پیشنهادهای ست لباس پاییزی ویژه آقایان خوشتیپ ۲۰۱۷

1

پیشنهادهای ست لباس پاییزی ویژه آقایان خوشتیپ ۲۰۱۷

مدل لباس پاییزی مردانه : با تغییر فصل، مدل مو ، لباس یا حتی رنگ هایی که به تن می کنیم نیز تغییر می کند. به عنوان مثال اگر برای فصل های گرم سال لباس های روشن به تن می کردیم حال باید آنها را به رنگ های تیره برای فصل های سرد سال تغییر دهیم.

از آنجا که هر ساله طراحان مد تغییراتی را به شیوه پوشاک می دهند، دانستن این که چه لباسی را در چه زمانی از سال به تن کنیم، کار ساده ای نیست، به خصوص اگر بخواهیم که با مد روز پیش رویم.

لباس پوشیدن در فصل های سرد سال ساده نیست، زیرا علاوه بر زیبایی، باید به گرم کردن بدن خود نیز اهمیت دهیم. هر چه تعداد لباس هایی که به تن می کنیم بیشتر شود، انتخاب و ست کردن آنها نیز سخت تر می شود. اما نگران نباشید، ما در این مطلب ست های مردانه زیبایی را برایتان آورده ایم تا بتوانید در فصل های سرد سال، زیباتر از همیشه بدرخشید.

پیراهن و پیراهن

مدل لباس پاییزی مردانه

یکی از بهترین تیپ هایی که شما می توانید برای پاییز بزنید، پوشیدن دو پیراهن روی هم است. از این جهت که در این فصل نه هوا آنقدر گرم است که یک پیراهن را به تنهایی به تن کنید و نه آنقدر سرد که لباسی کلفت مانند کاپشن روی آن بپوشید. از این رو این دو لباس در کنار هم می تواند بهترین انتخاب برای هفته های اول پاییزتان باشد.

شما می توانید با توجه به سردی هوا، دکمه های پیراهن رویی تان را باز بگذارید یا ببنید. حتی آستین های آن را نیز می توانید بالا بزنید.


پیراهن+ پلیور+ کت

مدل لباس پاییزی مردانه

اگر مکانی که می خواهید بروید فضایی روباز است یا که هوایی متغیر دارد، ما پوشیدن این ست یعنی پیراهن، پلیور و کت را به شما پیشنهاد می دهیم. از این جهت که شما به راحتی می توانید کت تان را در مواقعی که احساس گرما کردید، در آورید.

تنها نکته ای که باید دقت کنید این است که لباس هایتان باید کیپ تن تان باشد تا شما را بیش از حد چاق نشان ندهد. در انتخاب رنگ هم، از رنگ های خنثی استفاده کنید تا ظاهری رنگین کمانی و شلخته پیدا نکنید.


پیراهن+ ژاکت

مدل لباس پاییزی مردانه

پیراهن و ژاکت از دیگر ست هایی است که می توانید به مراتب و در موقعیت های مختلف در فصل پاییز به تن کنید. لازم نیست که تمام دکمه های ژاکت تان را ببندید، بلکه می توانید چند تای آن را باز بگذارید تا جذاب تر به نظر آیید.

برای کفش هایتان هم ما بوت را به جای کفش کتانی به شما پیشنهاد می دهیم.

این تیپ برای موقعیت غیر رسمی مناسب است و برای جلسات خیلی رسمی به شما توصیه نمی شود.


تیشرت+ پیراهن+ ژاکت

مدل لباس پاییزی مردانه

اگر به دنبال ظاهری اسپورت و غیر رسمی اما زیبا و جذاب هستید، ما تیشرت و پیراهن را به همراه ژاکت به شما پیشنهاد می دهیم.

حتما این قانون را در لایه ای لباس پوشیدن می دانید: لباس هایی که اول به تن می کنید باید نازک تر باشند و ضخامت هر لباس دیگری که روی آن قرار می گیرد بیشتر می شود. بنابراین طبق این قانون باید از تیشرت آغاز کنید که کم ترین ضخامت را دارد. تیشرتی ساده و یقه گرد را انتخاب و به تن کنید. سپس روی آن پیراهنی ضخیم تر بپوشید و دکمه هایش را باز بگذارید. در آخر هم ژاکت تان را به آن بیافزایید. ژاکت های کتانی و چرمی بهترین نوع برای شما خواهند بود.


بلوز یقه اسکی+ اورکت

مدل لباس پاییزی مردانه

برای اواخر فصل پاییز، باید به دنبال لباس هایی گرم تر بود. یکی از شیک ترین تیپ هایی که می توانید بزنید ست کردن یقه اسکی و اورکت است.

بلوزهای یقه اسکی نه تنها به خوبی شما را گرم می کنند، بلکه بسیار هم جذاب و چشمگیرند، به خصوص زمانی که آن را با اورکتی ست می کنید.

بهترین رنگ ها برای این ست، رنگ های سورمه ای و کرم هستند.


تیشرت+ کت جین+ اورکت

مدل لباس پاییزی مردانه

اگر به سبک مینیمالیست(کمیت گرا) علاقه ای ندارید و می خواهید که در این فصل از لایه ای لباس پوشیدن لذت ببرید، ما این ست را به شما پیشنهاد می دهیم.

پوشیدن دو نوع لباس با دو جنس مختلف که شامل یک تیشرت و یک کت جین است، تمام توجهات را به سمت شما جلب خواهد کرد. اما از آنجا که این لباس از شما در برابر سرما محافظت نخواهد کرد، باید یک لایه دیگر نیز به آن بیافزایید که در این صورت اورکت بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

نکته ای که باید به شما یادآوری کنیم، مدل کت جین تان است که باید تا جای ممکن ساده انتخاب شود.


کت و شلوار + گرمکن

مدل لباس پاییزی مردانه

اگر می خواهید با یک تیر دو نشان بزنید، یعنی هم ظاهری اسپورت داشته باشید و هم رسمی، ما این تیپ را به شما پیشنهاد می دهیم: یک گرمکن زیپ دار به علاوه کت و شلوار.

رنگ گرمکن تان را می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ های متنوع و رنگی انتخاب کنید ولی برای کت و شلوار بهتر است از رنگ های خنثی، که بهترین آن طوسی است، کمک بگیرید.


بلوز یقه اسکی+ ژاکت

مدل لباس پاییزی مردانه

یکی دیگر از تیپ های شیک و جذاب پاییزه برای آقایان بلوز یقه اسکی به همراه ژاکت است. فقط باید حواس تان به رنگ هایی که انتخاب می کنید باشد. رنگ های خنثی بهترین انتخاب برای این ست هستند.


هودی + اورکت

مدل لباس پاییزی مردانه

هودی یکی از لباس های محبوب فصل پاییز است که کاربردهای زیادی نیز دارد. شاید پوشیدن هودی به تنهایی خیلی شما را جذاب نشان ندهد اما اگر روی آن اورکتی به تن کنید، خواهید دید که ظاهرتان را از این رو به آن خواهد کرد. این تیپ غیر رسمی بوده و می توانید آن را با هر مدل کفشی، از اسپورت گرفته تا کفش های کلاسیک، ست کنید.


پیراهن+ ژیله+ کت

مدل لباس پاییزی مردانه

شاید فکر کنید که ژیله از مد افتاده اما اینطور نیست. امسال بار دیگر این مدل لباس توجه طراحان را به خود جلب کرده است.

ست پیراهن، ژیله و کت برای زمان هایی که می خواهید خود را گرم نگه دارید، مناسب است. شما می توانید این تیپ را برای مراسم رسمی به تن کنید. فقط باید بدانید که رنگ ژیله هر چه تیره تر باشد بهتر است، به عنوان مثال از رنگ های خنثی استفاده کنید تا خیلی توی ذوق نزند. اما اگر دوست دارید کمی به ظاهرتان تنوع دهید، کتی که می پوشید را طرحدار انتخاب کنید.

 

ست لباس پاییزی ویژه آقایان

1 دیدگاه در “پیشنهادهای ست لباس پاییزی ویژه آقایان خوشتیپ ۲۰۱۷

  1. سوالات آزمون آیین نامه گفت:

    ممنون عالی بود

نظرات