همه جا با فرادرس

جدیدترین مدل های تونیک بافت زنانه شیک ۱۴۰۱

0

تونیک بافت زنانه : تونیک زنانه یکی از پر کاربرد ترین لباس های زنانه ویژه پاییز است. به همین جهت ما مجموعه مدل های تونیک زنانه ۱۴۰۱ همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

تونیک بافت زنانه

جدیدترین مدل های تونیک بافت زنانه شیک ۱۴۰۱

تونیک بافت چیست ؟

این لباس کمی گشاد است که در مدل آستین بلند طراحی و تولید می‌شود. تونیک‌ها با انواع پارچه‌ها برای فصول سرد تولید می‌شوند. همچنین آن‌ها به صورت ساده برای تفریح، گردش و مجلسی برای مهمانی‌های خاص طراحی خواهند شد. البته در همه این مدل‌ها گشاد بودن لباس مشترک است.

تونیک بافت

راهنمای خرید

انواع تونیک بافت زنانه

تونیک کمربند دار : این مدل از تونیک‌ها همراه با کمربندهای باریک و پهن تولید می‌شوند. پوشیدن این گونه از تونیک‌ها را به افرادی با اندام ساعت شنی توصیه می‌کنیم.

گشاد : تونیک گشاد گزینه‌ای فوق‌العاده برای فصل‌های گرم و پیکنیک است. این تونیک گشاده و چین دار بوده که در طرح‌های متنوعی تولید می‌شود. برای این که چین تونیک ریزش مناسبی داشته باشد از پارچه‌های روان و نرم دوخته می‌شود.

پیلی‌دار : از پارچه‌های ضخیم برای دوخت چنین تونیک‌هایی استفاده می‌شود. پیلی‌های موجود در این مدل موجب پوشاندن ایراد های اندامی می شود.

بافت زنانه

کیفیت دوخت

به جرات می‌توان گفت که مهم‌ترین نکته‌ای که حین خرید باید رعایت کرد، کیفیت دوخت آن است. در صورتی که یک خیاط ناشی تونیک را دوخته باشد، نمی‌توانید انتظار زیبایی یا اصلاح اشکالات اندامی خود را داشته باشید. حتی اگر برش و طراحی الگو به درستی صورت گیرد، ولی تونیک دوخت تمیزی نداشته باشد لباس ایستایی خوبی نخواهد داشت.

راهنمای خرید تونیک بافت زنانه

چگونه تونیک بافت زنانه را لباس‌های دیگر ست کرد؟

در هنگام خرید تونیک زنانه به استایلی که قرار است با آن داشته باشید نیز دقت کنید. همان‌طور که گفتیم تونیک‌ها لباس‌های گشادی هستند که بلندای آن تا ران است پس بهتر است آن را زیر پافر، پالتو،بارانی و… بپوشید.

تونیک طرح دار زنانه

تونیک بافت مناسب با اندام شما

در صورتی که قسمت بالا تنه شما نسبت به پایین تنه لاغرتر بوده و به اصطلاح فرم هیکل شما همانند گلابی باشد، از تونیک‌هایی استفاده کنید که پایین آن تنگ و بالای آن عریض است. تونیک‌هایی که بریدگی در اطراف آن دیده می‌شود نیز برای چنین افرادی مناسب است.
در صورتی که فرم هیکل شما سیب است و بالا تنه درشت‌تری نسبت به پایین تنه‌تان دارید نیز می‌توانید از تونیک‌هایی استفاده کنید که نظر دیگران را به پایین تنه لاغر شما جذب می‌کنند.
تونیک‌هایی که کمر تنگی دارند به لاغر و باریک نشان دادن بدن شما کمک می‌کنند. این گونه تونیک‌ها زیبایی هیکل شما را بیشتر نمایش می‌دهند. همچنین ظرافت را به استایل شما می‌بخشند.

تونیک بافت متاسب اندام

در صورتی که بالا تنه و پایین تنه هماهنگ و یکسانی دارید، از تونیک‌هایی که کمر تنگی دارند استفاده کنید.
در صورتی که فرم بدن شما صاف و بدون برجستگی است، برای زیباتر کردن استایل و اصلاح فرم هیکل خود از کمربند پهن استفاده کنید.

تونیک شیک زنانه

قیمت تونیک بافت زنانه

انواع تونیک بافت

جنس تونیک بافت زنانه

همراه ما باشید

نظرات