تعبیر دیدن قربانی کردن در خواب – تعبیر خواب ذبح کردن

3

تعبیر دیدن قربانی کردن در خواب – تعبیر خواب ذبح کردن

تعبیر خواب قربانی کردن : قربانی کردن از قدیم الایام در میان ادیان و قومیتها رواج داشته جالب اینکه در مذاهب و حکومتهای باستانی ذبح کردن انسان رواج داشته است البته به صورتهای گوناگون مثلا زنده به گور کردن یا گردن زدن یا قلب قربانی را در آوردن . در این تعبیر خواب سعی شده است تعبیر انواع قربانی و ذبح انسان و حیوانات آورده شده است . لطفا ملاحظه فرمایید:

تعبیر خواب قربانی کردن

قربانی کردن در خواب نجات و رستگاری است و دیدن قربانی کردن دیگران نشان انتفاع و سود بردن است به خصوص اگر از گوشت قربانی به بیننده خواب سهم بدهند. اگر بیننده خواب ببیند حیوانی حلال گوشت را قربانی می کند خوب است ولی اگر ببیند چه خودش و چه دیگران حیوان حرام گوشت و مکروه را می کشد و نام این کار را قربانی می نهد نشان فساد و تباهی و ارتکاب گناه است و خواب خوبی نیست.

اگر در خواب ببینید که گوسفند یا گاوی را قربانی می کنید و گوشت آن را تقسیم می نمایید خوب است و نشان آن است که از شما به دیگران خیر و خوبی می رسد.

از امام صادق علیه السلام نیز نقل می کنند که قربانی در خواب برآمدن حاجات و ایمنی است. ابن سیرین از جابر مغربی نقل می کند که دیدن قربانی در خواب نشان بشارت است و نیکو است.

تعبیر خواب ذبح کردن حضرت امام جعفر صادق ع

تعبیر خواب قربانی کردن ۴ دلیل دارد

ایمن شدن از ترس

مراد یافتن

خیر و برکت

تمام شدن قحطی

تعبیر خواب قربانی کردن حضرت یوسف ع

تعبیر خواب ذبح زیاد شدن مال و دولت است

تعبیر خواب ذبح محمد بن سیرین

تعبیر خواب ذبح کردن شتر یا گوسفند خوب است و معنایش رهایی از تنگنا است

اگر ببینی شتر یا گوسفندی را قربانی کرده‌ای، یـعـنـی اگر بنده و «برده» هستی، آزاد می‌شوی، یا اگر آزاد هستی، به رهایی و خلاصی دست پیدا می‌کنی و حج را به جا می‌آوری، یا اگر بیمار هستی، بهبود پیدا می‌کنی، یا اگر از چیزی ترسیده باشی، ایمنی پیدا می‌کنی، یا اگر در مضیقه و تنگنا هستی از تنگنا رها می‌شوی به گشایش می‌رسی، اگر این خواب را نزدیک عید قربان ببینی تاثیر آن بیشتر است .

تعبیر خواب ذبح ابراهیم کرمانی

تعبیر خواب خوردن گوشت قربانی سود و منفعت است

تعبیر خواب تقسیم کردن گوشت قربانی این است که مردی محتشم بمیرد و مال او را تقسیم کنند

تعبیر خواب قربانی کردن و ذبح جابر مغربی

تعبیر خواب قربانی، بشارت می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: وَبَشَّرْنَاهُ بِاِسْحَاقَ نَبِیًّا مِّنَ الصَّالِحِینَ _ [خداوند پس از ماجرای قربانی کردن حضرت اسماعیل (ع) توسط حضرت ابراهیم (ع) می‌فرماید:] و ما او را به اسحاق بشارت دادیم در حالی که پیامبری از صالحان باشد (صافات، ۱۱۲) .

تعبیر خواب ذبح و قربانی کردن بشارت است

تعبیر خواب ذبح و قربانی کردن ، نجات و رستگاری است

تعبیر خواب دیدن قربانی کردن دیگران سود و منفعت است به خصوص اگر به بیننده هم سهمی بدهند

تعبیر خواب ذبح حیوان حلال گوشت خوب است

تعبیر خواب ذبح انسان فساد و تباهی زیاد در دین است

تعبیر خواب ذبح حیوان حرام گوشت فساد و تباهی در دین است

تعبیر خواب ذبح و قرابنی گاو و گوسفند و تقسیم گوشت آن خوب است و نشان از خیر و خوبی شما به دیگران است

 

3 دیدگاه در “تعبیر دیدن قربانی کردن در خواب – تعبیر خواب ذبح کردن

 1. ياسي گفت:

  سلام
  خواب ديدم برادرم خودش رو بخاطر ما قرباني كرده كلا پوست بدنش كنده شده بود اولش ما متوجه نشديم كه گوشت انسانه
  بعد متوجه شديم كه گوشت انسان جلو كه رفتم ديدم صورت برادرمه كل بدنش پوست كنده بود متوجه شدم هنوز زنده هست بخاطر اينكه بيشتر زجر نكشه يه پلاستيك كشيدم دور سرش كه زود خفه شه و رو به مامانم كردم و گفتم داشت زجر ميكشيد نه مامانم اعتراض كرد نه خود برادرم بعد بالاسرش نشستم گريه كردم
  خواهش ميكنم تعبيرش رو بهم بگين

 2. هستی گفت:

  خواب دیدم گوسفندی که قربانی کردیم خییییلی لاغر و نحیف بود. .بعد قربانی خون خییییلی کم اومد که تعجب کردیم

 3. تهمینه نوری گفت:

  سلام .بنده خواب دیدم پدر بزرگم که چندین ساله فوت شدن یک گتو بزرگ و یک گوساله دادن دست یکی بعنوان قربانی سر ببرد هردوی انها ذ ذبح شدن کسی که پوست گاو ا جدا میکرد از من برادرم خواست کمکش بدیم پوست گاو جدا کنیم میشه تعبیرشو برام بگید جالب اینجاست خواب زمانی دیدم که ده روز دیگه عید قربانه ممنون میشم تعبیرشو برام بگید

نظرات