اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم شادروان با بیوگرافی نقش ها+ داستان و زمان اکران

0

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم شادروان با بیوگرافی نقش ها+ داستان و زمان اکران

“فیلم شادروان″، به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی عباس نادران با بازی سینا مهراد و گلاره عباسی و رضا رویگری و … است. این فیلم محصول سال ۱۴۰۰ و ملودرام اجتماعی ساخته شده است. فیلم سینمایی شادروان احتمالا در چهلمین جشنواره فجر اکران در بهمن ۱۴۰۰ خواهد شد. در ادامه مطلب به معرفی کامل داستان و بازیگران فیلم شادروان و بازیگران آن و اسامی و بیوگرافی همه نقش ها …می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم شادروان با بیوگرافی نقش ها+ داستان و زمان اکران

بیوگرافی بازیگران فیلم شادروان با عکس و اسامی

فیلم شادروان، به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی عباس نادران با بازی سینا مهراد و گلاره عباسی و رضا رویگری و … است. با پایان فیلمبرداری این، فیلم دومین ساخته سینمایی حسین نمازی به تهیه کنندگی عباس نادران، اسامی کامل بازیگران این فیلم معرفی شدند.

بازیگران فیلم شادروان

در این فیلم پر بازیگر، علاوه بر سینا مهراد ، گلاره عباسی ، نازنین بیاتی ، بهرنگ علوی و با هنرمندی رویا تیموریان ، چهره‌هایی چون رضا رویگری و بهرام ابراهیمی ، چهره‌ های تئاتری چون ایمان برات‌پور، محسن مهری، سجاد رضایی، حافظ نبی‌زاده، بهناز نادری، اعظم کبودیان، فرناز صالحتاش، الهه افشاری، بابک جعفریه، مریم افشار و محمدموسی اکبری نیز در این اثر سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.

داستان فیلم شادروان

شادروان روایتی شیرین از یک ملودرام اجتماعی در بستر خانواده ای حاشیه‌ نشین است که نقش اصلی بر عهده  کلاره عباسی و سینا مهراد می باشد

 

سینا مهراد در فیلم شادروان

عکس و بیوگرافی بازیگران فیلم شادروان

سینما مهراد بازیگر پرطرفدار در بین نسل جوان پس از آخرین درخشش خود در سریال آقازاده ، این بار با سینمایی شادروان تازه ترین اثر حسین نمازی به سینما باز می گردد.

معرفی سایر عوامل:

مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی
مدیر صدابرداری: بابک اردلان
طراح صحنه: بهزاد جعفری طادی‌
طراح لباس: فاطمه صفری زاده
طراح چهره‌ پردازی: امید گل‌زاده
مدیر تولید: عماد طاهری
مدیر تدارکات: هادی غفارلو
دستیار کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی: سعید بیات
منشی صحنه: آرزو قربانی
روابط عمومی: زهرا دمزآبادی
عکاس: محمد صادق زرجویان

زمان اکران

پیش‌بینی می‌شود اولین نمایش این فیلم در چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر باشد.

نظرات