عکسهای شکنجه ابوالفضل پسر بچه رفسنجانی توسط ناپدری

2

عکسهای شکنجه ابوالفضل پسر بچه رفسنجانی توسط ناپدری

خبر شکنجه ابوالفضل : کودک دو ساله ای به نام ابوالفضل که مورد آزار و اذیت ناپدری اش قرار گرفته بود، روانه بخش آی سی یو بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان شد.

شکنجه ابوالفضل

مدیر روابط عمومی بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان اظهار کرد: این کودک دو ساله روز یکشنبه به بخش اورژانس منتقل و سپس به بخش اطفال منتقل شد و پس از اینکه حال عمومی وی بدتر شد به آی سی یو ۲ بیمارستان منتقل گردید.

ابوالفضل ۲ ساله با مادرش در چادری در ترمینال رفسنجان به تنهایی زندگی می‌کردند، که به واسطه‌ی ازدواج موقت مادر ابوالفضل با مردی که به گفته‌ی مادرش از روی کارت ایتام با او آشنا شد و برای کمک به ابوالفضل آمده بود.

این مرد معتاد به شیشه که در ظاهری خیرخواهانه وارد زندگی آن‌ها شده بود بعد از چند مدت ابوالفضل و مادرش را کتک و مورد آزار و اذیت قرار می‌داده است.

به طوری که آثار سوزاندن با سیگار و جای تیغ بر گردن او وجود دارد.

در اوایل هفته جاری بر اثر ضربه سنگینی که توسط ناپدری به سر ابوالفضل وارد شده او را در حالت نیمه بیهوشی روانه بیمارستان کرده به گونه‌ای که پزشکان امید بسیار کمی به بهبودی ابوالضل دارند.

این گزارش تصاویر از ابوالفضل را در بیمارستان علی‌بن‌ابی‌طالب رفسنجان نشان می‌دهد.

 

شکنجه ابوالفضل

 

شکنجه ابوالفضل

 

  شکنجه ابوالفضل

 

شکنجه ابوالفضل

 

شکنجه ابوالفضل

2 دیدگاه در “عکسهای شکنجه ابوالفضل پسر بچه رفسنجانی توسط ناپدری

 1. Fateme گفت:

  جلوي شيشه را بگيرند موردي گزارش دادم كه زني به پسرش هي ياد مي ده كه برو فلاني را بزن و گوشي مي كوبند و از اول نمي رستد دغدغه شان هم فقط اسفالته بجاي فقر

 2. محمد گفت:
  2
  1

  خدا لعنت کنه این مردک بی رحم رو
  تمام معتادان به شیشه باید به مراکز ترک اجباری و سپس مدتی حتی ندامتگاه منتقل شوند و تا مدت ها پس از پاکی به جامعه باز نگردند و برایشان کلاس های رزمی برگزار شود تا روحشان پاک و منششان به قبل بازگردد

نظرات