arongroups

کد نحوه فعالسازی عیدی همراه اول ۱۴۰۲ (اینترنت و مکالمه) نوروز ۱۴۰۲ +آموزش

0

نحوه فعالسازی عیدی همراه اول ۱۴۰۲ (اینترنت و مکالمه) برای نوروز ۱۴۰۲ + نحوه فعالسازی عیدانه همراه اول برای نوروز ۱۴۰۲ از اپلیکیشن همراه من با شماره گیری عیدی رو از همراه اول بگیر! با طرح بسته های عیدانه ویژه ای برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود کرده است که از ۲۹ اسفند تا پایان عید سعید فطر در سال ۱۴۰۲، در قالب عیدی اول رو دریافت کنید

نحوه فعالسازی بسته عیدی همراه اول نوروز ۱۴۰۲

گردونه های جوایز تا عید فطر
• گردونه “بسته و اعتبار” شامل اعتبار هدیه از ۱۰ تا ۱۰۰ هزار تومان و بسته های داخل شبکه همراه اول مانند اینترنت و مکالمه می باشد. مهلت استفاده از این بسته ها ۴۸ ساعت است.
• گردونه “خدمات زندگی دیجیتال” شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف مانند دیجی کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و … است.
📌فعالسازی:
۱. اپلیکیشن همراه‌من رو بروزرسانی کنین.
۲. وارد بخش «طرح‌های تشویقی» بشین و «عیدی ۱۴۰۲» رو انتخاب کنین.

کد فعالسازی عیدی همراه اول 1402 (اینترنت و مکالمه) برای سال نو ۱۴۰۲ +آموزش

کد فعالسازی عیدی همراه اول ۱۴۰۲ (اینترنت و مکالمه) برای سال نو ۱۴۰۲ +آموزش

عیدی همراه اول برای نوروز ۱۴۰۲ و سال نو از طریق منوی طرح های تشویقی در اپلیکیشن همراه من، از ۲۹ اسفندماه فعال خواهد شد و تمامی مشترکان همراه اول از دائمی تا اعتباری میتوانید به صورت تصادفی بین ۱۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ تومان عیدی بگیرید

شرایط و قوانین طرح عیدانه همراه اول برای سال ۱۴۰۲

همچنین اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد:، همراه اول به مناسبت نوروز ۱۴۰۲، اقدام به طراحی بسته های عیدانه ویژه ای برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود کرده است که از فردا ۲۹ اسفند تا پایان عید سعید فطر در سال ۱۴۰۲، در قالب عیدی اول، هدیه می دهد.

این بسته های ویژه عیدانه در دو گروه «خدمات زندگی دیجیتال» مختص استفاده از کسب و کارهای دیجیتال و «بسته و اعتبار» شامل اعتبار داخل شبکه و بسته های اینترنت طراحی شده که فعالسازی آنها تنها از طریق اپلیکیشن «همراه من» امکانپذیر است.

تمامی مشترکان همراه اول می توانند با ورود به اپلیکیشن همراه من که ارائه دهنده خدمات متنوع غیرحضوری همراه اول است، از قسمت طرح های تشویقی، گزینه «عیدی ۱۴۰۲» را انتخاب کنند.

در این قسمت دو گردونه مجزای «بسته و اعتبار» و «خدمات زندگی دیجیتال» وجود دارد که با انتخاب مشترک، یکی از آنها شروع به چرخیدن می کند و در نهایت به صورت تصادفی، یکی از هدایا برای مشترک فعال و نمایش داده می شود.

گردونه «خدمات زندگی دیجیتال» شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف دیجیتال مانند اکالا، دیجیکالا، نماوا، آچاره، جاجیگا می شود.

گردونه «بسته و اعتبار» نیز شامل بسته های متنوع نظیر «اعتبار داخل شبکه همراه اول از ۱۰ تا ۱۰۰ هزار تومان» و همچنین بسته های «یک ساعته، ۲ ساعته و ۲ روز مکالمه نامحدود داخل شبکه» می شود.در این بخش بسته های اینترنتی متنوعی نظیر «۱ گیگ، ۲ گیگ و نامحدود ۲ روزه» نیز گنجانده شده است.

بنابراین تمامی مشترکان همراه اول در این طرح ضمن سنجش میزان شانس خود، از هدایای نوروزی همراه اول با عنوان «عیدی اول» نیز بهره مند می شوند.

همراه اول ضمن گرامیداشت تقارن نوروز ۱۴۰۲ با ایام ماه مبارک رمضان، مهلت فعالسازی بسته های عیدانه را تا عید سعید فطر اعلام کرده است.

نحوه دریافت از اپلیکیشن همراه من

برای دریافت کد از طریق اپلیکیشن همراه من با وارد کردن شماره موبایل خود و دریافت لینک می توانید هدیه خود را برای نوروز دریافت کنید و یا با شماره گیری *۱۴۰۲*۱# هدیه عیدی خود را از همراه اول بگیرید

نظرات