ماجرای جنجالی رقص برانکو ایوانکویچ در یک عروسی + کلیپ

0

ماجرای جنجالی رقص برانکو ایوانکویچ در یک عروسی + کلیپ

انتشار ویدیوی حضور سرمربی کروات پرسپولیس در یک مراسم و رقص برانکو در ٢٤ ساعت گذشته سروصدای زیادی در محافل ورزشی و شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت و تقریبا مثل بمب ترکید.

رقص برانکو
ویدیوی رقص برانکو ایوانکوویچ ابتدا با عنوان «رقص سرمربی پرسپولیس در پارتی شبانه تهران» و مراسم مختلط در کانال‌های تلگرامی و پیج‌های اینستاگرامی منتشر شد.

 

 

.

بعد از آن، پیج‌های استقلالی تلاش زیادی برای پخش بیشتر این ویدیو کردند و سپس خواهان برخورد کمیته اخلاق با مرد کروات شدند. نکته قابل تامل این‌جاست که در بسیاری از پیج‌های استقلالی نوشته شده بود وقتی کمیته اخلاق مهدی رحمتی را به دلیل گرفتن عکس با یک خانم بی‌حجاب در ارمنستان احضار و محروم کرد،‌ برانکو هم به دلیل حضور در پارتی شبانه باید محروم شود. سپس نوبت به طرفداران پرسپولیس رسید تا به حمایت از سرمربی محبوب خود بپردازند.
برانکو کجا رفته بود؟
اما داستان رقص برانکو و مراسمی که این مربی در آن حضور داشت، چه بود؟ جنجال‌های به وجود آمده باعث شد خیلی زود مشخص شود مراسمی که سرمربی پرسپولیس در آن حضور داشته به هیچ عنوان پارتی مختلط شبانه نبوده است.
این ویدیو مربوط به یک‌سال قبل و مراسم عروسی یکی از دوستان ایرانی بسیار نزدیک برانکو است که از قهرمانان کاراته بوده و درحال حاضر هم صرافی دارد و با برانکو همکاری می‌کند. این فرد برای مراسم عروسی خود، برانکو را هم دعوت کرده بود و در قسمتی از مراسم آقای داماد و دوستان نزدیک برانکو را وسط می‌آورند و در حلقه شادی به وجود آمده این مربی در بین آنها فقط دست می‌زند و حرکت‌های موزون بدن ساده‌ای هم انجام می‌دهد!

این ویدیوی ١٤ ثانیه‌ای به خاطر نام برانکو و موضوع رقص او حسابی در فضای مجازی داغ شد. البته به‌خوبی مشخص است که انتشار ویدیوی خصوصی عروسی دوست نزدیک برانکو بعد از یک‌سال در این روزها،‌ تنها با هدف به حاشیه کشاندن سرمربی پرسپولیس اتفاق افتاده، وگرنه هیچ علت دیگری برای انتشار آن وجود نداشت. به هر صورت برانکو یک مربی خارجی است که برای نخستین‌بار است در طول مدت حضورش در ایران چنین جنجالی برایش ایجاد می‌شود.

 

منبع: رکنا

نظرات