تفریحات

بیوگرافی مجید سالاری خواننده جنوبی و همسرش + صدای زنانه تا لغو کنسرت

0

بیوگرافی مجید سالاری خواننده جنوبی و همسرش + صدای زنانه تا لغو کنسرت

مجید سالاری کیست

مجید سالاری خواننده جوان ایرانی از خوانندگان بندرعباسی است که متاسفانه کنسرت او به علت صدای زنانه در تهران لغو شد. او متولد دهه ۱۳۷۰ در بندرعباس است و مدتی نیز در گروه داماهی به عنوان نوازنده فعالیت کرده است. او نوازنده جفتی و موسیقی نواحی جنوبی است که در حال حاضر در گروه موسیقی داماهی و سیلدا فعالیت دارد. با بیوگرافی مجید سالاری خواننده از صدای زنانه تا لغو کنسرت وی و آثار و سوابقش آشنا شوید

مجید سالاری خواننده کیست بیوگرافی و ماجرای لغو کنسرت به علت صدای زنانه

زندگینامه و بیوگرافی مجید سالاری

مجید سالاری خواننده، متولد دهه ۱۳۷۰ خواننده پاپ اهل بندرعباس است. او نوازنده جفتی و موسیقی نواحی جنوبی است که در حال حاضر در گروه موسیقی داماهی و سیلدا فعالیت دارد.

سوابق

مجید سالاری خواننده مرد اهل جنوب ایران است که به دلیل صدای خاص و زنانه همیشه مورد توجه رسانه ها بوده است. او کار موسیقی را با نوازندگی در گروه داماهی آغاز کر. او سابقه همکاری با گروه داماهی و اعضای آن به نام های ماهان میر عرب احسان نی زن و قنبر راستگو را در کارنامه خود دارد. همکاری وی ماهان میر عرب احسان نی زن و قنبر راستگو باعث شد تا خیلی زود به شهرت برسد . مجید سالاری حالا یکی از خوانندگان مطرح جنوبی است چند کنسرت نیز برگزار کرده است.

ازدواج و همسر مجید سالاری

از زندکگی خصوصی و شخصی مجید سالاری خواننده ایرانی خبری منتشر نشده است

همکاری با گروه داماهی

مجید سالاری در انتشار اولین آلبوم گروه داماهی همکاری داشته است. گروه داماهی از حمزه یگانه، دارا دارایی، ابراهیم علوی، شایان فتحی و رضا کولغانی تشکیل شده که به ترتیب نوازنده پیانو، گیتار باس، عود و گیتار، درامز و خواننده گروه هستند.

داماهی» یک گروه ایرانی است که در سال ۱۳۹۳ توسط دارا دارایی (نوازنده‌ی باس و سرپرست گروه)، حمزه یگانه (نوازنده‌ی کیبورد و بنجو)، ابراهیم علوی (نوازنده‌ی گیتار و عود)، رضا کولغانی (خواننده) و شایان فتحی (نوازنده‌ی درامز و پرکاشن) تشکیل شد. این گروه با هدف تولید موسیقی با رویکردی آزادانه در تلفیق اِلمان‌های موسیقی محلی ایران (به‌ویژه موسیقی سواحل جنوب ایران)، جَز، رگه، فلامنکو، آفرو، لاتین، فانک، موسیقی هند و … به ساخت و تولید اولین آلبوم خود اقدام نمود و این آلبوم را در شهریور ۱۳۹۴ روانه‌ی بازار نمود.

خواننده ای که صدای زنانه دارد کیست؟

کنسرت مجید سالاری خواننده ای که صدای زنانه دارد پس از استقبال مخاطبان در تاریخ ۲۴ تیرماه،‌ قرار بود ۲۵ تیرماه هم روی صحنه برود، طبق اعلام برگزارکنندگان لغو شد. «زنانه بودن صدای خواننده» باعث لغو این کنسرت شده است!

زنانه بودن صدای مجید سالاری بارها ایجاد مشکل کرده بود و حتی چند سال هم برای گرفتن مجوز تلاش کرد.

مجید سالاری خواننده ای که صدای زنانه دارد کیست

مجید سالاری از خوانندگان بندرعباسی کشور از ابتدای هفته جاری به مدت دو سانس در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت و با استقبال مخاطبانش تصمیم به تمدید اجرای خود گرفته بود، پس از کسب مجوز و البته بلیت‌فروشی شب دوم برگزاری کنسرت، مسئولین سالن فرهنگسرای نیاوران بنابر دلایل نامعلوم تصمیم به لغو کنسرت این خواننده گرفتند!

در همین راستا، با حمید خسرو تهیه‌کننده کنسرت مجید سالاری خواننده که صدای زنانه دارد درباره لغو کنسرت این خواننده به ایسنا می گوید: پیش‌تر برای شنبه ۲۴ تیرماه مجوز برگزاری کنسرت در فرهنگسرای نیاوران را گرفتیم که پس از آغاز بلیت‌فروشی شب اول، بلیت‌های کنسرت به سرعت به فروش رسید. به همین دلیل از سالن نیاوران درخواست کردیم که سالن را برای دو شب دیگر یعنی ۲۵ و ۲۶ تیرماه هم به ما اجاره دهند. در نهایت پس از رایزنی‌هایی که صورت گرفت، سالن را برای یکشنبه هم در اختیار ما قرار دادند. پس از آن برای کسب مجوز به دفتر موسیقی مراجعه کردیم و باوجود اینکه اعلام کردند طی یک روز مجوز صادر نمی‌کنند اما با ما همکاری کردند تا بتوانیم مجوز برگزاری کنسرت یکشنبه شب را نیز داشته باشیم. پس از فروش بلیت‌های یکشنبه و برگزاری کنسرت شنبه، مدیران سالن اعلام کردند که باید برنامه یکشنبه را لغو کنیم.

او ادامه داد: با وجود درخواست‌ بنده برای تجدید نظر در ماجرای لغو کنسرت و جلوگیری از رسانه‌ای شدن آن و البته هدر رفتن زحمات اعضای گروه، با این درخواست موافقت نکردند و کنسرت لغو شد.

مجید سالاری کیست

کنسرت مجید سالاری

خسرو در پاسخ به این که فرضیه لغو کنسرت به علت زنانه بودن صدا تا چه حد صحت دارد؟ پاسخ داد: سالن دلایل خود را داشت و توضیح دقیقی هم ارائه نمی‌داد؛ اما زنانه بودن صدای خواننده پیش از این هم برای مجید سالاری ایجاد مشکل کرده بود و حتی چند سال هم برای گرفتن مجوز تلاش کرد. البته از دیگر دلایل، مشکل پوشش برخی از مخاطبان بود. همچنین یکی دیگر از دلایل لغو کنسرت را تأخیر یک ساعته اجرای اول ذکر کردند ولی من هنوز دلیل اصلی را نمی‌دانم؛ به دلیل اینکه کنسرت حتی فضای شاد و پرهیجانی هم نداشت که بگوییم علت لغو آن هیاهوی سالن بوده است.

مجید سالاری خواننده کیست بیوگرافی و ماجرای لغو کنسرت به علت صدای زنانه

این تهیه‌کننده کنسرت در پایان تصریح کرد: مسئولان همیشه می‌گویند که باید از هنرمندان موسیقی نواحی و هنرمندان سایر شهرها حمایت شود اما در عمل اتفاق دیگری می‌افتد و کنسرت را لغو می‌کنند. لغو این کنسرت با توجه به اینکه بلیت‌فروشی صورت گرفته بود و ما مجوز برگزاری هم داشتیم، اتفاق خوبی نبود و موجب سرخورده شدن خواننده و تیم برگزاری کنسرت شد. از طرفی علاوه بر بازگرداندن هزینه بلیت‌ها به مخاطبان، مبلغی را هم به گروه‌های صدا و نور پرداخت کردیم که در واقع متضرر شدیم.

نظرات