آدرس سایت فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازار

6

آدرس سایت فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازار

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران جزییات عرضه مجازی گوشت از طریق ارائه کدپستی و تحویل محصولات درِ منازل شهروندان را تشریح و بیان کرد: فعالیت دو فروشگاه اینترنتی در این زمینه از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می شود.

فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازار

خرید اینترنتی گوشت تنظیم بازار

رضا سالمی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اعلام کرد: فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری را آغاز شد و امیدواریم که این روش نحوه توزیع گوشت در بازار را سامان بدهد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: سایت اینترنتی «بروزرسان» فروش اینترنتی را از امروز آغاز کرد و با دو سایت اینترنتی به نام‌های «یخچال» و «مسترقصاب» هماهنگ می‌کنیم که آنها هم فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری را آغاز کنند.

آدرس اینترنتی فروشگاه به روزرسان : beroozresaan.com

آدرس اینترنتی فروشگاه مستر قصاب : mrghasab.com

آن طور که مستر قصاب اعلام کرده، از ۲۳ بهمن گوشت گوساله منجمد به قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان به صورت اینترنتی فروخته خواهد شد.

توزیع گوشت تنظیمی بازاری چند ماهی است در کشور آغاز شده و در مکان‌های محدودی عرضه می‌شود که صف‌های طویلی هم برای گرفتن گوشت تنظیم بازاری ایجاد می‌شود. که این نحوه توزیع در چند وقت گذشته نارضایتی بین مردم ایجاد کرد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: نحوه توزیع به این شکل است که مردم می‌توانند با مراجعه به این سایت‌ها و با وارد کردن کدملی و کدپستی محصولات پروتئینی مانند گوشت قرمز، مرغ، تخم‌مرغ را درخواست کنند و در حداقل زمان به آدرس آنها ارسال خواهد شد.

به گفته سالمی در این روش عرضه مشکلات عرضه و تقاضا و دلالی برطرف خواهد شد و توزیع اینترنتی در کنار سایر روش‌های ستاد تنظیم بازار برای گوشت تنظیم بازاری انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: کسانی که در این سامانه ثبت‌نام می‌کنند هر ماه یک بار اجازه ورود به این سامانه با همان کد ملی و کدپستی داده می‌شود و قیمت گوشت منجمد گوساله ۲۹ هزار تومان و گوسفندی با توجه به قطعات و کشور واردکننده از ۳۶ تا ۴۴ هزار تومان عرضه می‌شود و بسته‌های تحویلی ۱.۵ تا ۲ کیلوگرم است.

از مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران درباره طرح توزیع گوشت به جامعه هدف، تحت پوشش کمیته امداد و دهک‌های پایین سؤال شد و گفت: این طرح در دستور کار است و قرار است به زودی توزیع کالا به این قشر از جامعه با کارت یارانه‌ای داده شود.

 

6 دیدگاه در “آدرس سایت فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازار

 1. ایران گفت:

  همش دروغه همش حرفه کی تا الان گوشت از اینا خریده که متوقف کردن الان.خدا ازتون نگزره که امثال ما جوانارو بدبخت کردید البته به جزاقا زاده ها

 2. من گفت:

  دروغگو

 3. ali گفت:

  سایت مستر قصاب که گفته از ۲۳ بهمن طرح را شروع میکنه
  به روز رسان هم هنوز شروع نکرده
  یخچال هم که اصلا خبری ازش نیست
  یعنی کاملا مشخصه که مردم را اسکل کردید که ۲۲ بهمن تموم شه و شر بخوابه

 4. نادر امینی گفت:

  دروغه من به بروز رسان مراجعه کردم نوشته فاقد تامین

 5. امیر گفت:

  سلام چرا نشانی سایت یخچال هیچ جا ثبت نشده؟!

 6. اا گفت:

  ما به عقب بر نمی گردیم اگر هم برگردیم درست و حسابی به ۴۰ سال قبل بر می گردیم

نظرات