۶۳ سالگی در اثر ایست قلبی درگذشت.

درگذشت محمد آصف جلالی

آصف در ۱۱ دی ۱۳۹۸ در کابل به علت سکته و ایست قلبی درگذشت

محمدآصف جلالی طنزپرداز و مجری اهل افغانستان بود و برنامه هایی چون برنامه‌های شبخند و در این اواخر برنامه خندستان را اجرا می کرد
از جمله نام ها و القاب دیگر او کاکا آصف است

عکسهای شخصی آصف جلالی مجری تلویزیون افغانستان

همسر آصف جلالی کیست

وی ازدواج کرده بود و دارای پنج فرزند سه پسر و دو دختر می باشد.

سوابق هنری

وی بیشتر عمر خود را در کابل سپری‌ کرده بود. جلالی از تخنیکم کابل فارغ‌التحصیل شده بود. وی تئاتر و سینما را به صورت آماتور فراگرفت و برای اولین بار در نمایش‌نامه‌ای در رادیو تلویزیون ملی ظاهر شد.

عکس اصف جلالی مجری برنامه های شبخند و خندستان تلویزیون افغانستان

بیوگرافی و عکسهای محمد آصف جلالی کمدین افغانی

تجربه بازیگری

اصف در چندین فیلم نیز نقش بازی کرده بود در اولین فیلمی که بازی کرد، نقش، بلبل را داشت. آصف جلالی در زمان حکومت طالبان برنامه‌های طنزش را در خارج از افغانستان روی نوار ضبط و به بازار عرضه می‌کرد.
وی پس از سقوط حکومت طالبان سال‌ها در تلویزیون طلوع، برنامه شبخند را اجرا می‌کرد. وی در این اواخر مجری برنامه طنز خندستان بود

جلالی یکی از چهره های مشهور سینما و برنامه ها تلویزیونی در افغانستان بود.

وی گرداننده چندین برنامه کمدی در رسانه های مختلف افغانستان بود و در چندین فیلم سینمایی نیز فعالیت داشت

درگذشت آصف جلالی افغانی مجری برنامه شبخند

ورود به بازیگری

وی اولین بار در نمایشنامه های رادیو تلویزیون به تمثیل پارچه های نمایشی پرداخت و هجده پارچه نمایشی را در رادیو و تلویزیون افغانستان اجرا کرد.
آصف جلالی که بعضی ها او را با نام “کاکا آصف” می گویند در چند فیلم سینمایی هم نقش هایی را بازی کرده است.

از جمله می توان از بازی در دو بخش سریال بلبل، یک قسمت سریال میرک و فلم کمدی بنام زمونژ مکتب و فلم هنری درد نام برد.

وی تئاتر و سینما را به صورت آماتور فراگرفت و برای اولین بار در نمایش‌نامه‌ای در رادیو تلویزیون ملی افغانستان ظاهر شد. وی در چندین فیلم نیز نقش بازی کرده بود.

در اولین فیلمی که بازی کرد، نقش، بلبل را داشت. وی در زمان حکومت طالبان برنامه‌های طنزش را در خارج از افغانستان روی نوار ضبط و به بازار عرضه می‌کرد. وی پس از سقوط حکومت طالبان سال‌ها در تلویزیون یک، برنامه شبخند را اجرا می‌کرد. وی در این اواخر مجری برنامه طنز خندستان بود.

بیوگرافی محمد آصف جلالی

نظرات