تفریحات

مدل های جدید شنل عروس ۱۴۰۳ شیک و خاص + راهنمای خرید شنل عروس

0

شنل عروس ۱۴۰۳ : عروس خانم های ایرانی برای شب عروسی خود علاوه بر لباس مناسب نیازمند شنل هم هستند تا در زمان خروج از ارایشگاه به عنوان پوشش استفاده کنند. همراه ما حرف تازه ایی ها باشید.

شنل عروس

مدل های جدید شنل عروس ۱۴۰۳ شیک و خاص + راهنمای خرید شنل عروس

برای لباس عروس پفی، استفاده از شنل کتی، مناسب‌تر است. زیرا هر چیز بلند و دست و پا گیری، کلافگی‌تان را بیشتر می‌کند.

شنل بلند، مخصوص لباس‌ عروس‌های مدل ماهی و دنباله‌دار است و یا به میزان زیادی در قسمت پشت و جلو لباس، باز است. برایان مدل لباس، معمولا  از مدل بلند آن استفاده می‌شود.

مدل های شنل عروس

انواع شنل عروس :

کتی :

ساده‌ترین و جمع و جورترین نوع شنل عروس محسوب می‌شود. این مدل شنل برای عروس خانم‌هایی که مدل آستین لباس عروس‌شان خاص و حجیم است، توصیه نمی‌شود. این مدل شنل، به شنل عروس آستین دار هم معروف است.

معمولی :

این شنل‌ها بدون آستین هستند و مثل تکه پارچه‌ای روی شانه، سر، سینه و کمر عروس را می‌پوشانند. این مدل ، برای خروج از آرایشگاه، داخل ماشین و خروج از ماشین مناسب است. اما درصورتی‌که بخواهید در سالن عروسی هم حجاب داشته باشید، انتخاب این مدل، خصوصا از نوع کلاه دار آن، چندان مناسب نیست.

انواع شنل عروس

نکته : مدل های خزدار مخصوص فصل سرد تهیه می‌شوند و استفاده از آن‌ها در محیط بسته چندان مناسب نیست.‌شنل‌های حریر و دانتل که در ناحیه یقه لباس دوخته می‌شوند نیز، یکی از انواع شنل است که به‌صورت ثابت با لباس طراحی شده‌است. هرچند این سبک شنل را می‌توانید با دکمه نصب کنید در مواقع لزوم، آن‌ را جدا کنید.

شنل کتی عروس

مدل آستین دار کوتاه :

این نوع گزینه مناسبی برای استفاده روی لباس‌های عروس مانند مدل‌های دامن لباس عروس پرنسسی و پف‌دار هستند؛ چراکه کنترل آنها ساده‌تر بوده و لازم نیست علاوه بر کنترل لباس، نگران حفظ تعادل شنل عروس نیز باشید. در مقابل مدل های آستین‌دار گزینه مناسبی برای لباس‌هایی با بالاتنه دکلته و سایر موارد مشابه هستند.

شنل کوتاه

شنل عروس آستین دار

راهنمای خرید شنل عروس

شنل عروس بلند

نکات خرید شنل عروس

شنل عروس شیک

همراه ما باشید

نظرات