تفریحات

مدارک لازم برای وام سربازی ۱۵۰ میلیونی چیست؟

0

مدارک لازم برای وام سربازی ۱۵۰ میلیونی و چه مدارکی برای ثبت نام وام سربازی نیاز است را در ادامه مطلب میخوانید

مدارک لازم برای وام سربازی ۱۵۰ میلیونی چیست؟

پرداخت وام ۱۵۰ میلیونی سربازان آغاز شده و این گروه تنها تا پایان تیر برای ثبت نام وام سربازی فرصت دارند. افرادی می‌توانند متقاضی دریافت وام سربازازن ماهر باشند که تاریخ ترخیص آنها کمتر از ۵ سال باشد. شرط دیگر برای دریافت وام سربازی، طی کردن دوره‌های مهارت‌آموزی و داشتن گواهی مربوط به گذراندن این دوره‌هاست. این گواهی ها ممکن است در زمینه‌های مختلفی مانند فرهنگی، هنری، صنعتی، کشاورزی، خدمات باشد.

مدارک لازم برای وام سربازی ۱۵۰ میلیونی چیست؟

یکی از مدارک لازم برای دریافت وام سربازان ماهر به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان، داشتن گواهی‌نامه معتبر گذران دوره‌های مهارت‌آموزی است.

دیگر مدارک لازم برای دریافت این وام، مانند مدارک اعزام به خدمت سربازی است و شامل کارت ملی معتبر و شناسنامه متقاضی است.

مدرک مورد نیاز دیگر، مدرک تحصیلی افراد است که نشان می‌دهد سطح تحصیلات هر کدام از سربازان چه میزان است. چون میزان وام پرداختی تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان است و بر اساس میزان تحصیلات افراد پرداخت می‌شود.

متقاضیان دارای شرایط باید به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کرده و با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان درخواست خود برای دریافت وام را ثبت کنند. در آنجا می‌بایست فرمی را تکمیل کرده و در بخشی از آن نیز طرح خود برای اشتغال یا به اصطلاح پروپزال طرح خود را وارد کنند. با تکمیل این فرم، پلیس+۱۰ فرم‌ها را به وظیفه عمومی هر استان به عنوان دبیر کارگروه اشتغال هر استان ارجاع می‌دهد

نظرات