حدیث میرامینی بازیگر مادر شد + عکس فرزندش

0

حدیث میرامینی بازیگر سریال دلنوازان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از مادر شدنش خبر داد. او با عکسی از فرزندنش نوشت: پاره تن من در ادامه جزئیات خبر را در مجله حرف تازه میخوانید

مادر شدن حدیث میرامینی و عکس فرزندش

 

اسم و عکس بچه حدیث میرامینی

**عکس بالا تزیینی است و عکس فرزند خانم بازیگر نیست

عکس بچه حدیث میر امینی

حدیث میر امینی بازیگر سریال دلنوازان و هیئت مدیره با انتشار این تصویر در صفحه اینستاگرام خود از مادر شدنش خبر داد.

درباره مادر شدن حدیث میرامینی او با انتشار تصویری از دست فرزند خود نوشت:

“پاره تن” او اشاره ای به جنیست بچه نکرده و مشخص نیست که فرزندش پسر است یا دختر

حدیث میرامینی بازیگر مادر شد + مادر شدن حدیث میرامینی و عکس فرزندش

 

حدیث میر امینی زادهٔ ۱۹ بهمن ۱۳۶۷ در تهران است و دارای مدرک کارشناسی نمایش است. او به‌عنوان بازیگر به فعالیت‌های تلویزیونی و هنری می‌پردازد.
حدیث میرامینی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ با مجتبی رجبی معمار که او نیز بازیگر است، ازدواج کرد. دقایقی پیش میرامینی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از تولد فرزند اول خود خبر داد.

عکس بچه حدیث میرامینی و مجتبی رجبی

انتشار این پست توسط خانم بازیگر با واکنش‌های مثبت بسیاری از سوی کاربران و هنرمندان مواجه شد و افراد زیادی به او و همسرش تبریک گفتند.

حدیث میر امینی فرزند چهارم خانواده است و سه برادر بزرگتر از خود هم دارد. رنگ قرمز رنگ مورد علاقه ی حدیث میر امینی است و به غذاهای ایتالیایی هم علاقه فراوان دارد.

بازیگر مورد علاقه ی خارجی او رابرت دنیرو است. تفریح مورد علاقه ی حدیث میر امینی فیلم دیدن و ورزش کردن است . و این بازیگر شنا را بیشتر از هر ورزش دیگری دوست دارد او عاشق سینما است و دوست دارد در این عرصه بسیار موفق تر از تلویزیون باشد. حدیث میرامینی به سهیلی زاده و مهران مهام علاقه ی زیادی دارد و معتقد است آنها به او کمک زیادی کرده اند.

نظرات