بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان کیست بیوگرافی و عکس های خصوصی

0

بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان کیست بیوگرافی و عکس های خصوصی

سام کبودوند بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان میباشد. او متولد ۱۷ دی سال ۱۳۶۱ در تهران بوده و در رشته مهندسی معدن تحصیل کرده و کار هنری خود را با فعالیت در زمینه تئاتر آغاز کرد. از مهم ترین آثار او بازی در سریال های گاهی به پشت سر نگاه کن ، سریال یادآوری و فیلم چ می باشد. ادامه بیوگرافی بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان را از مجله حرف تازه میخوانید

بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان کیست بیوگرافی و عکس های خصوصی

سام کبودوند بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد ۱۷ دی سال ۱۳۶۱ در تهران بوده و در رشته مهندسی معدن تحصیل کرده و کار هنری خود را با فعالیت در زمینه تئاتر آغاز کرد. از مهم ترین آثار او بازی در سریال های گاهی به پشت سر نگاه کن ، سریال یادآوری و فیلم چ می باشد.

صدرا در سریال نیکان کیست؟

سام کبودوند بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان درباره پیشنهادهای دیگر خود گفت: در این مدت کارهای مختلفی پیشنهاد شده اما دلم با آن‌ها نبوده است. نقشی که در سریال علی سراهنگ بازی می‌کنم هم چالش بزرگی برای من بود که آن را با کمال میل پذیرفتم. البته امیدوارم مثل چند کار دیگری که داشته‌ام ازجمله سریال «بعد از آزادی» پس از چند سال و با حذف بسیار به آنتن نرود و بدون مشکل در زمان معین خود پخش شود.

صدرا در سریال نیکان کیست؟

سوابق

از سال ۸۴ و از دوران دانشجویی با بازی در تئاتر وارد حیطه بازیگری شده و تا اکنون نیز در صحنه حضور دارد. او برای اولین بار با بازی در نمایش حسین بن منصور حلاج با کارگردانی سیاوش تهمورث وارد تئاتر شد و سپس توانست وارد فیلم و سریال شد. او به علت بازی خوب و درخشش در این نمایش به عنوان بهترین بازیگر مرد جشنواره دانشجویی انتخاب شد.

بیوگرافی بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان

سام کبودوند در سال ۹۳ دوره پر تلاشی را در زمینه سینما و تلویزیون تجربه کرد. او در این سال در یک اثر مهم به نام سریال گاهی به پشت سر نگاه کن به ایفای نقش پرداخت. کارگردانی این اثر به عهده مازیار میری بوده است.

وی با بازی در سریال گاهی به پشت سر نگاه کن در سال ۹۲ وارد قاب تلویزویون شد و سپس در سریال یادآوری نیز ایفای نقش کرد. حضور او در کنار بازیگران مطرح سینما و تلویزیون همچون: فرخ نعمتی ، ثریا قاسمی ، پرویز پور حسینی و فرهاد قائمیانتوانست تجارب خوبی را برایش رقم زند.

از مجموع شش اثری که در کارنامه فعالیت هنری خود دارد ۴ اثر تلویزیونی است که شامل سریال تاریکی شب ، روشنایی روز ، سریال هیئت مدیره ، سریال گاهی به پشت سر نگاه کن و سریال یادآوری است. آثار سینمایی او شامل فیلم آذر ، شهدخت ، پرویز و دیگران و فیلم چ می باشد.

سام کبودوند بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان کیست بیوگرافی و عکس های خصوصی

نقش صدرا در سریال نیکان

بازیگر نقش صدرا در سریال نیکان کیست بیوگرافی و عکس های خصوصی

نظرات