ماجرای جنجالی پلمپ رستوران و جواهر فروشی علی دایی و واکنش ها را ببینید

10

ماجرای جنجالی پلمپ رستوران و جواهر فروشی علی دایی و واکنش ها را ببینید

ماجرای جنجالی پلمپ رستوران و جواهر فروشی علی دایی به دلیل حمایت از فراخوان اعتصابات در روزهای ۱۴،۱۵،۱۶ آذر و واکنش ها را ببینید

در حالیکه خبر پلمپ رستوران علی دایی و جواهرفروشی وی در رسانه ها منتشر شد، اما رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات اظهار داشت: در این باره اطلاعی ندارم و این یک موضوع انتظامی است و ارتباطی با اتحادیه طلا و جواهر ندارد.

پلمپ رستوران و جواهر فروشی علی دایی

پلمپ جواهر فروشی علی دایی

از ساعاتی پیش رستوران و جواهر فروشی علی دایی در پی حمایت از فراخوان اعتصابات پلمپ شد. علی دایی که صاحب یک رستوران و گالری جواهر فروشی به نام نور است، در پی فراخوان اعتصابات روزهای ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ آذر ۱۴۰۱ اعلام کرد که در این سه روز رستوران و گالری نور تعطیل است.

ماجرای جنجالی پلمپ رستوران و جواهر فروشی علی دایی و واکنش ها را ببینید

در همین رابطه، قوه قضاییه اعلام کرد که رستوران و جواهرفروشی علی دایی به دلیل همراهی با فراخوان اعتصابات از سوی پلیس اماکن پایتخت پلمب شده است.

مرکز رسانه قوه قضاییه نیز در این باره اعلام کرد: در پی همراهی با گروه‌های ضد انقلاب در فضای مجازی در راستای اخلال در آرامش و کسب و کار بازار، دستور قضایی برای پلمب گالری جواهرآلات نور واقع در مجتمع روماسنتر صادر شد.

واکنش ها

کیومرث امیریان، رییس اتحادیه طلا و جواهر شمیرانات در گفت‌وگو با ایلنا درباره پلمب طلافروشی متعلق به «علی دایی» اظهار داشت: در این باره اطلاعی ندارم و به اتحادیه اطلاعی داده نشده‌ است.

وی ادامه داد: این یک موضوع انتظامی است و ارتباطی با اتحادیه طلا و جواهر ندارد.

همچنین سید علی اصغر میرابراهیمی رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف سرویس در گفت‌وگو با ایلنا در پاسخ به این پرسش که آیا اتحادیه در جریان پلمپ شدن رستوران علی دایی است؟ گفت: اتحادیه در جریان پلمپ شدن این واحد نیست و نامه‌ای برای پلمپ کردن این واحد از سوی اماکن دریافت نکردیم.

وی افزود: این در حالیست که برای پلمپ کردن یک واحد صنفی باید اتحادیه در جریان قرار بگیرد چراکه ما مرجع قانونی هستیم.

گفتنی است رسانه‌های اصولگرا اعلام کرده‌اند که رستوران و مغازه جواهرفروشی «علی دایی» پلمب شده و علت پلمب را همراهی دایی با فراخوان ضدانقلاب اعلام کرده بودند.

****

رضا رشیدپور نیز در واکنش به پلمپ کسب و کار علی دایی متنی تند و اعتراضی را در صفحه اینستاگرامش نوشت .

****

روزنامه ایران وابسته به دولت نیز نوشت: جواهر فروشی‌ای در ۳ روز اعلام تعطیلی کرده. متعلق به یک فوتبالیست سابق است.

اشرافیت چه می‌فهمد همراهی با نقشه تعطیلی کسب و کارها، کارگر یا کاسب و مغازه دار را گرفتار چه خساراتی می‌کند، یا مثلا سرنوشت چک و تعهد مالی آن‌ها چه می‌شود.

کاخ نشینان چه غم دارند که معیشت مردم به دست انداز بیفتد، یا اموال عمومی و خصوصی خسارت ببیند. مهم این است که اغلب مرفهین بی درد، آن طرف مرز تابعیت دارند و اگر هم دل شان آنجا نباشد -که اغلب هست- زن و فرزندشان، آن طرف گروگانند.

10 دیدگاه در “ماجرای جنجالی پلمپ رستوران و جواهر فروشی علی دایی و واکنش ها را ببینید

 1. عبدالله گفت:

  حقش بود. پلمپ بشه تا دیگه دنبال روی از اینترنشنال سعودی معلوم الحال نکنه!

 2. احسان گفت:
  1
  1

  بی جهت به هم توهین نکنید تنها راه عبور از این شرایط مراجعه به رای اکثریت و همه پرسیه.

 3. تینا گفت:
  5
  4

  سه روز فعالیت نکرده خخخ جواهراتیی که زنش می فروشه فقط امثال خودش میخرن فکرکرده الان ضربه زده؟ حالا که علیه حکومت بسته پس شرف داشته باشه تا روز سقوط حکومت کار نکنه و چقدر این براندازا ساده هستن که به نون به نرخ روز خورا میگن دمت گرم

 4. محمد گفت:
  5
  5

  نقش علی دایی در اغتشاشات، لیدر آشوبگران است و باید محاکمه شود تا درس عبرت دیگران شود

 5. حسن گفت:
  5
  4

  مگه نمیخواد انقلاب کنه .بذاره بسته باشه فعلا هروقت انقلاب کرد دوباره باز کنه رستورانش را چند روز که طوری نمیشه.ایشون توجام جهانی هیچ گلی نزده .هرچند مارادونا هم که باشی اگه مسیرت را عوض کنی وامنیت مردم را به خطر بندازی ارزشی نداری این که علی داییه

 6. سیاوش گفت:
  6
  8

  وجدان علی دایی با این پلمپ ها هیچ وقت پلمپ نمیشه شماها بجای پلمپ معازه مردم مشکل مردم رو حل کنید حقیقت خیلی تلخه اگرچه از زبان آدم بزرگی مثل دایی بیان شود .

 7. دکتر محمدی گفت:
  6
  9

  این مردک لنگ دراز هم دیگه اسکول شده شاید این لنگ دراز هم مثل علی کریمی نقطه ضعفی پیش خارجیها داشته باشه

 8. مانی گفت:
  7
  8

  خربزه خورده پای لرزش هم بشینه
  عرضه ۲ روز پلمب بودن مغازه هاشونو ندارن میخوان انقلاب کنن جون عمه شون!

 9. محمد طاها گفت:
  14
  10

  لطفا این بزرگ نکنید در تمام کارنامه ورزشی یک افتخار ملی ندارد و اکثر گلهای هم که زده به تیم های است که این گلها هیچ افتخاری ندارد تیم‌های گوام ، نپال ،سریلانکا،مالدیو و …

 10. آبتین گفت:
  12
  18

  درود بر شرف علی آقا. کاش همه مردان این سرزمین از جنس تو بودن

نظرات