بازیگر نقش مرجان در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست بیوگرافی و عکس جنجالی

0

بازیگر نقش مرجان در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست بیوگرافی و عکس جنجالی

بازیگر نقش مرجان در سریال آسمان همیشه ابری نیست : ماریه ماشاالهی متولد ۱۰ آذر بازیگر سینما و تلوزیون و تئاتر است.این بازیگر جوان از سال ۸۲ وارد حرفه تئاتر شده و از سال ۸۵ به صورت حرفه ای به دنبال این رشته میرود و بعد از بازی در چند فیلم کوتاه سرانجام در سریال سرنوشت برای اولین بار در تلویزیون نقش آفرینی میکند. وی بعد از آن در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سوریا که نوامبر ۲۰۱۳ در اسپانیا برگزار شد، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم مادرانه دریافت کرد.ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش مرجان در سریال آسمان همیشه ابری نیست را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

نقش مرجان در سریال آسمان همیشه ابری نیست

مرجان در سریال آسمان همیشه ابری نیست کیست

ماریه ماشاالهی بازیگر نقش مرجان در سریال آسمان همیشه ابری نیست متولد ۱۰ آذر بازیگر سینما و تلوزیون و تئاتر است. او در سریال آسمان همیشه ابری نیست نقش دختر بدجنس دبیرستانی را بازی می کند که درگیر مشکلات خانوادگی است.

ماریه ماشاالهی

سوابق

این بازیگر جوان از سال ۸۲ وارد حرفه تئاتر شده و از سال ۸۵ به صورت حرفه ای به دنبال این رشته میرود و بعد از بازی در چند فیلم کوتاه سرانجام در سریال سرنوشت برای اولین بار در تلویزیون نقش آفرینی میکند. وی بعد از آن در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سوریا که نوامبر ۲۰۱۳ در اسپانیا برگزار شد، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم مادرانه دریافت کرد.

گفتگو با ماریه ماشاالهی درباره فیلم هاری

برای بازی در این نقش چه شناختی از پرستارها داشتید؟

قبل از شروع فیلم‌برداری چند باری به خانه سالمندان رفتم. چون در فیلم نقش پرستاری را بازی می‌کردم که در خانه سالمندان کار می‌کرد.

آیا پرستار بیمارستان با پرستاری که در خانه سالمندان کار می‌کند. حیطه کاری‌اش متفاوت است؟

مقداری تفاوت دارد و البته من نقش یک بهیار پرستار را بازی کردم. پرستارها در خانه سالمندان بیشتر داروهای بیمار را برای خوردنشان آماده می‌کنند ولی پرستار بهیارها بیشتر کارهایی مثل غذا دادن، راه بردن بیمار و مراقبت‌های دیگر را انجام می‌دهند و مدتی رفتم خانه سالمندان و روپوش پوشیدم و مثل یک بهیار کنار سالمندان نشستم و با آن‌ها صحبت کردم و به نظرم بهیاران کار بزرگی انجام می‌دهند و نباید زحماتشان نادیده گرفته شود. زیرا با صبر و شکیبایی و مهربانی عاشقانه‌ای‌ از بیماران مراقبت می‌کنند.

ماریه ماشاالهی در آسمان همیشه ابری نیست

همراه ما باشید

نظرات