توزیع کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی حقوق بگیران زیر ۳ میلیون

1

توزیع کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی حقوق بگیران زیر ۳ میلیون

کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی : سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه غیرعلنی امروز خانه ملت در جمع خبرنگاران در تشریح این جلسه، اظهار داشت: در این برنامه نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی درباره بازار ارز و همچنین مسائل اقتصادی کشور به مجلس ارائه کرد.

کارت اعتباری

وی افزود: رئیس سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی درباره بسته حمایتی دولت از اقشار با درآمد پایین جامعه به نمایندگان مجلس ارائه کرد و ضمن آن گزارشی هم از دهک‌های پایین جامعه قرائت کرد.

خدادادی ادامه داد: آقای نوبخت در این جلسه عنوان کرد که صد هزار تومان کارت اعتباری به ۱۱ میلیون نفر ارائه خواهد شد تا بر این اساس از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بتوانند خرید داشته باشند.

به گفته وی، این ۱۱ میلیون نفر تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، هلال‌احمر و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و برخی نهادهای حمایتی هستند که مجموعاً ۶ نهاد می‌شوند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، خاطرنشان کرد: نوبخت در این جلسه اعلام کرد تاکنون حدود ۲۳۰ هزار میلیارد تومان سبد کالا به اقشار پایین‌دست جامعه ارائه شده است.

وی گفت: در این نوبت که به زودی انجام می‌شود مبلغ ۱۱ هزار میلیارد تومان به اقشار پایین دست جامعه داده خواهد شد.

کارت اعتباری ۳۰۰ هزار تومانی به حقوق‌بگیران زیر ۳ میلیون تومان تعلق می‌گیرد

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، گفت: بر اساس بسته حمایتی دولت، کارت اعتباری‌های ۳۰۰ هزار تومانی به ۲۰ میلیون نفر و در واقع کسانی که زیر ۳ میلیون تومان حقوق دارند تعلق می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به بحث‌هایی که در بسته حمایتی دولت برای اقشار آسیب پذیر است، مقرر شد برای ۲۰ میلیون نفر از اقشار آسیب پذیر جامعه که زیر ۳ میلیون تومان درآمد دارند که ممکن است بخشی از آنها کارمندان، کارگران، و افراد تحت پوشش کمیته امداد و یا تحت پوشش سازمان بهزیستی باشند در دو مرحله بسته حمایتی بگیرند. هر مرحله حدود ۳۰۰ هزار تومان است که مجموع پرداختی ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

نماینده مردم سیرجان هم در مجلس با بیان اینکه بسته‌ها تا پایان سال به شکل کالایی و در قالب کارت به مبلغ ۶۰۰ هزار تومان برای هر خانوار به منظور خرید از فروشگاه‌های رفاه در اختیار اقشار ضعیف و دهکهای پایین جامعه قرار می‌گیرد.

 

خبرگزاری فارس

1 دیدگاه در “توزیع کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی حقوق بگیران زیر ۳ میلیون

  1. قنبرعلی رمضانی گفت:

    درخصوص مساعدت به ایثارگران وجانبازان که اعلام شده منبعدبابت۱سال جبهه۱۰درصدجانبازی لحاظ شودودرصدجانبازی هم سپس باایثارگری یکسان وجمع شودتالااقل جانبازان امسال من که دارای۱۴ماه جبهه و۵درصدجانبازی هستندو تاکنون ازکوچکترین مبلغی درماه محروم بوده ایم درصورت تامین اعتبار پس از۳۵سال برقراروپرداخت شودالبته ضمن اینکه فاقدهرگونه شغل وحتی روستایی مناطق محروم ومرزی کشورم که منتظریم تراخدامسئولین طرح پرداخت بماایثارگران وجانبازان راازطریق صندوق کارآفرینی و اشتغال روستایی اعلام کرده اندولی هنوزمنتظربازشدن سامانه وعدم قبول طرح اشتغالزایی ودلخوش به ثبت‌نام در صندوق فوق باشیم تراخدابدادمابرسیدوپیامم رامنتشرکنیدتایکنفرجواب خواهددادتارسیدگی بمشکل صورت بپذیردممنون ازسایتان با سپاس بی کران

نظرات