تفریحات

بازیگر نقش بابک در سریال افعی تهران کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر جدید

1

نقش بابک در سریال افعی تهران : ماهور نعمتی بازیگر دهه نودی سریال افعی تهران است که به تازگ از طریق تست دادن وارد هنر و دنیای بازیگری شده است.در ادامه به بیوگرافی کامل تر ماهور نعمتی بازیگر نقش بابک در سریال افعی تهران خواهیم پرداخت.

نقش بابک در سریال افعی تهران

ماهور نعمتی بازیگر دهه نودی سریال افعی تهران است که به تازگ از طریق تست دادن وارد هنر و دنیای بازیگری شده است او با بازی در اولین تجربه بازیگری خود نشان داد توانایی و استعداد زیادی در این زمینه دارد  و در همین سن کم طرفداران زیادی دارد .

او در این مجموعه نقش پسر آرمان (پیمان معادی ) را بازی می کند پسری که طی مسافرت مادرش مجبور است پیش پدری بماند که چندسال است او را ندیده،پدرش نیر سرش بسیار شلوغ است و درگیر فیلمنامه خود است و بابک با پدرش همراه است و شیطنت هایی از خود نشان می دهد که برای بیننده طنز و جالب است. در ادامه به بیوگرافی سامان مقدم کارگردان افعی تهران نیز می پردازیم :

سامان مقدم :

زاده ۱۳۴۷ در تهران کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی است. وی فعالیت خود را در سال ۱۳۷۰ با دستیاری, کارگردانی فیلم ردپای گرگ به کارگردانی مسعود کیمیایی آغاز کرد.از فیلم های, این کارگردان جوان می توان دیوار به دیوار ۲ , دیوار به‌ دیوار ۱ , قلب یخی , نهنگ عنبر , یک عاشقانه ساده و… را , نام برد .نا گفته نماند ایشان به عنوان یک چهره حامی اصلاح طلبان شناخته می شود و در ۱۳۹۲ یکی از امضا کنندگان نامه ی ۱۴۰ سلبریتی ایرانی بود که از کناره گیری محمدرضا عارف به نفع عارف حمایت کردند .شباهت فامیلی ایشان با آقای سیروس مقدم باعث شده مردم فکر کنند این دو بزرگوار با یکدیگر نسبت دارند اما چنین نیست و این دو عزیز هر دو همکار هستند. همپنین پیشنهاد ساخت سریال افعی تهران را پیمان معادی داد و کمک زیادی به سامان مقدم کرد.

ماهور نعمتی

همراه ما باشید

 

1 دیدگاه در “بازیگر نقش بابک در سریال افعی تهران کیست + بیوگرافی کامل و تصاویر جدید

  1. آینار گفت:

    وای که خدا وکیلی حال آدم از این سریال افعی تهران بهم خورد بس که همش این پسر بچه بابک توی تمام کادر هست بابا پول گرفتید پسر تهیه کننده است هر چیه حالمو بهم زدید آقای پیمان معادی عزیز فیلم کودک میساختی اینطوری لااقل حضورفوق پر رنگ بابک ثانیه به ثانیه داخل کادر یه توجیهی شاید داشت . واقعا به قول خودت فیلمت آبکیه که هیچ مزخرفه .

نظرات