arongroups

سایت خرید آنلاین بلیط بازی استقلال و تراکتور ۲۰ آبان ۱۴۰۲ +‌ نحوه خرید بلیت

0

سایت خرید آنلاین بلیط بازی استقلال و تراکتور ۲۰ آبان ۱۴۰۲ +‌ نحوه خرید بلیت

خرید بلیت بازی استقلال و تراکتور در هفته دهم لیگ برتر که ۲۰ آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد کلید خورد. زمان بلیت فروشی بازی استقلال و تراکتور مشخص شد و فوتبال دوستان و هواداران تیم های استقلال و تراکتور می توانند از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ از طریق سایت فروش بلیت فوتبال با لینک خرید مستقیم🔗 www.footballeticket.ir بلیط بازی را تهیه کنند و هنگام ورود به ورزشگاه نیز باید کارت ملی به همراه داشته باشند.

خرید آنلاین بلیط بازی استقلال و تراکتور ۲۰ آبان ۱۴۰۲ +‌ نحوه خرید بلیت

در حساس‌ترین بازی هفته دهم لیگ برتر، استقلال به مصاف تراکتور خواهد رفت. دیداری که تاثیر زیادی رده بندی جدول لیگ برتر فوتبال ایران خواهد داشت.

بازی دو تیم استقلال و تراکتورن در هفته دهم لیگ برتر، روز شنبه (۲۰ آبان) از ساعت ۱۶/۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. بلیت فروشی این مسابقه فوتبال از ساعت ۱۴ روز پنجشنبه هجدهم آبان ۱۴۰۲ آغاز شده و تا نیم ساعت مانده به بازی فروش بلیت ها به متقاضیان انجام می‌شود. نحوه خرید بلیط بازی استقلال و تراکتور به راحتی انجام پذیر است.

لینک سامانه بلیت فروشی بازی استقلال و تراکتور ۲۰ آبان ۱۴۰۲

روابط‌عمومی باشگاه استقلال اعلام کرد: بلیط فروشی این دیدار از دقایقی پیش آغاز شد و فوتبالیست دوستان می‌توانند با مراجعه به سایت www.footballeticket.ir/login اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.

قیمت بلیط

مبلغ بلیت هنو اعلام نشده است. اما در بازی های قبلی برای تیم میزبان ۷۰ هزار تومان و برای تیم میهمان ۱۲۰ هزار تومان می‌ باشد. بر اساس این اطلاعیه برای هر کد ملی ، یک بلیت با بارکد یکتا صادر خواهد شد.

در سامانه بلیت فروشی سه ظرفیت «میزبان ، میهمان و بانوان» برای تهیه بلیت در نظر گرفته شده است. البته برخی افراد در نرم‌افزار‌های واسط خرید و فروش مثل دیوار بلیت این مسابقه را با ارقام ۱۷۰ و ۱۸۰ هزارتومان به فروش می‌رسانند.

نحوه خرید بلیت بازی استقلال و تراکتور (۲۰ آبان ۱۴۰۲) + قیمت و لینک خرید

بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

۲- مسابقاتی که بلیت فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

۳- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی و همچنین تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیت آن هستید)

۴- درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیت قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیت با کارت ملی، تعداد بلیت باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیت کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیت راهنمایی می شوید.)

۵- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیت راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتما باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

۶- در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیت مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیت، به تعداد انتخاب شده، بلیت برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد “خرید شما کامل نشده است و شما ۱۵ دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید” در غیر این صورت بلیت های روز شده برای شما کنسل خواهد شد.

۷- بلیت های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود شما می توانید با زدن ضربدر آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

۸- در این صفحه به تعداد بلیت انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید.

۹- در این صفحه اطلاعات بلیت های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

۱۰- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیتهای خریداری شده نمایش داده می شود. نیاز به پرینت این صفحه نیست و صرفا با در دست داشتن کارت ملی و یا شناسنامه وارد ورزشگاه شوید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتور تبریز در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر روز شنبه ۲۰ آبان ماه از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

بر همین اساس بلیت فروشی این دیدار آغاز شده است و هواداران می‌توانند با مراجعه به سایت https://footballeticket.ir بلیت مورد نظر خود را تهیه کنند.

تراکتوری ها برای بازی با استقلال ۳ هزار بلیت در اختیار خواهند داشت.

به گزارش طرفداری، دو تیم استقلال و تراکتور در شرایطی روز شنبه به مصاف هم می روند که هر دو تیم برای حضور در جمع مدعیان به دنبال کسب ۳ امتیاز بازی هستند.

در این بین طبق هماهنگی صورت گرفته حدود ۳ هزار بلیت استادیوم آزادی در اختیار هواداران استقلال قرار دارد و آنها می توانند با حضور در استادیوم تیم شان تشویق کنند.

بازی تراکتور برابر استقلال و پرسپولیس به خاطر حضور پروشور هوادارن تبریزی همیشه جذاب می شود و به نظر می رسد در بازی روز شنبه هم هواداران این تیم سکوهای خودشان را پرکنند

نظرات