تفریحات

بیوگرافی و عکسهای سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلوهای پایتخت + داستان زندگی

0

بیوگرافی و عکسهای سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلوهای پایتخت + داستان زندگی

سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت و دختران نقی معمولی هستند که از پایتخت یک تا ۶ همراه این سریال بودند
بیوگرافی کامل و پدر و مادر واقعی و علت مهاجرت به سوئد و سن و تصاویر شخصی و آیدی اینستاگرام این دو خواهر بازیگر را ر مجله حرف تازه مرور میکنیم

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران به دنیا آمده نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است و در حال حاضر مشغول تحصیل بوده و در سوئد زندگی میکنند و محل زندگی فعلی آنها شهر اوپسالا در کشور سوئد است و نام مادرشان نسرین جلیلی است

بیوگرافی و عکسهای سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلوهای پایتخت + داستان زندگی

شروع بازیگری از کودکی

سارا و نیکا فرقانی اصل، از کودکی و تقریبا از ۹ ماهگی با کمک پدر و مادرشان وارد بازیگری شدند و در سریال «دوباره زندگی» به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ حضور داشتند که در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند؛ یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده ای مذهبی زندگی می کرد.

نحوه ورود بازیگری در سریال پایتخت

با شروع ساخت سریال پایتخت توسط سیروس مقدم، رسول حاتمی با شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت، آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

سری اول سریال پایتخت در نوروز ۹۰ از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو، سه و چهار و پنج و اکنون نیز سریال پایتخت ۶ ، بازی کرده و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر بازی در «پایتخت» بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

زندگی شخصی سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریال پایتخت

علاقه مندی ها و ادامه بازیگری

دوقلوهای پایتخت در حال حاضر هنوز تصمیمی برای ادامه بازیگری نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

پدر و مادر سارا و نیکا فرقانی اصل

پدر این دوقلوها فوتبالیست بود و در لیگ جوانان تیم های عقاب و راه آهن ۱۵ سال توپ زده است و به خاطر حادثه ای که در فوتبال برایش پیش آمد، دیگر نتوانست فوتبال را ادامه بدهد. بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت، از سال ۱۳۹۲ خانواده فرقانی برای ادامه تحصیل دوقلوها عازم سوئد شدند تا سارا و نیکا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند و هر سال که سریال پایتخت ساخته می شود، انها به ایران میآیند

عکسهای پدر و مادر سارا و نیکا فرقانی اصل

علت مهاجرت دوقلوهای پایتخت به سوئد

بعد از اتمام سریال پایتخت ۲ در نوروز ۹۲، دوقلو ها برای تحصیل به کشور سوئد مهاجرت کردند و در شهر اوپسالا که یکی از شهرهای مرکزی سوئد هست زندگی می کنند.
سارا فرقانی اصل در مصاحبه ای در مورد درس خواندن در سوئد اینطور عنوان کرده است : روال مدرسه‌ های اونجا به این شكل بود كه برای ملیت‌های مختلف، یک كلاس وجود داشت؛ مثلا یك كلاس برای ایرانی‌ها كه ما در اون كلاس درس می‌خونیم و بعد از اینكه مدتی از حضورمون گذشت به صلاحدید معلم‌ مون كلاس‌ های زبان سوئدی رو هم شروع كردیم و به این ترتیب زبان مشترک ما با بچه‌ های دیگر از ملیت‌ های مختلف، سوئدی خواهد شد.

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل دختران نقی معمولی

اینستاگرام سارا و نیکا فرقانی اصل

صفحه اینستاگرام این هنرمندان کشورمان مشترک بوده و صفحه جداگانه ای به نیز نامشان فعال است که و فن پیج های زیادی هم از سوی طرفدارانشان راه اندازی شده

عکس های جدید اینستاگرام سارا و نیکا فرقانی اصل

عکس جدید سارا و نیکا در سوئد

علت مهاجرت سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران سریا پایتخت

نظرات