اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم تگرگ و آفتاب با بیوگرافی نقش ها+ داستان کامل

0

“فیلم تگرگ و آفتاب″، فیلم ایرانی به کارگردانی رضا کریمی و تهیه کنندگی رضا کریمی است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۳ و در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی ساخته شده است. فیلم تگرگ و آفتاب که برای اولین بار، در همان سال اکران شد، حالا قرار است بر روی انتن آی فیلم شهریور ۱۴۰۰ برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن و اسامی و همه نقش ها …می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران فیلم تگرگ و آفتاب با بیوگرافی نقش ها+ داستان و عکس ها

 

خلاصه داستان

فیلم “تگرگ و آفتاب” روایتگر ماجرای جوان خوشنامی بنام یحیی است که با داشتن صفت‌های مثبت در پی خیر رساندن به مردم است. او که با وصیت استاد سابقش وکیل و امین خانواده او شده است. حالا قرار است خانه به ناحق گرفته شده او را باز پس بگیرد و البته با تلاش این جوان آن وصیت عملی می‌شود.

خلاصه داستان فیلم تگرگ و آفتاب

در این میان یحیی دلباخته “گلی”، دختر حاج مرتضی مرحوم می‌شود. او از آنجا که قیم آنهاست خود را از این وسوسه کنار می کشد. او دوباره به جبهه برمی‌گردد و همان‌طور که انتظار می‌رود شهید می‌شود.

دانلود فیلم تگرگ و آفتاب

این در حالی است که فیلمنانه‌نویس برای دادن بار ارزشی به شخصیت محوری داستان آن را زیر سایه رزمنده بودن پنهان کرده است.

 

اسامی بازیگران فیلم تگرگ و آفتاب به همراه نقش

اسامی بازیگران فیلم تگرگ و آفتاب به همراه نقش

 

دیگر عوامل

نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: رضا کریمی. عکاس: علی نیک رفتار. منشی صحنه: جمشید خندان، جانشین تولید: سجاد نوری، دستیار اول کارگردان: احسان سجادی حسینی، طراح صحنه: حسین مجد، طراح لباس: افسانه صرفه جو، طراح گریم: مجید اسکندری، صدابردار: جواد مقدس، صداگذاری و میکس: محسن روشن، مدیر تولید: محمد صادق آذین، تدوین: مهدی جودی، موسیقی: آریا عظیمی نژاد، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده.

نظرات