عکس با کیفیت منظره برای بک گراند موبایل

1

تصاویر منظره زیبا برای بک گراند موبایل

بک گراند موبایل : در این پست مجله اینترنتی حرف تازه، مجموعه ای از تصاویر آسمان و دریا و کوه و غروب و کهکشان را برای شما گردآوری کرده ایم که میتوانید به عنوان پس زمینه موبایل خود استفاده کنید.

بک گراند موبایل

 

بک گراند موبایل

زیباترین عکس بک گراند موبایل کوه و دریا

بک گراند موبایل

 

بک گراند موبایل

بک گراند موبایل با کیفیت و جذاب

بک گراند موبایل

 

بک گراند موبایل

عکسهای بک گراند موبایل طبیعت

بک گراند موبایل

 

بک گراند موبایل

بک گراند یک تصویر زمینه است که در ابعاد متفاوت طراحی میشود و به سلیقه هر فرد روی دسکتاپ کامپیوتر,لپ تاپ,موبایل,آی پد,آی فون و…. قرار میگیرد.بک گراندها ابعاد متفاوتی دارند. معمولا افراد به دنبال بک گراند های با ابعاد بزرگ میگردند و بک گراند های با ابعاد کوچک خیلی به کار طراحی گرافیک نمیخورد.بک گراند دسکتاپ بسته به رزولوشن دسکتاپ باید بک گراند ۸۰۰x600px , بک گراند ۱۲۰۴x768px و… باشد.بک گراند ها باید علاوه بر کیفیت حجم پایینی داشته باشند تا فردی که بک گراند را روی کامپیوتر خود تنظیم کرده کامپیوترش به خاطر بک گراند دچار افت سرعت نشود.بک گراند موبایل هم به همین صورت است و نباید حجم بالایی داشته باشد.

بک گراند موبایل

 

 

بک گراند موبایل

انتخاب تصویرهای پس زمینه به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله ساختار شخصیتی فرد که عاملی مهم و بنیادی در رفتارها و احساسات فردی است و می‌تواند در انتخاب امکانات شخصی نیز دخیل باشد. علاوه بر آن فرهنگی که فرد در آن زندگی می‌کند، متغیرهای فرهنگی و آداب و رسوم و باورهای اجتماعی و هنجارهای اجتماعی و گروهی نیز موثر هستند. که می‌تواند خودآگاهانه و یا ناخودآگاهانه باشد.

بک گراند موبایل

 

 

به طور کلی، هم محیط روی روحیات تاثیر گذار است و هم روحیات روی رفتار و انتخاب گری فرد. که قسمتی از این رفتارهای شخص، انتخاب همین تصاویر هستند، که به نوبه خود در روحیات و سلامت فرد تاثیر گذارند. بنابراین، از حال به بعد تصاویری انتخاب کنید که باعث بهبود روحیات‌تان شود.

برای انتخاب بهترین تصویر زمینه می‌شود از روانشناسی رنگ‌ها و انرژی هر رنگ استفاده کرد و عکس‌هایی که رنگ مورد نظر را بیشتر دارند انتخاب کرد. این تصویر زمینه شاید خیلی مهم نباشد اما تاثیرات خوبی دارد! شما بی‌حوصلهاید و غمگین، روحیات‌تان چه گناهی کرده؟!

 

1 دیدگاه در “عکس با کیفیت منظره برای بک گراند موبایل

  1. مهسا گفت:

    بیشتر عکس هارو دوست داشتم

نظرات