همه جا با فرادرس
اکسکوینو

بیوگرافی و ماجرای شهادت سرگرد محمد یاسمی مامور کلانتری ۱۰۸ نواب + عکس

0

بیوگرافی سرگرد محمد یاسمی مامور کلانتری ۱۰۸ نواب + ماجرای شهادت و عکس

شهید محمد یاسمی کیست و اهل کجاست؟ بیوگرافی سرگرد محمد یاسمی مامور کلانتری ۱۰۸ نواب + عکس ها و علت شهادت سرهنگ محمد یاسمی مامور نیروی انتظامی کلانتری ۱۰۸ نواب را در ادامه با سوابق و شهادت در ۲ تیر ۱۴۰۱ در این صفحه میخوانید

سرگرد محمد یاسمی

بیوگرافی سرگرد محمد یاسمی

شهید محمد یاسمی متولد ۵ دی ماه ۱۳۶۳ در ایلام، یکی از اعضای اعضای نیروی انتظامی و مامور کلانتری ۱۰۸ نواب بوده که در ۲ تیر ۱۴۰۱ بر اثر شلیک گلوله یک متهم به شهادت رسید.

همسر و فرزندان شهد محمد یاسمی

سرگرد یاسمی متاهل و دارای دو فرزند دختر بود که در راه انجام وظیفه و امنیت کشور و مردم به درجه شهادت رسید

بیوگرافی سرگرد محمد یاسمی

ماجرا و علت شهادت

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شهادت مامور کلانتری ۱۰۸ نواب حین در اجرای ماموریت در محله نواب خبر داد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در ردباره شهادت سرهنگ یاسمی مامور کلانتری ۱۸۰ نواب توضیح داد: روز جاری خانمی با همراه داشتن حکم جلب همسرش به کلانتری ۱۰۸ نواب مراجعه و در خواست اجرای حکم را داشته که در این رابطه یکی از عوامل کلانتری سرگرد یاسمی برای انجام این ماموریت با راهنمایی شاکیه به آدرس مورد نظر اعزام می‌شود.

در مراجعه مامور به درب منزل متهم برای تفهیم حکم و انجام دستور مقام قضائی، متهم با اسلحه کمری به محض بیرون آمدن مامور را از ناحیه سینه هدف گلوله قرار داده و بلافاصله به سمت شاکی که همسر خود بوده تیراندازی و وی را مجروح و پس از آن با همان سلاح اقدام به خودکشی می‌کند.

سرهنگ موقوفه‌ای ادامه داد: مامور وظیفه‌شناس به علت شلیک مستقیم گلوله به قلب وی به درجه رفیع شهادت نائل شد.د

موقوفه‌ ای با بیان اینکه مامور وظیفه شناس به علت شلیک مستقیم گلوله به قلبش به درجه رفیع شهادت نائل شد، گفت: سرگرد یاسمی متولد دی ماه سال ۶۳ ، متاهل و دارای دو فرزند دختر بود./ ایسنا

لازم به ذکر است که کلانتری ۱۸۰ نواب به نشانی منطقه ۲ محله توحید بین خیابان نواب صفوی و رودکی (سلسبیل)، روبروی اداره راهنمایی و رانندگی واقع است.

 

نظرات