بیوگرافی و عکس های جنین خلیک روزنامه نگار

0

بیوگرافی و عکس های جنین خلیک روزنامه نگار

جنین خلیک با نام کامل جینین عبدالخلیک نویسنده و روزنامه نگار و مستندساز و فیلمساز فلسطینی و استرالیایی است که چند سالی است که در عرصه روزنامه نگاری و مستند سازی فعالیت دارد .

بیوگرافی جنین خلیک

این خبرنگار استرالیایی دو رگه فلسطینی و استرالیایی است که قبلا در استرالیا زندگی می کرد که هم اکنون در نیوزلند ساکن است.

جنین خلیک

از روزنامه نگاری تا مستند سازی

جنین خلیک روزنامه نگار و خبرنگار روزنامه گاردین و شبکه ABC و  VICE می باشد و چند سالی است که با سفر به کشورهای دیگر و گزارش و مستندها در خاورمیانه بسیار مشهور شده است.

این فیلم ساز و گزارشگر دورگه فلسطینی و استرالیایی  از حوادث و واقع سیاسی و اجتماعی گزارش و فیلم تهیه کرده و تاکنون مستندهای زیادی را درباره حواشی و حوادث و نقض حقوق بشر ساخته است.

جنین خلیک

جنین عبدالخلیک خودش را در توئیتر این گونه معرف کرده است : روزنامه نگار و تولید کننده دیجیتال. من اینجا نیستم و نه اینجا.

خبرنگار شبکه ای بی سی در پیج خود و حساب شخصی خود فیلم ها و گزارش هایی از مستندهایی که ساخته منتشر کرده و افراد مشهوری نیز وی را توئیت کردند و پیگیر و مشتاق گزارشگرهای جنجالی او هستند.

جنین خلیک

وی از سال ۲۰۰۹ در توئیتر حساب کاربری دارد و بیشتر فعالیت های خود را در حساب شخصی خود منتشر میکند.

همسر جنین خلیک

از زندگی شخصی و خصوصی و خانواده او اطلاع دقیقی در دست نیست و تصاویر شخصی کمی در پیجش منتشر کرده است و بیشتر درباره حرفه خبرنگاریش تصاویر زیادی موجود بوده به همراه فیلم ها و مستندها

عکس های جینین خلیک

در ادامه تصاویری شخصی و متفاوت از این خبرنگا که با روزنامه گاردین نیز همکاری دارد منتسر کردیم و می توانید در بخش زیر مشاهده کنید و با تصاویر و چهره او آشنا شوید.

جنین خلیک

جنین خلیک

جنین خلیک

جنین خلیک

جنین خلیک

نظرات