بیوگرافی و عکس های شیوا بلوچی بازیگر نقش شهره سریال نفوذ

0

بیوگرافی و عکس های شیوا بلوچی بازیگر نقش شهره سریال نفوذ

بیوگرافی شیوا بلوچی

شیوا بلوچی متولد بیست و پنجم مرداد ماه سال ۱۳۶۸ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی در آثاری همچون سریال تلویزیونی «پرستاران» فعالیت داشته است. بلوچی در سریال سرزمین کهن نیز ایفای نقش کرده است.

شیوا بلوچی

همسر شیوا بلوچی

خبری مبنی بر ازدواج ایشان تا بحال منتشر نشده است و به احتمال زیاد ایشان مجرد می باشند.

فیلم شناسی شـیوا بلوچی

مجموعه های تلویزیونی

سال عنوان مجموعه کارگردان

۱۳۹۷ سریال نفوذ به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری

۱۳۹۷ فیلم سینمایی ما همه باهم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی

۱۳۹۶ پرستاران به کارگردانی شهرام شاه‌ حسینی ، علی‌رضا افخمی ، محمودرضا تخشید

۱۳۹۳ اسب سفید پادشاه به کارگردانی محمد حسین لطیفی

۱۳۹۲ سرزمین مادری به کارگردانی کمال تبریزی و سید جمال سید حاتمی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی در فیلم پرستاره ما همه باهم هستیم

یکی از جدیدترین کار شیوا بلوچی بازی در فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم کمال تبریزی می باشد . این فیلم پر ستاره ترین فیلم سینمای ایران است .

این فیلم همچنین نخستین همکاری مشترک لیلا حاتمی، محمدرضا گلزار، مهران غفوریان، پژمان جمشیدی و سیروس گرجستانی با یکدیگر است.

داستان فیلم در بستری کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ رازهایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند…

فیلم ما همه باهم هستیم با بازی بازیگرانی مانند مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، پژمان جمشیدی، ویشکا آسایش، حسن معجونی، سروش صحت، مهران غفوریان، بهنوش بختیاری و نادر فلاح، مانی حقیقی، هوتن شکیبا، سیروس گرجستانی، رضا ناجی، علی شادمان، هانیه توسلی، سیاوش چراغی‌پور، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقاکاشانی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی، دانیال کاظمی و جواد عزتی درحال ساخت است.

شیوا بلوچی در نقش شهره سریال نفوذ

داستان این سریال به سال ۵۷ مربوط می‌شود و به مدت هشت ماه در مقطع انقلاب، نفوذ آمریکایی‌ها را در عرصه‌های مختلف نظام پهلوی و بحث قانون کاپیتولاسیون نشان می‌دهد. در مجموع، این سریال دخالت‌های آمریکا در ایران را به تصویر می‌کشد و قانون کاپیتولاسیون را زیر سؤال می‌برد. تمام مباحث مطرح شده در سریال بر اساس مستندات تهیه شده است.

در این سریال،در قالب ملودرام و داستان‌های مجزا به جوانان و دانشجویان به عنوان دو قشر تأثیرگذار در انقلاب اسلامی ایران به صورت خاص و ویژه‌ای توجه شده است.

عکس های شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

شیوا بلوچی

نظرات