زمان پخش دورهمی احسان علیخانی با اجرای مهران مدیری

0

احسان علیخانی مهمان دورهمی مهران مدیری میشود که قرار است در روزهای آتی از شبکه نسیم در یکی از روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه شب پخش شود.

زمان پخش دورهمی احسان علیخانی با اجرای مهران مدیری مشخص شد

زمان دقیق پخش دورهمی احسان علیخانی

حرف تازه: احسان علیخانی تهیه کننده و مجری سرشناس و چهره پر طرفدار تلویزیون، آخرین مهمان فصل چهارم دورهمی با اجرای مهران مدیری خواهد بود

مهران مدیری پس از پخش قسمت های پایانی فصل چهارم دورهمی طی هفته آینده و آغاز ضبط فصل پنجم این برنامه تلویزیونی یا تغییرات و شیوه متفاوت خبر داده است، حالا قرار است برای آخرین قسمت درهمی ۴ مهمان ویژه ای را دعوت کند، که این مهمان کسی جز احسان علیخانی نیست.

علیخانی که در اجرای برنامه ماه عسل میزبان مهمانان زیادی بوده، حالا در قامت مهمان مقابل مهران مدیری خواهد نشست و بی شک یکی از بهترین و پر بیننده ترین برنامه دورهمی در چند فصل گذشته خواهد بود.

گفتنی است که احسان علیخانی چهارشنبه هفته گذشته روبروی مهران مدیری نشست و گفت و گویش در دورهمی ضبط شد و این برنامه ۳۰ اسفندماه ۹۹ مقارن با لحظه سال تحویل این برنامه روی آنتن خواهد رفت.

🔹محمد احسانی مدیر شبکه نسیم درباره پخش آخرین قسمت «دورهمی» گفت: همان‌طور که قبلاً اشاره کردم عید نوروز «دورهمی» نداریم اما قسمت آخر و ویژه فصل چهارم این برنامه تلویزیونی که احسان علیخانی میهمان این برنامه است، روز ۳۰ اسفندماه مقارن با لحظه سال تحویل این برنامه روی آنتن خواهد رفت. بنابراین بعد از سال تحویل، ویژه برنامه شبکه نسیم، قسمت آخر و ویژه «دورهمی» مهران مدیری خواهد بو

ساعت پخش دورهمی

برنامه پرمخاطب دورهمی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳ از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

احسان علیخانی مهمان دورهمی مهران مدیری

احسان علیخانی، تهیه کننده، مجری، کارگردان و دستیار کارگردان ایرانی در ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران متولد شد. او دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است عاشق مادرش است اما در هیچ یک از گفت‌وگو‌هاي او نشانی از پدرش نیست.

احسان فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد. مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین دوستش است. در دوران مدرسه درسخوان اما شیطون بوده و برای مهار شیطنت مدیر مدرسه او را مبصر کلاس کرد.

وی در دفتر یکی از فیلمسازان بعنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس بـه تلویزیون وارد و بـه ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزر سازی و مستندهای کوتاه مشغول شد.

او نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسرهای ایرونی بعنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه جزر و مد با “ماه عسل” یک چهره شد و حالا با اجرای برنامه “عصر جدید” وارد عرصه جدیدی شده است.

نظرات