جملات و متن تشکر از ماما در روز مامایی + عکس نوشته تشکر از ماما

0

جملات و متن تشکر از ماما در روز مامایی + عکس نوشته تشکر از ماما ها

در این پست مجله حرف تازه می توانید متن های زیبا درباره تشکر از ماما به مناسبت روز جهانی ماما و متن کوتاه تشکر از ماما و جملات کودکانه تشکر از ماما و عکس نوشته تشکر از ماماها در روز جهانی مامایی با عکس نوشته تشکرهای زیبا و جملات کوتاه تشکر از ماما به مناسبت روز جهانی ماما ۱۴۰۳ را مشاهده کنید

متن زیبا تشکر از ماما در روز مامایی + عکس نوشته تشکر از ماما

متن تشکر از ماما

سلام بر تو ای خورشید ایمان و درود بر تو ای مامای مهربان!

چشم که گشودم نگاه آسمانی و سرشار از مهر تو را دیدم…

نور خدایی سرشار از عاطفه‌ای که از چشمانت بر همه وجودم بارید…

گویی درد از درونم رخت بر بست و بیماری از آسمان وجود پر کشید…

آری این ماما است که بارها لحظه تحویل سال نو را…

بارها دوری از خانواده در شرایط بیماری و جراحی آنها را…

بارها دیدن لحظات شادی و غم عزیزانش را از دست داده… که مامای تو و مامای او باشد…

روزت مبارک و خجسته باد

———-

مامایی حس باشکوه‌ترین لحظه لحظه‌هاست

دیدن زیباترین اشک‌ها و دلنشین ترین لبخندهاست

مامایی لمس ثانیه‌های با شکوه یک تولد است

در آغوش گرفتن هدیه پاک خداوند است

مامایی چیزی نیست به جز عشق

روز ماما روز فرشته‌های مهربان خدا مبارک از شما متشکریم و قدر زحمات شما را می دلنیم

متن تشکر از ماما در روز جهانی مامایی + عکس نوشته تشکر از ماما
ماما ضربان قلب آینده را می‌شنود

در میان دستهایت عشق پیدا میشود
زیر باران نگاهت نسترن وا میشود
با عبور واژه از گوشه لبهای تو
مهربانی های قلبت خوب معنا می شود.
مامای عزیزم از تو متشکر هستم . روزت مبارک

———–

برای پر گشودن به آسمان زندگی درنگ نکن،
من مشتاق دیدنت هستم
روز ماما مبارک

———-
خوشبختی یعنی خدا خلق کند و تو به دنیا بیاوری و این یعنی لمس دستان خدا. ١٥ اردیبهشت روز جهانی ماما را به مادر عزیزتر از جانم تبریک عرض می کنم.
———–

درود و سپاس نثارت که با تحمل لحظه های دشوار سبزی نگاهت را تقدیم سیمای لطیف نوزادان می کنی

روزت مبارک.

جملات و متن تشکر از ماما در روز مامایی + عکس نوشته تشکر از ماما
تو نوازشگر مولود بهشتی بر فرش

نام تو ثبت بماند به نکویی در عرش.

دکلمه درباره روز جهانی ماما

روزت مبارک ای سراپا سبزی که
اولین نگاه، اولین نفس، اولین لبخند، اولین فریاد، اولین شوق و اولین عشق را
نظاره گری…
روز ماما روز فرشته های مهربان خدا مبارک…

پیامک احساسی تشکر از ماماها

۱۵ اردیبهشت روز جهانی ماما است که مصادف با (۵ May) میلادی است. مامایی یکی از شغل‌های مقدس و پراهمیت در جامعه است چرا که یک ماما جهت محافظت از زنان و حفظ سلامت نوزادان تلاش زیادی می‌کند. بر این اساس شایسته است که یک روز، به عنوان روز جهانی ماما در نظر گرفته شود و در جایگاه عضوی از جامعه جهانی بهداشت، شأن و مقام ماما و همچنین تعهد حرفه‌ای او را در برابر نجات زندگی و حمایت از حقوق زنان برای داشتن یک زایمان ایمن جشن بگیریم.

طبق تخمینی که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) زده شده است، حدود ۸۳ درصد از مشکلات مربوط به مرگ‌ومیر مادران، مرده‌زایی و همچنین مرگ نوزاد از طریق مراقبت‌های انجام شده توسط ماماها قابل جلوگیری خواهد بود. همین مطلب کافی است تا بیش از پیش به ارزش و اهمیت شغل مامایی پی ببریم.

روز جهانی ماما برابر با ۵ مه برگزار می‌شود و هدف آن بزرگداشت ماما و همچنین کمک به افزایش آگاهی افراد در راستای سلامت مادر و نوزاد است. بنابراین در برابر این همه لطف و از خودگذشتگی این عزیزان، کوچک‌ترین کاری که می‌توان برای آن‌ها انجام داد، تبریک گفتن روز ماماست. در این روز به مناسبت تبریک روز ماما، پیام تبریک در قالب عکس نوشته و متن ادبی برای ماماها ارسال می‌شود.

————
یک نوزاد اولین نگاه معصومانه خود را به تو هدیه می‌دهد، اولین کسی که گریه‌اش را صبوری می‌کند، تو هستی، این صبوری و معصومیت بدرقه راهت. روز جهانی ماما مبارک.
ماما ضربان قلب آینده را می‌شنود. روز ماما بر شما مبارک باد.
پروردگارا، تو قبل از یک مادر، محبت و عشق را در دست‌های ما به امانت گذاشتی تا یک تولد با شکوه را شاهد باشیم و در آغوش بگیریم. ما به این عنایت از تو محتاجیم. آن را از ما دریغ ندار. روز جهانی ماما مبارک باد.

روزت مبارک ای سراپا سبزی که اولین نگاه، اولین نفس، اولین لبخند، اولین فریاد، اولین شوق و اولین عشق را نظاره می‌کنی.
هر زایشی در عین زیبایی، دردناک اسـت، جاودانه باد دستان پرشفقت مهربانانی کـه زایش این معجزه عجیب خلقت را، بر زاییده و زاینده سهل‌تر می‌سازند. روز ماما بر شما مبارک.

عکس پروفایل قدردانی از زحمات ماماها

مامایی حس باشکوه‌ترین لحظه‌هاست، دیدن زیباترین اشک‌ها و دلنشین‌ترین لبخندهاست،مامایی لمس ثانيه‌های باشکوه یک تولد است، در آغوش گرفتن هدیه پاک خداوند است، مامایی چيزی به جز عشق نيست، روز ماما روز فرشته‌های‌ مهربان خدا مبارک
درود بر تو ای خورشید ایمان، درود بر تو ای مامای مهربان! چشم کـه گشودم نگاه آسمانی و سرشار از مهر تو را دیدم، نور خدایی سرشار از عاطفه‌ای کـه از چشمانت بر همه وجودم بارید. گویی درد از درونم رخت بر بست و بیماری از آسمان وجود پر کشید، در حیرتم کـه خدا از چشمه کدام عاطفه، تو را لبریز کرده اسـت؟ ایمانت تا کدام آسمان بالا رفته اسـت؟ سینه‌ات را وسعت کدام دریای زلال مهر نوشانده کـه این چنین مهربان و صمیمی، خستگی‌ناپذیر و پرتلاش دست در یاری من آورده‌ای؟ آری این ماماست کـه بارها لحظه تحویل سال نو را، دوری از خانواده در شرایط بیماری و جراحی آن‌ها را، دیدن لحظات شادی و غم عزیزانش را از دست داده کـه مامای تو و مامای او باشد. روزت مبارک باد.

روز جهانی ماما مبارک.

تو شروع‌کننده ضربان زندگی و حیات هستی، و آینده با لمس دستان پر مهر تو آغاز می‌شود. روز ماما بر شما دوست خوبم مبارک باد.
هزاران گل باغچه زندگی بوسه می‌زنند بر دستان زندگی‌بخش فرشته‌ای که ساکن خانه‌ای در خیابان بهار، کوچه اردیبهشت و پلاک ۱۵ است. روزت مبارک
————

ماما اولین رحمت الهی در نجات هر انسان است، قلب‌های مضطرب هر مادری با نگاه‌های دوست داشتنی ماما آرام می‌گیرد و آمدن عزیزترین موجود زندگی را نوید می‌بخشد. روز ماما بر شما مبارک
در بین دست‌هایت عشق پیدا می‌شود، زیر باران نگاهت نسترن باز می‌شود، با عبور واژه از گوشه لب‌های تو، مهربانی‌های قلبت خوب معنا می‌شود. روز ماما، روز فرشته‌های زمینی مبارک باد‌.
روز جهانی ماما را به همه عزیزان دلسوز، ماماهای عزیز کشورم به خصوص تو دوست نازنینم، تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم همیشه همین‌طور پرتلاش و موفق باشید.

نظرات