بیوگرافی کریم انصاری فرد فوتبالیست و همسرش + سوابق ورزشی

0

بیوگرافی کریم انصاری فرد فوتبالیست و همسرش + سوابق ورزشی

بیوگرافی کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد : زادهٔ ۱۴ فروردین ۱۳۶۹، اردبیل بازیکن فوتبال اهل ایران است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی کریم انصاری فرد فوتبالیست و همسرش و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

کریم انصاری فرد

وی فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی از دانشگاه آزاد است.

سوابق ورزشی

وقتی ۸ ساله بود که مدارس فوتبال اینترکمپوس در شهرهای اردبیل تاسیس شد و با توجه به علاقه فراوان در این مدرسه ثبت‌ نام کردم در ۸ سالگی به اردوی تیم ملی نونهالان زیر ۸ سال رفتم و در تیم ملی زیر ۱۰ و ۱۲ ساله هم بازی کرد سپس عضو تیم ذوب آهن اردبیل شد، در سال ۱۳۸۵ وقتی شانزده ساله بود به باشگاه سایپا آمدم تا در تیم بزرگسالان این باشگاه بازی کند.پس از درخشش در سایپا خرداد ماه ۱۳۹۱ با قرارداد سه ساله به پرسپولیس تهران پوست اما سر یکسال فسخ قرار داد کرد و در تیر ۱۳۹۲ به تیم تراکتور سازی تبریز رفت. ناگفته نماند در تراکتور و سایپا آقای گل لیگ برتر شد. در سال ۹۳ با قرار دادی دوساله به باشگاه اوساسونا با شماره پیراهن ۱۲ پیوست اما عملکرد خوبی نداشت و پس از ۱۶ بازی از این تیم جدا شد، او سپس در تابستان ۹۴ به باشگاه یونانی پانیونیوس رفت و با ۴۴ بازی ۱۴ گل عملکرد نسبتا خوبی داشت. وی همچنین در نخستین بازی ملی خود، برابر تیم ملی ایسلند تنها گل بازی و نخستین گل ملی خود را ثبت نمود. او تک گل بازی ایران – کره‌شمالی در مسابقات جام قهرمانی آسیا در قطر (۲۰۱۱) را به ثمر رساند. همچنین در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز در دیدار ایران و پرتغال، او تک گل ایران را از روی نقطهٔ پنالتی زد،وی در جام جهانی ۲۰۲۲ نیز حضور داشته.

کریم انصاری فرد کیست

همسر کریم انصاری فرد کیست

ر سال ۲۰۱۸ رسانه‌های یونانی اعلام کردند که کریم انصاری‌فرد و الکساندرا صوفیا که رئیس یک شرکت حمل‌ونقل و دختر یکی از بزرگترین تجار یونان است پس از دو سال آشنایی تصمیم به ازدواج گرفته‌اند.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی* در دسترس عموم قرار دارد.

دیگر عکس های کریم انصاری فرد

بیوگرافی کریم انصاری فرد

همسر کریم انصاری فرد

سوابق ورزشی کریم انصاری فرد

اینستاگرام کریم انصاری فرد

عکس های کریم انصاری فرد

حواشی کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد با لباس تیم ملی

زندگینامه کریم انصاری فرد

همراه ما باشید

 

نظرات