خلاصه داستان و بازیگران سریال مجردها

0

خلاصه داستان و بازیگران سریال مجردها

سریال مجردها : علی حجازی مهر تهیه کننده سریال «مجردها» درباره این مجموعه که این روزها به کارگردانی قاسم جعفری در حال تصویربرداری است گفت: هم اکنون تصویربرداری سریال «مجردها» در شهرک راه آهن در حال انجام است.

سریال مجردها

تاکنون حدود پنج قسمت از سریال مجردها به کارگردانی قاسم جعفری و تهیه کنندگی علی حجازی مهر به تصویربرداری رسیده است.

وی درباره اینکه این سریال به عنوان اثر نوروزی شبکه دو انتخاب می شود یا خیر؟ توضیح داد: شبکه دو در این مورد تصمیم گیرنده است. ما کار خود را انجام می دهیم و در نهایت شبکه است که تصمیم می گیرد که چه کاری در چه زمانی پخش شود.

حجازی مهر درباره جزییات این سریال توضیح داد: تاکنون پنج قسمت از سریال تصویربرداری شده و تدوین همزمان نیز در حال انجام است. سریال ۳۰ قسمت دارد و ما امیدواریم بتوانیم تا اواخر اسفند و یا اوایل فروردین تصویربرداری آن را به پایان برسانیم.

وی در پایان گفت: ما برای نقش مجردها از بازیگران تئاتری استفاده کرده ایم و بخشی از توقف کار در پروسه تولید نیز به دلیل انتخاب این بازیگران بود.

سریال «مجـردها» به کارگردانی قاسم جعفری این روزها در حال تصویربرداری است و گفته می شود یکی از گزینه های نوروزی شبکه دو سیماست.

قاسم جعفری کارگردان سریال هایی همچون «خط قرمز»، «کمکم کن» و «مسافری از هند» است که پس از سال ها دوباره به تلویزیون بازگشته است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر در مورد بازیگران و داستان این سریال بزودی در همین مطلب منتشر خواهد شد

نظرات