بیوگرافی و عکس های مسعود روشن‌ پژوه مجری

0

بیوگرافی و عکس های مسعود روشن‌ پژوه مجری

بیوگرافی مسعود روشن‌ پژوه

مسعود روشن‌ پژوه (زاده مهر ۱۳۴۳ کرمان) مجری، خواننده، تهیه‌کننده و کارگردان صدا و سیمای ایران است. وی تاکنون مجری مسابقات و برنامه‌های تلویزیونی مختلفی بوده‌است که از مشهورترین آن‌ها برنامه مسابقه محله است. او به خاطر صمیمی و طنزپرداز بودنش موفق به جذب طرفداران بسیاری میان نوجوانان و کودکان شد.

مسعود روشن‌ پژوه

دوران کودکی

او کودکی را در تهران، دبستان را در همدان، راهنمایی را در اصفهان و دبیرستان را در تهران گذرانده‌است روشن‌پژوه در دوران مدرسه، در تئاترهای مختلفی بازی کرد. وی در سال ۱۳۶۶ فعالیتش را در شبکه دو صدا و سیما آغاز کرد.

همسر مسعود روشن‌ پژوه

ایشان متاهل هستند و دو فرزند یکی پسر و دیگری دختر دارند.

مسعود روشن‌ پژوه

برنامه‌ های مسعود روشن‌ پژوه

او با مسابقهٔ محله مجری‌گری را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد و از سال ۱۳۸۸–۱۳۸۹ شروع به ساخت سری دوم این مسابقه کرد (به دلیل پر طرفدار بودن سری اول) و تاکنون به مدرسه‌های ایران، امارات متحده عربی و ترکیه برای ساخت آن رفته‌ است.

وی بتازگی در سریال سالهای دور از خانه به ایفای نقش پرداخته است.

مسعود روشن‌ پژوه

گفتگو با مسعود روشن‌ پژوه در برنامه خندوانه

رامبد جوان به عنوان سوال ابتدایی برنامه از مسعود روشن پژوه درباره دورترین خاطره دوران کودکی اش پرسید که گفت : دورترین خاطره ای که به یاد می آورم مربوط به کلاس اول است که عید نوروز من با ذغال صورتم را سیاه کردم و به محض تحویل سال با سطل به وسط خانه آمدم و شروع کردم به خواندن ارباب خودم …. و پدرم به شدت من را دعوا کرد و از این کارم ناراحت شد.

یکبار دیگر هم در یک دعوا چیزی رو به سمت در پرتاب کردم که ناگهان مادرم در را باز کرد و به صورتش خورد.

سابقه ۲۸ ساله مسعود روشن پژوه در اجرای مسابقه محله

مسعود روشن پژوه درباره مدت زمان اجرا در مسابقه محله گفت : من از سال ۶۹ مسابقه محله را اجرا میکنم و این امر خیلی اتفاقی رخ داد ، من قبل از اجرای مسابقه محله فیلمی بازی کرده بودم که زمانی که برای گرفتن دستمزد نزد تهیه کننده رفتم گفت بیا به محلی برویم که قرار است از افراد مختلف برای اجرای مسابقه محله تست بگیریم و من هم خیلی اتفاقی رفتم و تست دادم و پذیرفته شدم و از همان سال اجرای مسابقه محله را برعهده دارم.

مجری مسابقه محله ادامه داد : من با این مسابقه تقریبا به همه جای ایران سفر کرده ام و حتی در خارج از کشور هم این مسابقه را اجرا کرده ام و تا به امروز حدود ۲۳۰۰ یا ۲۴۰۰ مسابقه اجرا کرده ام.

رامبد جوان درباره فرزندان مسعود روشن پژوه و بازی با آنها پرسید که گفت : من یک دختر و یک پسر دارم که دختر دانشجو و پسرم دبیرستانی است ، من با بچه ها خیلی بازی میکنم و گاهی آنها را سر ضبط برنامه هم برده ام و به دلیل علاقه آنها به طبیعت ما بیشتر وقتمان را بیرون از خانه میگذرانیم.

وقتی آرزوی جناب خان با دیدن مسعود روشن پژوه برآورده شد

جناب خان که حسابی از آمدن مسعود روشن پژوه به برنامه ذوق زده شده بود درباره آرزویی که داشت گفت: من همیشه آرزو داشتم که مسعود روشن پژوه را از نزدیک ببینم و امروز این آرزو برآورده شد.

جناب خان ادامه داد: یک روز مسعود روشن پژوه به محله ما آمد اما من لبو میفروختم و نتوانستم گاری لبو را رها کنم و در مسابقه محله شرکت کنم و امروز با دیدن او از نزدیک آرزویم برآورده شد و با دادن یک هدیه ویژه خوشحال اش را ابراز کرد.

مسعود روشن پژوه مسابقه ای را در برنامه خندوانه اجرا کرد و سپس مسابقه ای میان او ، رامبد جوان و جناب خان انجام شد و بعد از آن شهرام نیکیار کسی که همیشه همراه مسعود روشن پژوه بود و آهنگ های برنامه او را اجرا میکرد ، آهنگی را به همراه مسعود روشن پژوه در برنامه اجرا کرد.

عکس های مسعود روشن‌ پژوه

 مسعود روشن‌ پژوه

مسعود روشن‌ پژوه

مسعود روشن‌ پژوه

   مسعود روشن‌ پژوه

نظرات