آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا

0

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات فردا چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ به علت آلودگی هوا در تهران و البرز و ایلام و اهواز ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان و مشهد و قم و همدان و اراک و قزوین و خراسان رضوی تعطیل است؟ و وضعیت تعطیلی ادارات و بازار در روز چهارشنبه ۱۵ اذر ۱۴۰۲ را میخوانید.

آخرین وضعیت تعطیلی ادارات چهارشنبه 15 آذر 1402 به علت آلودگی هوا

اخبار تعطیلی ادارات چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

با توجه به آلودگی هوای شدید در روز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ادارات اصفهان تعطیل است. همچنین ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها روز چهارشنبه در شهرستان های فلاورجان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر و بخش‌های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف‌آباد تعطیل خواهند بود. تعطیلی ادارات در دیگر شهرهای ایران تا ساعاتی دیگر به اطلاع شما خواهد رسید

در چند روز گذشته ایجاد آلودگی هوا باعث ممنوعیت خروج افراد آسیب‌پذیر دارای بیماری زمینه‌ای قلبی و عروقی و ریوی از منزل، استفاده از ماسک استاندارد، عدم حضور در فضاهای باز در شرایط گردوخاک و رعایت اصول ایمنی شده است و باعث تعطیلی بیشتر مراکز و آموزشگاه ها شده است. حالا با این شرایط تدوام آلودگی احتمال تعطیلی ادارات در بیشتر شهرها در ایران چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ وجود دارد.

اعلام تعطیلی ادارات و موسسات آموزشی و شرکت ها برای تاریخ فردا چهارشنبه ۱۵ آذر تا ساعات آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

ادارات و بانک های اصفهان فردا ۱۵ آذر ۱۴۰۲ تعطیل شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان: با توجه به استمرار آلودگی و پایداری هوا و در معرض خطر قرار گرفتن شهروندان و نیز به منظور کاهش ترددها، ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها روز چهارشنبه در شهرستان های اصفهان، فلاورجان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر و بخش‌های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف‌آباد تعطیل خواهند بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی ادارات و دستگاه‌های اداری، اجرایی و بانک ها در شهرستان های اصفهان، فلاورجان، مبارکه، لنجان، برخوار، خمینی شهر و بخش‌های مرکزی شهرستان های شاهین شهر و نجف‌آباد در روز چهارشنبه ۱۵ آذر برای دومین روز و درپی تداوم آلودگی هوا خبر داد.

به گزارش ایرنا از استانداری اصفهان، منصور شیشه فروش عصر سه شنبه با اشاره به آخرین مصوبات کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان افزود: با توجه به استمرار آلودگی و پایداری هوا و در معرض خطر قرار گرفتن شهروندان و نیز به منظور کاهش ترددها، ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها (به غیر از مراکز امدادی، درمانی، خدمات رسان و بیمارستان‌ها) روز چهارشنبه پانزدهم آذرماه در مناطق یاد شده تعطیل خواهند بود.

وی یادآور شد: پیش از این مدارس نواحی شش‌گانه شهر اصفهان و ۹ منطقه آموزش و پرورش در استان برای روز چهارشنبه پانزدهم آذرماه غیرحضوری اعلام شده بود.

شیشه فروش بیان کرد: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی ضمن خاموش کردن سیستم های گرمایشی و رعایت الزامات مرتبط با کاهش انتشار آلاینده‌ها، کاهش سفرهای غیرضروری، رعایت الزامات بهداشتی برای کارکنان، اطلاع رسانی و هماهنگی لازم را داشته باشند.

وضعیت بحرانی شهرها

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان یادآور شد: تیم‌های گشت و نظارت در استان اصفهان به صورت شبانه روزی و با جدیت فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک، کاهش تردد و عدم حضور در فضاهای باز، خیابان‌های پرترافیک و کاهش فعالیت‌های صنایع و صنوف، عدم استفاده از خودروهای شخصی از تأکیدات این کارگروه برای سلامت عموم است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد: ممنوع بودن هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلاینده گردد از جمله عملیات خاکبرداری، ساختمانی، حمل‌ونقل مصالح و آتش زدن بقایای گیاهی مورد تأکید است.

وی تصریح‌کرد:در این زمینه از صنوف و واحدهای تجاری و بخش‌های خصوصی نیز درخواست می‌شود با کاهش فعالیت‌ها و کاهش تردد در جهت سلامت کارکنان و کاهش انتشار آلاینده‌ها همکاری کنند.

در حال تکمیل..

نظرات