بیوگرافی بازیگران فیلم شکلاتی به همراه خلاصه داستان و عکس

0

“شکلاتی″، فیلم ایرانی به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی ایرج محمدی است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۶ و در ژانر کمدی و کودک . نوجوان ساخته شده است. فیلم شکلاتی که اولین بار در سال ۹۷ اکران شد حالا قرار است برای اولین بار بر روی آنتن صدا وسیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی بازیگران فیلم شکلاتی به همراه خلاصه داستان و عکس

 

خلاصه داستان

فیلم “شکلاتی” روایتگر ماجراهای یک جعبه شکلات و تعدادی نوجوان ماجراجو است. در خلاصه داستان این فیلم آمده همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. یعنی من بچه بودم … بچه هم که باشیم بازم شکلات عاشقانه‌ترین مزه دنیاست اما…

داستان فیلم شکلاتی

این فیلم اولین فیلم بلند سینمایی “سهیل موفق” در ژانر کودک و نوجوان است که شهریور ماه ۱۳۹۵ در تهران کلید خورد و اوایل آبان ماه پس از گرفتن سکانس‌هایی در شمال کشور، فیلمبرداری آن در کارخانه شکلات‌سازی به پایان رسید. “شکلاتی” یک اثر متفاوت در ژانر کودک و نوجوان به‌شمار می‌رود که نگاه تازه‌ای به دنیای کودکان دارد.

 

اسامی بازیگران فیلم شکلاتی

اسامی بازیگران فیلم شکلاتی

 

دیگر عوامل

کارگردان: سهیل موفق، تهیه کننده: ایرج مهمدی، دستیار کارگردان: رضا بختیاری نیک، موسیقی: بهنام ابطحی، فیلمبردار: کوهبار کلاری، مدیر تولید: اصلان مرتضایی، طراح گریم: محسن دارسنج.

 

نظرات