مدل های جدید پیراهن مجلسی فیت بدن و کوتاه زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

0

پیراهن مجلسی فیت بدن : امروزه خانم های برای مهمانی های خانوادگی و جشن هایی که مخصوص بانوان است،پیراهن کوتاه فیت تن می خرند و بسیار هم زیبا و خاص است. در ادامه همراه ما باشید.

پیراهن مجلسی فیت بدن

مدل های جدید پیراهن مجلسی فیت بدن و کوتاه زنانه و دخترانه ۱۴۰۳ + راهنمای خرید

رنگ لباس در انتخاب لباس مجلسی بسیار مهم است. پس رنگ را انتخاب کنید که حتما به پوست شما بیاید،مثلا افراد پوست روشن تمام رنگ ها به ان ها می آید اما رنگ های تیره جذابیتشان بیشتر است،افراد رنگ پوست یره رنگ های روشن را استفاده کنند اما نه خیلی روشن مثلا رنگ های جیغ اصلا جذابشان نمی کند.

پیراهن مجلسی کوتاه

برای خانم های قد بلند توصیه میشود پیراهن مجلسی کوتاه خود را طوری انتخاب کنند که قد آن لااقل تا زانوی آنها باشد مخصوصا اگر قصد پوشیدن کفش پاشنه بلند را دارند توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد. خانم های قد کوتاه یا خانم هایی که قد متوسط دارند میتوانند لباس کوتاه تری بپوشند و محدودیتی برای آنان وجود ندارد و اینکه پیراهن کوتاه آنها را کشیده تر نشان می دهد.

تونیک مجلسی

برای لباس مجلسی کوتاه انواع پارچه ها وجود دارد:مخمل،لمه،ساتن،حریر و….. و هرکدام ویژگی خاص خودش را دارد مثلا جنس مخمل بسیار شیک و البته گران قیمت است و زیبایی خاصی دارد،جنس لمه جنسی راحت و زیبا است. شما باید طبق بودجه خود و سلیقه خود انتخابی درست داشته باشید.

لباس مجلسی کوتاه

پیراهن مجلسی نیز در انواع طرح ها و مدل ها تولید می شود.مثلا افرادی که بالاتنه بزرگی دارند باید پیراهنی باشد که پایین تنه‌ای با حالت فون دارد که کمر را باریکتر نشان می‌دهد. چون امکان اضافه وزن در بازوها وجود دارد بنابراین پوشیدن آستین بلند نیز گزینه مناسبی است. در مقابل خانم هایی که تماما لاغر هستد باید د لباس‌های تنگ به تن کنند ولی اگر بالاتنه و پایین تنه بسیار مسطح و باریک داشته باشند به طوری که فرقی با دور کمرشان نداشته باشد لباس‌های کوتاه و تنگ یک اشتباه بزرگ است. این تیپ بدنی در صورتی زیباست که دارای قوس‌هایی در نقاط مختلف بدن باشد. لباس‌های بدون آستین در این فرم بدن بسیار عالی به نظر می‌رسد.

لباس مجلسی زنانه

خانم های چاق اندام نیز لباس کوتاه بپوشند، لباس‌هایی با دوخت زیر سینه برای این افراد بهترین گزینه است. بانوانی که پایین تنه چاقی دارند سعی کنند تعادل میان پایین تنه و بالا تنه ایجاد کنند و رنگ لباس تیره انتخاب بکنند.

لباس مجلسی لمه

پیراهن مجلسی کوتاه مخمل

پیراهن مجلسی کوتاه پوشیده

راهنمای خرید پیراهن مجلسی فیت بدن

راهنمای خرید پیراهن مجلسی کوتاه

همراه ما باشید

نظرات