بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم آن مرد +‌عکس و داستان

0

فیلم آن مرد به کارگردانی وحید پاکزاد و با موضوع درام اجتماعی و مذهبی تولید شده و قرار بر این است از شبکه افق پخش شود. در این فیلم بازیگرانی چون علیرضا جلالی تبار، افشین سنگ چاپ، الهام باقری، علی عزیزی، محمد رمضانیان چرمهینی، روناک رضایی نژاد، محمد رنجکش و سپهر عمومی در آن ایفای نقش کردند. در ادامه به معرفی بیوگرافی بازیگران فیلم آن مرد همراه با بیوگرافی و عکس های تمامی بازیگران فیلم آن مرد و بیوگرافی نقش هایشان در فیلم آن مرد با عکس های واقعی و همسرانشان در این سریال و زمان پخش در نوروز ۱۴۰۳ می پردازیم.

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم آن مرد +‌عکس و داستان

بیوگرافی همه بازیگران فیلم آن مرد با عکس جدید

فیلم آن مرد به کارگردانی وحید پاکزاد و تهیه کنندگی داریوش بابائیان و نویسندگی مهدی سجادپور محصول کشور ایران بوده و در سال ۱۴۰۱ ساخته شده است. این فیلم برای اولین بار در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان پخش شد. آن مرد داستان اجتماعی و مذهبی دارد و زندگی پسر نوجوانی را روایت می کند که تعزیه خوان است. در خلاصه داستان فیلم، توضیحی آمده است: نوجوانی به نام علی اکبر پدر مرحومش امام حسین ع تعزیه بوده است که در حادثه ای چندین سال پیش مرحوام میشود و مادرش برای بزرگ کردن او به خانه های مردم میرود و کار میکند. او دوست دارد که علی اکبر بخواند ولی به خاطر اینکه سن او کم است به او پیشنهاد قاسم خوانی میدهند

بیوگرافی همه بازیگران فیلم آن مرد با عکس جدید

اسامی بازیگران فیلم آن مرد

بازیگران فیلم آن مرد به کارگردانی وحید پاکزاد عبارتند از:

علیرضا جلالی تبار، افشین سنگ چاپ، الهام باقری، علی عزیزی، محمد رمضانیان چرمهینی، روناک رضایی نژاد، محمد رنجکش و سپهر عمومی که از بازیگران فیلم آن مرد می باشند.

اسامی بازیگران فیلم آن مرد

معرفی کلی فیلم آن مرد

فیلم آن مرد یکی از جدیدترین فیلم های تلویزیونی در ژانر اجتماعی و مذهبی بوده که تاکنون چند بار از تلویزیون پخش شده است و حالا در نوروز امسال نیز قرار است بر روی آنتن شبکه افق برود.

فیلم تلویزیونی «آن مرد» در سال ۱۴۰۱ به کارگردانی وحید پاکزاد و تهیه کنندگی داریوش بابائیان با موضوع هنرهای آئین (تعزیه) ساخته شد.

خلاصه داستان

داستان آن مرد داستان مذهبی و اجتماعی دارد. فیلم داستان درباره نوجوانی به نام علی اکبر پدر مرحومش امام حسین ع تعزیه بوده است که در حادثه ای چندین سال پیش مرحوام میشود و مادرش برای بزرگ کردن او به خانه های مردم میرود و کار میکند. او دوست دارد که علی اکبر بخواند ولی به خاطر اینکه سن او کم است به او پیشنهاد قاسم خوانی میدهند

در واقع این فیلم درباره نوجوانی به نام علی اکبر است که پدر مرحومش تعزیه خوان نقش امام حسین ع بوده است و در حادثه ای چندین سال پیش فوت می کند. مادرش برای بزرگ کردن او به خانه های مردم می رود و کار می کند. او دوست دارد که نقش علی اکبر را بخواند ولی به خاطر این که سن او کم است به او پیشنهاد قاسم خوانی می دهند. شمر تعزیه، محمود آهنگر است که مردی خوش اخلاق است و همسر و فرزندش را نیز از دست داده است و چندین سال است که بی همسر است و علاقه ای به مادر علی اکبر دارد. علی اکبر با صحبت های مادربزرگ و دیگر بزرگان روستا متوجه می شود که بهتر است مانع ازدواج مادرش با محمود آهنگر نشود ولی او …

بیوگرافی و اسامی بازیگران فیلم آن مرد +‌عکس و داستان

علی اکبر با هدایت مادربزرگ و دیگر بزرگان روستا متوجه میشود که بهتر است مانع ازدواج مادرش با محمود آهنگر نشود ولی او به خاطر این قضیه ناراحت است و چون اسب آنها را که ذوالجناح تعزیه بوده مادرش فروخته به سراغ ان میرود.مغازه دار به دروغ به او گفته است محمود آهنگر آن اسب را به سرم سازی فروخته است تا بکشند و او به سرم سازی میرود و فرار میکند. محمود و مادرش به همراه خواهر محمود به سراغ او میروند و محمود به او نشان میدهد که اسبش را یبه یک پیرمرد عکاس در کنار آبشار داده تا هم با آن اسب کاسبی کند وهم نوه معلولش را با آن اسب برساند.و در آخر علی اکبر به قاسم خوانی رضایت میدهد و متوجه میشود که شمر واقعی کیست؟ و محمود آهنگر هم یک اسب برای تعزیه میخرد و نذر میکند و بزرگ کردنش را به علی اکبر میسپارد.

داستان فیلم آن مرد

زمان پخش و تکرار از شبکه افق

فیلم تلویزیونی «آن مرد»، یکشنبه ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه افق پخش می‌شود.

عوامل فیلم

تهیه کننده و کارگردان: وحیدپاکزاد
نویسنده: مهدی سجادپور
مدیرفیلمبرداری: دانیال معتمدزاده
مشاوررسانه ای و مدیر روابط عمومی: مهدی سرتاج

نظرات