بیوگرافی پانته‌ آ سیروس بازیگر و همسرش

0

بیوگرافی پانته‌ آ سیروس بازیگر و همسرش

پانته‌ آ سیروس یکی از بازیگران خوب در ایران است. وی فارغ التحصیل در رشته طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی در دانشکده هنر و معماری تهران است.

پانته‌ آ سیروس

بیوگرافی پانته‌آ سیروس

پانته‌ آ سیروس متولد یال ۱۳۵۲ در تهران است. وی به غیر از بازیگری در سال ۱۳۷۰ شروع به فعالیت زیر نظر آیدین آقاداشلو کرد و از سال ۱۳۷۵ تا سال ۱۳۷۸ به نقاشی آبرنگ با جمال الدین خرمنژاد پرداخته است. به گفته وی بیشتر نقاشی خود را از طبیعت الهام میگیرد .

پانته‌ آ سیروس

همسر پانته‌ آ سیروس

در مورد همسر پانته‌آ سیروس مطلبی که مورد تایید ایشان در فضای مجازی باشد و یا توسط خود وی انتشار یابد در دسترس نیست.

شروع فعالیت پانته‌ آ سیروس

«اینجا همه چیز خوب است» به کارگردانی پوریا آذربایجانی، نخستین تجربه سینمایی اش بود که جایزه بهترین بازیگر مکمل زن در «جشنواره فیلم یاس» را برای او به ارمغان آورد. وی به تازگی در سریال زیبای بانوی سردار به ایفای نقش پرداخته است.
او بازیگر اصلی این سریال نقش بی بی مریم را ایفا می‌کند که به دلیل توانمندی‌هایی که در سوار کاری و شمشیر بازی داشته برای این نقش انتخاب شده است.فصل اول این سریال به زندگی بی‌بی مریم سردار بختیاری می‌پردازد که کتابی از زندگی او نیز منتشر شده است و فصل دوم آن به زندگی علیمردان خان بختیاری خواهد پرداخت که سال آینده وارد مرحله تولید خواهد شد. پیش از این بنا بود تا این سریال به کارگردانی سعید سلطانی ساخته شود، اما به دلایلی به پرویز شیخ طادی سپرده شد و با توجه به تغییر مقطع زمانی هنوز مشخص نیست که در فصل دوم بازیگرها تغییر خواهند کرد یا نه.

آثار پانته‌ آ سیروس

سینما

ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا
بن‌بست وثوق
ساعت ۵ عصر
خرگیوش

تلویزیون

سریال خاطرات مرد ناتمام ساخته صادق کرمیار
سریال تنهایی لیلا به کارگردانی حسین لطیفی
سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت
سریال بانوی سردار به کارگردانی پرویز شیخ طادی

عکسهای پانته‌ آ سیروس

پانته‌ آ سیروس

پانته‌ آ سیروس

پانته‌ آ سیروس

پانته‌ آ سیروس

پانته‌ آ سیروس

پانته‌ آ سیروس

پانته‌ آ سیروس

نظرات