بیوگرافی و عکس های جواد خیرخواه همسر نگین معتضدی

0

بیوگرافی و عکس های جواد خیرخواه همسر نگین معتضدی

جواد خیرخواه گردشگر و محقق متافیزیک را در بیوگرافی و زندگینامه شخصی و حرفه ای همراه با عکس های اینستاگرام و شخصی و همسر و اخبار جدید درباره گردشگری در مناطق ناشناخته ایران را سایت حرف تازه مشاهده کنید.

جواد خیرخواه

بیوگرافی جواد خیرخواه

گردشگر و محقق متافیزیک در سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته برق در مقطع کاردانی می باشد.

همسر جواد خیرخواه

ایشان همسر نگین معتضدی از بازیگران سینما تلویزیون هستند که در سال ۹۵ با هم نامزد کردند.
در برنامه دورهمی مهران مدیری در کنار خانم معتضدی حضور داشت و تصاویر پشت صحنه این برنامه حکایت از حضور وی در کنار همسرش دارد.

جواد خیرخواه

فعالیت ها و گزارش ها

جواد خیرخواه مدتی است شروع به سفر به مناطق تاریخی و گردشگری ایران در شهرهای مختلف کرده و علاوه بر مکان های های دیدنی و زیبای کشورمان ،به مناطقی سفر کرده که به قول بومی های آن منطقه ترسناک و خوفناک هستند.
وی با سفر کردن به این مناطق قصد دارد تا واقعیت های برخی نقل قول ها و گفته های اهالی مناطقی مربوط بوجود اجنه و ماورالطبیعه را از نزدیک مشاهده کند و به عنوان محقق متافیزیک وارد ابن مناطق شود

پیشنهادی:

 

جواد خیرخواه
تاکنون در این سلسله سفرهایش به قلعه زر و گورستان شیطان در روستای تیس در سیستان و بلوچستان و ..برخی مناطق سر زده که فیلم ها تصاویر در پیج شخصی و اینستاگرامش موجود است .

شغل و کسب و کار

شغل ایشان آزاد است و این سفرها و گردشگری ها صرفا علاقه به این حرفه می باشد و علاقه خاصی به سفر به مناطق خاص و تاریخی ایران دارند.ناگفته نماند که وی با خیرخواه مجری معروف صدا و سیما هیچ نسبتی ندارد و صرفا تشابه فامیلی می باشد.

جواد خیرخواه

متافیزیک چیست

لازم به ذکر است که متافیزیک متشکل از دو کلمه “متا” به معنای بَعد و “فیزیک” به معنای طبیعت است و در ترجمه‌های معمول آن را با “مابَعدالطبیعه” تعریف شده است.

در واقع متافیزیک به‌ معنای دقیق آن شاخه ای از فلسفه است.
متافیزیک به گفته ارسطو جست‌ و‌ جوی نخستین اصل‌ها و علت‌ها و بررسیِ بودن به مثابه بودن است و پرسش‌های بنیادی متافیزیک درباره بودن، نبودن، شدن، یکی، بسیاری و… است.

عکس های جواد خیرخواه

در ادامه تصاویر از ایسنتاگرام و صفحه شخصی وی مشاهده کنید و در فیلم های منتسر شده در پیجشان با سفرها و مکان های جالب ایران آشنا شوید.

جواد خیرخواه

جواد خیرخواه

جواد خیرخواه

جواد خیرخواه

جواد خیرخواه

جواد خیرخواه

 

نظرات