دانلود ۴ کلیپ استوری تبریک ولادت حضرت محمد (ص) ۱۴۰۲ با آهنگ و مولودی جدید

0

کلیپ ولادت حضرت محمد (ص) ۱۴۰۲ : ۴ کلیپ جدید و زیبای تبریک ولادت حضرت محمد (ص) برای استوری میلاد حضرت محمد (ص) پیامبر اکرم در شبکه های اجتماعی با مداحی و آهنگ های شاد جدید از مداحان معروف و خوانندگان مذهبی در این بخش از مجله حرف تازه ویژه ولادت حضرت محمد (ص) در سال ۱۴۰۲ اماده کرده ایم. می توانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی دانلود کنید:

دانلود 4 کلیپ استوری تبریک ولادت حضرت محمد (ص) ۱۴۰۲ با آهنگ و مولودی جدید

دانلود ۴ کلیپ استوری تبریک ولادت حضرت محمد (ص) ۱۴۰۲ با آهنگ و مولودی جدید

۱۷ ربیع الاول، سالروز ولادت حضرت محمد ص پیامبر اکرم و ختم رسل است. یک صلوات به نیت تعجیل در فرج امام زمان (عج) قرائت بفرماييد 🌱

حضرت محمد صلی الله علیه و آله در ۱۷ ماه ربیع الاول و بنا به ۱۲ ربیع الاول در شهر مدینه به دنیا آمد. پدر بزرگوار ایشان حضرت عبدالله (ع) و مادرش آمنه خاتون است. ایشان در ۲۸ ماه صفر رحلت کرد. حضرت محمد پیامبر اکرم اخرین پیامبر است که خدا برای هدایت مردم فرستاد و پس از آن دیگر پیامبری نیامد.

دانلود کلیپ

ولادت حضرت محمد پیامبر اکرم (ص) مبارک باد

پدر پیامبر (ص)، عبدالله فرزند عبدالمطلب و مادرش آمنه دختر وهب و هر دو از قبیله بزرگ قریش بودند؛ بزرگان قبیله قریش افراد بسیار با نفوذی در مکه بودند و کار بیشتر آنها بازرگانی بود. عبدالله، پدر پیامبر (ص) اندکی پیش از تولد فرزندش برای تجارت با کاروانی به شام رفت و در راه بازگشت پس از بیماری درگذشت.

دانلود ویدئو

آمنه پس از تولد حضرت محمّد(ص) دو سال و چهارماه و به روایتی شش سال زندگی کرد و سپس هنگامی که با فرزند خود برای دیدار اقوام به شهر یثرب(مدینه) رفت در راه بازگشت بیمار شد و درگذشت. او را در ابواء(نزدیک مدینه) دفن کردند.

پس از آن عبدالمطلب جد پیامبر سرپرستی او را بر عهده گرفت ، عبدالمطلب نخست حضرت محمد(ص) را به ثویبه (آزاد شده ابولهب) و پس از مدتی وی را به حلیمه، دختر عبدالله بن حارث سعدیه سپرد. حلیمه با اینکه دایه آن حضرت بود، اما به مدت پنج سال برای وی مادری کرد.

عبدالمطلب پس از دو سال رحلت یافت تا اینکه حضرت محمد(ص) تحت سرپرستی عموی خود، ابوطالب قرار گرفت. ابوطالب در تربیت برادرزاده خود تلاش بسیاری کردو او را در سفر تجاری خود به شام برد. در این سفر راهبی به نام بحیرا، نشانه های پیامبری را در حضرت محمد(ص) یافت و این موضوع را با ابوطالب در میان گذاشت و او را از خطر یهود در مورد نبی مکرم اسلام (ص) مطلع نمود .

دانلود کلیپ ولادت حضرت محمد

السلام علیک یا حضرت ماه

کریم السجایا

جمیل الشیم

نبی البرایا

شفیع الامم

امام رسل

پیشوای سبیل و امین خدا

ولادت محمد امین (ص) یر مردمان جهان مبارک

خدا محمد را آفرید

تا آبروی دودمان انسان باشد

پس میلادش بر بشریت هزاران بار خجسته باد!

محمد زینت نام جهان است

چه خوشبوتر از آن اندر دهان است

نزاییده کسی همچون محمد

که نور روی وی رنگین کمان است

میلاد حضرت محمد (ص) مبارک

دل با صفا شد، پر از نور خدا شد

ولادت حضرت ختم الانبیا شد

عیان به عالَم، مَهِ مهر و وفا شد

ولادت حضرت ختم الانبیا شد

میلاد پیامبر مهربانی‌ها، حضرت محمد (ص) مبارک

نظرات