جدیدترین مدل های کوله پشتی پسرانه ویژه متوسطه اول و دوم ۱۴۰۲ + نکات خرید کیف

0

کوله پشتی پسرانه متوسطه : کوله پشتی مدرسه یکی از اقلام ضروری برای بازگشت به مدرسه است که با توجه به اینکه وظیفه حمل کتاب و دفتر و وسایل مورد نیاز فرزند شما را برعهده دارد، در زمان انتخاب آن باید استانداردهای ویژه‌ای توجه کنید. به همین دلیل م مدل های کوله پشتی مدرسه پسرانه ویژه متوسطه را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

کوله پشتی پسرانه متوسطه

جدیدترین مدل های کوله پشتی پسرانه ویژه متوسطه اول و دوم ۱۴۰۲ + نکات خرید کیف

از مهمترین ویژگی‌های یک کوله‌ پشتی خوب برای مدرسه این است که ظرفیت و حجم مناسبی برای گذاشتن وسایل موردنیاز داشته باشد. با توجه به اینکه زمان بازگشت به مدرسه در فصل پاییز و زمستان است، باید در مقابل بارندگی مقاوم باشد. یک ویژگی مهم دیگر که باید به آن توجه داشته باشید کیفیت کوله پشتی مدرسه است. این مورد با توجه به استفاده مداوم و روزانه و بازیگوشی کودکان و اینکه بسیاری از آن‌ها ممکن است خیلی به مراقبت از کوله‌ی خود اهمیت دهند و آن را به هر سمتی پرتاپ کنند، بسیار مهم است.

کوله پشتی پسرانه

قطعا تهیه‌ی یک کوله پشتی مدرسه باکیفیت که بتواند در طول سال دوام بیاورد بسیار مهم است. برای خرید یک کوله‌ی باکیفیت عامل زمان هم تاثیرگذار است. مطمئنا بهترین زمان برای خرید یک کوله‌ی باکیفیت و دسترسی به بیشترین تنوع، درست قبل از بازگشایی مدارس است. البته باید توجه داشته باشید که این تنوع زیاد شما را گیج نکند و در عوض پرداخت مبلغ بالایی با یک کوله‌ی عادی به خانه برنگردید. پس باید قبل از اقدام به خرید کوله پشتی، فاکتورهای انتخاب خود را مشخص کنید. از خرید کوله‌ پشتی‌های ارزان و مد روز و زیبا اما بی کیفیت خودداری کنید.

کیف مدرسه پسرانه

عرض کوله پشتی مدرسه باید متناسب با عرض فرد باشد. به عنوان مثال، اندازه‌ی کوله‌ای که برای یک کودک دوره‌ی پیش دبستانی انتخاب می‌کنید مطمئنا با اندازه‌ی کوله پشتی یک کودک دوره‌ی دبستان یا دبیرستان باید فرق داشته باشد. همچنین به ارتفاع کوله پشتی نیز توجه کنید که باید از حدود ۵ سانتی‌متر پایین‌تر از شانه شروع شود و تا پایین کمر یا کمی بالاتر از آن امتداد بیابد.

کیف مدرسه پسرانه راهنمایی

 

کوله‌ پشتی‌هایی را انتخاب کنید که به شما در سازماندهی بهتر کمک می‌کنند. تقسیم‌کننده‌ها، جیب‌ها و محفظه‌های یک کوله‌ پشتی برای کمک به شما در سازماندهی بهتر و توزیع یکنواخت وزن طراحی شده‌اند. همچنین این محفظه‌ها به فرزندتان کمک می‌کنند که تقسیم‌بندی‌ مورد نظر خود را انجام دهند و سریع‌تر وسیله‌ی موردنیاز خود را پیدا کنند. نکته‌ی مهم در مورد نحوه‌ی استفاده از محفظه‌ها این است که وسایل سنگین‌تر را نزدیک‌تر به پشت قرار دهید، زیرا به مرکز ثقل و حفظ تعادل کمک می‌کند.

کیف مدرسه پسرانه دبیرستان

در حالی‌که تناسب درست و کیفیت بالا مهمترین فاکتورهایی هستند که در انتخاب کوله پشتی مدرسه به آن دقت کنید اما فراموش نکنید که باید به نظر و سلیقه فرزندتان هم توجه داشته باشید و بعد از در میان گذاشتن نکاتی که برای سلامتی او مهم است، بگذارید در تصمیم‌گیری برای انتخاب کوله‌ی موردعلاقه‌اش مشارکت داشته باشد. زیرا او کسی است که می‌خواهد هر روز از این کوله استفاده کند و مهم است که فرزندان حس خوبی به وسایل‌شان داشته باشند.

راهنمای خرید کیف مدرسه

بند‌های کوله‌پشتی پهن و پددار برای محافظت از شانه‌ها در برابر فشار بیش از حد و ایجاد راحتی بهتر طراحی شده‌اند. یک کوله پشتی خوب باید سنگینی کیف را بین هر دو کتف به طور مساوی تقسیم کند. وجود پد روی دسته‌های کوله پشتی می‌تواند فشاری که کیف به کتف‌ها و کمر دانش‌آموز وارد می‌کند را کاهش دهد.بهتر است در بخش پشتی کوله که روی کمر قرار می‌گیرد هم پد به کار رفته باشد تا به شکل بهتری از ستون فقرات حمایت کند و در طولانی‌مدت از درد گرفتن و خستگی بیش از حد عضلات پشت دانش‌آموز جلوگیری کند. فراموش نکنید برای دانش‌آموزان دبیرستانی که معمولا وسایل بیشتری را باید هر روز به مدرسه ببرند، کوله‌ پشتی که دارای پشتی بالشتکی هستند، راحتی بیشتری را فراهم می‌کنند.

نکات خرید کیف مدرسه پسرانه

قیمت کیف مدرسه پسرانه

کیف مدرسه

کیف مناسب دبیرستان

همراه ما باشید

نظرات